Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fit Lovers wspominają romantyczne początki związku: "Musiałem na niej ten związek wymusić, przyprzeć ją do ściany"

124
Podziel się

Widzowie programu "Ameryka Express" od dawna mieli podejrzenia co do związku Pameli i Mateusza. Jego najnowsze wyznanie z programu Kuby Wojewódzkiego raczej nie poprawi sytuacji...

Fit Lovers wspominają romantyczne początki związku: "Musiałem na niej ten związek wymusić, przyprzeć ją do ściany"
bCyStqdN

Gośćmi pierwszego po zimowej przerwie odcinka programu Kuby Wojewódzkiego byli Stanisław Soyka oraz Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Kariera absolwentów trójmiejskiego AWF-u rozpoczęła się sześć lat temu, gdy założyli własny kanał na YouTube. Z czasem stali się tak popularni, że zainteresował się nimi TVN i zaprosił do udziału w żebraczo-podróżniczym programie Ameryka Express.
Podczas emisji sezonu widzów zaniepokoiły łączące ich relacje. Szczególnie rzuciło się to w oczy w piątym odcinku, gdy Mateusz wulgarnie skarcił Pamelę za to, że zaśmiała się, gdy on uderzył się w głowę, a potem przeszedł do rękoczynów i popchnął ją tak gwałtownie, że straciła równowagę. Rozżalona chciała nawet opuścić program, ale Mateusz przekonał ją, że w końcu nic się takiego strasznego nie stało.

Zrobiło się wtedy zamieszanie... Poza tym Pamela i Mateusz zapisali się w pamięci widzów akrobatycznymi sztuczkami, włączając w to zwyczaj świętowania każdego sukcesu za pomocą podnoszenia nogi przez Pamelę.

bCyStqdP

Prowadzący powitał widzów i gości w towarzystwie stosu książek swojego autorstwa. Czy to oznacza, że Nieautoryzowana biografia nie sprzedaje się najlepiej…?

Podobno nie pijecie alkoholu... - zagaił prowadzący.

Tak… To znaczy nie - odpowiedział Mateusz.

bCyStqdV

To mnie rzeczywiście ominęło, ale od zawsze to było dla mnie odstraszające. I zapach i smak - wyjaśniła Pamela, imiennie wywołana do odpowiedzi przez Wojewódzkiego, który chyba nie do końca był pewien, czy Mateusz pozwoli jej wypowiadać się we własnym imieniu. Ludzie piją alkohol, żeby się dobrze bawić, z tego co wiem. Mi to nigdy nie było potrzebne.

A nie czujesz... - zaczął Kuba, ale w tym momencie wtrącił się Mateusz.

Jak ją poznałem, to też się zdziwiłem, no bo studia, imprezowy tryb życia… - zaczął szczebiotać niepytany. Ja z alkoholem mam tak samo, jak Pamela.
Wtedy nie wytrzymał prowadzący, zaniepokojony faktem, że uwaga koncentruje się na gościach i zaczął wypytywać Fit Lovers o swoje szanse na zostanie mięśniakiem.

Rower, rolki, woda, trampoliny. Po roku będziesz się stosunkowo lepiej czuł - radził Mateusz.

bCyStqdW

Masz szeroką obręcz barkową - dodała zachęcająco Pamela. Obserwując to, co dzieje się za granicą, to trend do bycia fit będzie się rozwijał.
Ale jak niedawno pojechałem do Władysławowa to uświadomiłem sobie, że nadwaga jest naszą narodową religią - wtrącił Wojewódzki. I jak to pogodzić?

Zapomniałem, jakie było pytanie... - wyznał Mateusz.

W odpowiedzi na pytanie Wojewódzkiego, czy umiejętność podnoszenia nogi znacząco ubarwia życie seksualne, Pamela i Mateusz postanowili wyrazić emocje za pomocą choreografii.

No więc widzisz, że to się do niczego nie przydaje - stwierdziła sceptycznie Pamela po zakończonym pokazie.

bCyStqdX

Mateusz wspomniał też początki historii miłosnej pary.

Na początku związku musiałem ją przyprzeć do ściany - wyznał Mateusz. Jakoś nie mogłem jej przekonać, żeby dała mi szansę, musiałem to na niej wymusić. Powiedziałem jej, że nigdy nie zaakceptuję żadnego chłopaka u jej boku, bo ja jestem dla niej najlepszy. To znaczy to tak nie brzmiało...

bCyStqdY
bCyStqeq
KOMENTARZE
(124)
gość
rok temu
ale toxic związek
Gość
rok temu
Mi mąż powiedział "zaklepuje"Cie...i wiecie co?Nie dajcie się tak uprzedmiotować
Gość
rok temu
Fajnie, że mają pasje i wysportowane ciała, ale poza tym nic sobą nie reprezentują.
bCyStqer
Gość
rok temu
Szanujmy się
Jan Kowalski
rok temu
A Marta Linkiewicz to męska bokserka, wmówiła raperom że bez niej byliby nikim
Najnowsze komentarze (124)
Gość
rok temu
Terapia Mat
Gość
rok temu
Terapia Mat
Gość
rok temu
Terapia Mat
Gość
rok temu
Zgol te dredy,raczej normalni nie sa
Gość
rok temu
Zgol te dredy,raczej normalni nie sa
Gość
rok temu
Zgol te dredy,raczej normalni nie sa
Gość
rok temu
Czasami wystarczy ciężka praca np na morzu.Jest zapier.dol ale kasa też jest.I jasna scieżka kariery.Da radę awansować bez podlizywania się.
gabon enter
rok temu
dno
bCyStqej
Gość
rok temu
Co za wulc
Gość
rok temu
Większego s**tu od nich nie widziałem
Gość
rok temu
Widzę go i myśle... członek
Gość
rok temu
A samo przyparcie do muru nie starczyło?Jak ona spróbuje odejść,to dopiero się zacznie.Urodzony despota i stalker.Do tego ona taka flacha.
gość
rok temu
Fajna jest ta Pamela, ale on to nazwisko ma adekwatne do charakteru....
Gość
rok temu
Pato-lovers
...
Następna strona
bCyStqeL