Trwa ładowanie...
Przejdź na

Oscary 2019: Billy Porter z serialu "Pose" przyszedł na galę w... SUKNI. Piękna?

0
Podziel się:

Kreację aktora zaprojektował specjalnie dla niego Christian Siriano. Robi wrażenie?

Oscary 2019: Billy Porter z serialu "Pose" przyszedł na galę w... SUKNI. Piękna?

Oscary od zawsze na równi z kinematografią kojarzą się też z wielką modą. Mimo to gwiazdy, które otrzymują zaproszenie na galę, boją się eksperymentów i zazwyczaj decydują się na dość konserwatywne kreacje w zachowawczym stylu. Większość obawia się, że nieudana suknia mogłaby na zawsze zapisać się w historii show biznesu. I coś w tym jest...

Mimo wszystko konkurencja w walce o najlepszą oscarową kreację jest zacięta, a tegoroczny tytuł może po raz pierwszy w historii przypaść w udziale... mężczyźnie.

Billy Porter, aktor znany z serialu Pose, pojawił się bowiem na Oscarach 2019 w wyjątkowym stroju, łączącym smoking z balową suknią. Niezwykły projekt to dzieło Christiana Siriano, a sam aktor przyznał, że od razu się w nim zakochał:

Ta stylizacja była dla mnie czymś szczególnym, bo to nie jest strój dla drag queen. Jestem mężczyzną w sukience, po prostu - powiedział Porter w rozmowie z amerykańskim Vouge.

Kreacji aktora miała szczególny przekaz:

Chcę, żeby ludzie zrozumieli, że nie muszą czegoś rozumieć czy nawet się z tym zgadzać. Ale musimy się wszyscy szanować.

Zobaczcie, jak suknio-smoking Billy'ego Portera prezentował się na czerwonym dywanie. Robi wrażenie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie