Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tłusty czwartek u Magdy Gessler: 9 złotych za jednego pączka!

294
Podziel się

Fani celebryckich wypieków wybiorą pączkarnię Norbiego?

Tłusty czwartek u Magdy Gessler: 9 złotych za jednego pączka!
bDZvOUkB

Magda Gessler powszechnie uznawana jest za niekwestionowany autorytet kulinarny i znawczynię dobrego jedzenia. Gospodyni Kuchennych rewolucji wiele razy podkreślała, że jej restauracje dlatego tak świetnie prosperują, ponieważ podawane w nich dania przyrządzane są wedle sekretnych receptur, a dzięki latom zdobywanego doświadczenia nie tylko w kraju, ale także zagranicą, oferta konkurencji nie może się im równać.

Zamiłowanie do gotowania po matce odziedziczyła nie tylko córka gwiazdy Lara, ale również jej syn, Tadeusz, który po udzieleniu kilku wywiadów w śniadaniówkach, dostał własny program kulinarny.

bDZvOUkD

Wygląda jednak na to, że Magda Gessler, po wielu latach bycia jedną z największych gwiazd w Polsce, sama przestała się stosować do rad, które daje uczestnikom swojego show. Choć restauratorka śmiałkom występującym w Kuchennych rewolucjach radzi, by ceny w menu były przystępne, nie przestrzega tego w swoich knajpach.

Jak się okazuje, Gessler na tłusty czwartek przygotowała dla fanów słodkości specjalną ofertę. Niestety, nie najtańszą. Za jednego pączka przygotowanego wedle receptury Magdy trzeba będzie zapłacić aż... 9 złotych. Ponoć wygórowana cena to koszt doświadczenia, lat praktyki raz składników z najwyższej półki.

bDZvOUkJ

W pączkarni innego celebryty - rapera Norbiego - koszt jednego pączka jest mniejszy o ponad połowę.

Magda tym razem przesadziła?

bDZvOUkK
bDZvOUle
KOMENTARZE
(294)
Gość
2 lata temu
Zawsze mozesz w Kauflandzie albo innej Biedrze kupić za 37 groszy
gość
2 lata temu
Ciekawe czy jajka z wolnego wybiegu i czy osoby smażące te pączki są przez panią Magdę dobrze wynagradzane. Czy lecą na umowie zlecenie...
bellina
2 lata temu
a mi babcia robila paczki strasznie mi jej brakuje :(
bDZvOUlf
Gość
2 lata temu
Jak kogoś stać proszę bardzo, niech nikt nikomu nie zagląda do portfela
Gość
2 lata temu
Na botoks musi uzbierać
Najnowsze komentarze (294)
Nieznany
rok temu
Chyba powiększenie ust się nie udało.. Dolna warga, jej prawa część jest większa od lewej.
Gość
2 lata temu
Chyba ze złotem ten paczek jej
Gość
2 lata temu
Sam se zrobię i będzie tańszy i lepszy.
Gość
2 lata temu
Nie kupiła bym ani u Magdy ani u Norbiego upieklam sama i na pewno nie gorsze jak celebrytow na głowę im padło żeby 1 paczek kosztował tyle kasy czy oni do tych Paczków dodają złoto bo nie rozumie takich cen niech się walą
Gość to ja
2 lata temu
Kur pączek za 9 zł pojechało te gesler
Prawda
2 lata temu
ona już dawno pożegnała się ze zdrowym rozsądkiem ALE my musimy też wziąć pod uwagę to, że w końcu jest sławna, więc tak jakby może więcej. Zresztą, co za różnica czy za 9 zł czy za 2 zł - i tak wszyscy wybulimy w końcu tyle samo na iqgreen żeby te kalorie spalić ;)
gawron
2 lata temu
Norbi powinien poddać sie operacji plastycznej, przecież to nie hańba. Nieraz natura obdarza ludzi paskudnymi rysami twarzy :( On powinien zrobic sobie nos, brodę, plliczki, oczy, żuchwę i czoło. Powinien też brać lekcje bon-ton'u, cwiczyć wymowę z logopedą i chodzić na warsztaty aktorskie i zapisać się na studia humanistyczne, no tak ogolnie powinien wyglądać i nabrać ogłady. Wtedy może, być może, pokazać się telewidzom.
gość
2 lata temu
No cóż. Nie mam nic przeciw M. Gessler. Ale 9 zł za sztukę pączusia to jest już niemoralne zdzieranie skóry ze stałej jakiej świat nie widział. Czy to moralne kucharzowanie?
bDZvOUkX
gość
2 lata temu
U Gesler należałoby przeprowadzić kuchenną rewolucję!!!
Kita
2 lata temu
a ja dziś nie zżarłam ani jednego
Gość
2 lata temu
Izrael wyśsie kasę z Polaków
Gość
2 lata temu
Ale poczwara ta Gesler jej twarz jak z horroru
Alex
2 lata temu
Koszerny pączuś
gość
2 lata temu
Na litość boską! O ile dobrze wiem jest tłusty czwartek i konkurencja prześciga się w pomysłach JAK OBNIŻYĆ CENĘ, gdyż popyt i tak wyrówna a nawet i może przewyższyć podaż! Gesslerowa zbytnio chyba nie kuma wolnego rynku. Maksymalna cena za profesjonalnego pączka to 4 zł. Amen!
...
Następna strona
bDZvOUlz