Trwa ładowanie...
Przejdź na

Film o Zenonie Martyniuku: kto zagra "króla disco polo"? Zdjęcia do filmu już trwają

92
Podziel się

W postać Zenka z dwóch okresów kariery wcielą się aktorzy z "Belfra" i "BrzydUli". Czekacie?

Film o Zenonie Martyniuku: kto zagra "króla disco polo"? Zdjęcia do filmu już trwają
bCIDBazp

Popularność Zenona Martyniuka może być dla niektórych zaskakująca i nie do końca zrozumiała, jednak zdecydowanie trudno negować jego osiągnięcia i wkład w polską muzykę rozrywkową. Nic zatem dziwnego, że padła w końcu propozycja nakręcenia filmu o życiu autora hitu Przez twe oczy zielone, co spotkało się z zaciekawieniem jego wiernych fanów. Premiera filmu o Zenonie Martyniuku zapowiadana była w mediach już od jakiegoś czasu, jednak jak dotąd jego twórcy pozostawali dość oszczędni w kwestii szczegółów projektu, który kosztować może podobno aż 5 milionów złotych.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy informacje na temat filmu o Zenonie Martyniuku pojawiały się raczej sporadycznie, jednak dopiero teraz fani mają okazję się dowiedzieć, kto w produkcji wcieli się w postać "króla disco polo". Okazuje się, że postać Zenona Martyniuka odgrywać będą dwie osoby, które pojawią się na ekranie jako piosenkarz z dwóch etapów kariery. Wygląda więc na to, że fani nie będą mogli narzekać na brak niespodzianek.

bCIDBazr

Zgodnie z informacjami _**Super Expressu**_ pierwszą z nich, reprezentującą Martyniuka na początku jego drogi do sławy, będzie Jakub Zając, znany chociażby z popularnego serialu Belfer. Drugą osobą wcielającą się w postać piosenkarza będzie z kolei Krzysztof Czeczot, który pojawi się na ekranie jako Zenon Martyniuk na późniejszym etapie kariery. Widzowie mogą go kojarzyć z takich produkcji jak Pech to nie grzech, _**Pitbull. Nowe porządki**_ czy BrzydUla.

Na temat pozostałych osób pracujących na planie produkcji wiadomo stosunkowo niewiele, jednak z pewnością wkrótce poznamy kolejne nazwiska. Myślicie, że film o Zenku Martyniuku ma szansę być hitem?

bCIDBazx
bCIDBazS
KOMENTARZE
(92)
Gość
rok temu
Ale po co komu film o Zenku ?
Gość
rok temu
To jakiś żart z tym filmem?
gość
rok temu
Masakra a cóż to za gwiazda ,że o nim film kręcą. Nie dziwiłabym sie jak by to był film o Korze jej bogaty dorobek muzyczny albo o Niemenie. Polska schodzi na psy disco polo to dla mnie najgorszy rodzaj muzyki.
bCIDBazT
gość
rok temu
Ten film to poroniony pomysł. Kto to będzie oglądał?
gość
rok temu
Zenek zbil fortune na swojej 'muzyce' wiec producenci licza na to samo. Pewnie zwolennicy tych skocznych nut zapelnia sale kinowe, ich przeciez nie brakuje. Smutne ale taka jest rzeczywistosc.
Najnowsze komentarze (92)
gość
rok temu
Będzie hicior wiem o tym pozdrawiam
gość
rok temu
no teraz to nie wiem co o tym projekcie myslec skoro pojawia sie nazwisko Czeczota.Jest nagradzanym rezyserem,dobram producentem ,autorem kilku niezlych dramatow i dobrym aktorem:::
Gość
rok temu
A co ten człowiek zrobił dla kraju nauki KIM jest żeby robić film o nim to jest już DNO
Grazia
rok temu
Będzie to bardzo ciekawa pozycje, szczególnie wątek rodzicielski, o tym jak mimo prężnej kariery, kochającej żony nie udało się zapanować nad wychowaniem syna, a może syn będzie miął odrębny film, jeśli tak , to będzie znacznie ciekawszy, u Zenka same nudy.
Gość
rok temu
Juz odlewaja Oskara za to dzielo! Ale bohater! Razem z synkiem niech zagraja!
gość
rok temu
Temu, już za życia film kręcą ? O Ani Przybylskiej dopiero po śmierci chcieli nakręcić! Dno !!!!
gość
rok temu
Bez jaj.... hahha
Gość
rok temu
Żenada z tym filmem !!!
bCIDBazL
gość
rok temu
Czeczot szanuj się powiedz NIE
gość
rok temu
A kto zagra Danielka??????
Gość
rok temu
Nie czekam
Gość
rok temu
Ktoś godny... może Brad Pitt albo Dżordż Klunej? 😘
Gość
rok temu
Dawid Ogrodnik !!!!!
Gość
rok temu
Na pierwszym planie wystąpi syn Martyniuka w swoim.prezencie od tatusia drogim aucie.
...
Następna strona
bCIDBaAn