Czwartek 28.02.2019 10:45

Irina przestała obserwować Gagę na Instagramie! Traci cierpliwość?

Lady Gaga Bradley Cooper Irina Shayk

Irina przestała obserwować Gagę na Instagramie! Traci cierpliwość?

Choć oscarowa gala odbyła się już dwa dni temu, emocje związane z niektórymi artystami wciąż wzbierają na sile. Zdecydowanie największe zamieszanie związane jest z obficie nagrodzonym filmem Narodziny gwiazdy, a głównie za sprawą dwójki głównych aktorów. Możliwe, że plotki o rzekomym romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera odeszłyby w zapomnienie tak szybko, jak się pojawiły, gdyby nie fakt, że wciąż na światło dzienne wychodzą nowe informacje, które media z ochotą podchwytują.

Zobacz: Mel B krytykuje Lady Gagę za zmysłowy występ z Cooperem na gali Oscarów: "Złamała babski kodeks!"

Zobacz: Cooper i Gaga NIE MOGLI ODERWAĆ OD SIEBIE RĄK na afterparty: "Rozmawiali przez prawie dwie godziny. Gaga cały czas była przy nim"

Mimo że piosenkarka zdecydowała się skomentować doniesienia o jej bliskiej relacji z aktorem, nazywając go po prostu "najlepszym przyjacielem", wciąż pojawiają się insynuacje, według których tę dwójkę może łączyć coś znacznie większego. Mnożące się z dnia na dzień plotki bez wątpienia wpływają na samopoczucie partnerki Coopera - Iriny Shayk.

Zobacz: Lady Gaga komentuje plotki o romansie z Cooperem: "Nic nie mogło być bardziej wyjątkowe od dzielenia tego momentu z Oscarów z prawdziwym przyjacielem"

Jak donosi brytyjski dziennik Metro, wszystkie spekulacje zaczęły się w momencie, gdy modelka kilka tygodni przed galą Oscarów zdecydowała się na odważny krok i... przestała obserwować wokalistkę na Instagramie. Osoba z otoczenia pary twierdzi, że choć Irina nie żywi do Gagi negatywnych uczuć, to ostatnie doniesienia nie pozostają bez wpływu na związek z ojcem jej córki.

Nie chodzi o to, że ona nie lubi Gagi czy jest o nią zazdrosna, ale ma już dość ciągłych opowieści o ich bliskiej relacji - twierdzi informator i dodaje: Irinie nie są obce fałszywe plotki na jej temat, jest przyzwyczajona, ponieważ umawiała się z Cristiano Ronaldo, ale ma już dość i chce, żeby to się skończyło.

Myślicie, że modelka jest na tyle wyrozumiała, że po prostu "zaciśnie zęby" i przeczeka najgorsze?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (173)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 173
Odpowiedz
18 48
zgłoś
Gość 28.02.2019 10:46
Kim są ci ludzie?
Odpowiedz
385 59
zgłoś
Gość 28.02.2019 10:46
Pewnie niedligo sie okaże ze to jednak prawda... :/
Odpowiedz
355 68
zgłoś
Gość 28.02.2019 10:47
W każdej plotce jest ziarenko prawdy 😉
Odpowiedz
33 9
zgłoś
Gość 28.02.2019 10:47
Oby to były tylko plotki!
Odpowiedz
452 50
zgłoś
gość 28.02.2019 10:47
widać, że jest chemia, ale to jeszcze nie znaczy, że mają romans ;)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 173