Poniedziałek 25.02.2019 08:30

Oscary 2019: Gwiazdy na imprezie Eltona Johna: Weronika Rosati, Jane Seymour i Heidi Klum z partnerem (ZDJĘCIA)

Oscary 2019 Elton John Jane Seymour Leona Lewis Chris Colfer Adriana Lima Brody Jenner Caitlyn Jenner Heidi Klum Colton Haynes

Oscary, choć przez ostatnie lata straciły nieco na swoim prestiżu, wciąż uważane są za najważniejsze wydarzenie w branży filmowej. Nic więc dziwnego, że nagrody amerykańskiej Akademii Filmowej celebrowane są nie tylko na właściwej gali, ale również w trakcie wielu pobocznych imprez.

ZOBACZ: Eklektyczny zbiór gwiazd świętuje Oscary 2019 na imprezie Cadillaca (ZDJĘCIA)

Zaproszenie na galę rozdania Oscarów jest jednym z najcenniejszych w show biznesie i mogą na nie liczyć tylko największe nazwiska i nominowani w danym roku aktorzy i twórcy. Na szczęście, pomniejsi celebryci mogą liczyć na zaproszenie na jeden z eventów odbywających się równolegle z wręczeniem samych statuetek.

Jedną z dorocznych imprez tego typu jest ta organizowana przez Eltona Johna i jego męża Davida Furnisha. Również w tym roku frekwencja dopisała i na ściance zapozowało sporo znanych gwiazd, których raczej nie spodziewalibyśmy się na "głównej" gali.

Na imprezie Eltona pojawili się więc m.in. wyjątkowo radosna Jane Seymour, dawno niewidziana Leona Lewis czy Caitlyn Jenner i jej syn Brody. Polską reprezentacją była zaś Weronika Rosati, której nawet udało się nagrać występ Eltona.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/20

Gwiazdy na oscarowej imprezie Eltona Johna

2Gwiazdy na oscarowej imprezie Eltona Johna