Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sławomir Świerzyński z Bayer Full uzasadnia swoją niechęć do gejów: "Molestowali mnie bliźniacy"

166
Podziel się

Gwiazdor disco polo zapewnia, że nie chodzi o tych, o których wszyscy pomyśleliby w pierwszej kolejności. "Przebywali z PSL-em i Platformą Obywatelską".

Sławomir Świerzyński z Bayer Full uzasadnia swoją niechęć do gejów: "Molestowali mnie bliźniacy"
bCywYjQR

Sławomir Świerzyński sprawia ostatnio wrażenie jakby odrobinę dokuczała mu mania wielkości. Minione kilka miesięcy poświęcił dyskredytowaniu twórczości swojego konkurenta na scenie disco polo, Sławomira Zapały, zarzucając mu hurtowe kupowanie wyświetleń na YouTube. Ostatnio lider zespołu Bayer Full poczuł się boleśnie pominięty przez Dodę przy organizacji koncertu przeciwko nienawiści. Podczas gdy większość wykonawców sama deklarowała udział w tym wydarzeniu, Świerzyński zażyczył sobie specjalnego zaproszenia.

Kilka dni temu ogłosił zaś, że wycofuje swoje poparcie dla Polskiego Stronnictwa Ludowego za przystąpienie do Koalicji Europejskiej, co, według Sławka, jest jednoznaczne z popieraniem gejów.

bCywYjQT

Ponieważ PSL mało przejął się utratą poparcia Świerzyńskiego, a większość Polaków nawet nie wiedziała, że partia do niedawna cieszyła się jego sympatią, muzyk postanowił kontynuować temat.

Jak przypomina w Super Expressie, w dzieciństwie doświadczył molestowania na kolonii w Darłówku. Po raz pierwszy Świerzyński opowiedział o tych traumatycznych doświadczeniach blisko rok temu. Jak ujawnił wtedy i powtarza teraz, molestowania dopuścili się bliźniacy związani ze środowiskiem PSL-u i Platformy Obywatelskiej.

bCywYjQZ

Przypadkowe spotkanie z dawnymi oprawcami na jednym ze zjazdów partyjnych tak nim wstrząsnęło, że musiał opuścić salę. Nie zrezygnował jednak z kontaktów z PSL-em aż do zeszłego tygodnia.

Udostępnianie tych nazwisk nie ma sensu - komentuje gorzko. Nie potrzebuję takiego skandalu i sensacji wokół starych, choć wciąż jeszcze bardzo aktualnych rzeczy. To sprawa, do której nie chciałbym już wracać. Żyję już innym życiem, mam wspaniałą rodzinę, ale nigdy nie zapomnę o tym, co się kiedyś wydarzyło. Nic się nie zapomina. Przebywając z PSL-em i Platformą Obywatelską zobaczyłem dwóch panów, bliźniaków, których rozpoznałem od razu. To były osoby, które przed laty dopuściły się molestowania. Wyszedłem stamtąd oburzony. Wolałem nie przebywać z tym towarzystwie, bo jeszcze puściłyby mi nerwy i bym ich pobił. Te osoby z pewnością same wiedzą, że o nich mówię, chociaż mogą nie pamiętać, bo takich chłopców jak ja w tamtym czasie mogło być znacznie więcej.

Być może tym bardziej należy ujawnić, o kogo chodzi? Mogłoby to oszczędzić dramatów kolejnym ofiarom, a dawne ośmielić do rozliczenia się z trudną przeszłością…

bCywYjRa
bCywYjRu
KOMENTARZE
(166)
gość
rok temu
Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B, a nie zostawiać niedopowiedzeń. Czemu chroni oprawców i naraża przez to na taki sam los inne dzieci?
Gość
rok temu
Dajcie nazwiska tych bliźniaków z PO.
Gość
rok temu
Jednego dnia bierze udział w koncercie przeciw przemocy drugiego występuje przeciw homoseksualistom (nie jazdy gej molestuje i nie jazdy molestujący to gej)
bCywYjRv
Gość
rok temu
Sadze, ze nie każdy musi popierać czyjaś orientacje, ale nie może to łączyć się z nieświscia
R
rok temu
Nie wiem co on robił na koncercie #artyściprzeciwnienawiści... Człowiek dramat
Najnowsze komentarze (166)
gość
rok temu
dwoch panow na D.? dzieci jednego z nich sa znani z kilku rol. zwlaszcza syn
Joanna
rok temu
Jak na niego patrzę to żal d...ściska. Dno i metr mułu.
gość
rok temu
Żałosny gość, niech poda nazwisko...
gość
rok temu
Jeżeli to prawda to jego obowiązkiem jest podanie nazwisk tych zboczeńcòw. Dlatego nie bardzo wierzę w tę bajeczkę. I dlaczego teraz nagle przypomniał sobie o tym ? Dziwne to. Może chce zaistnieć bo jego gwiazda już przeminęła.
gość
rok temu
Ja nie lubie tego człowieka, poluje na zwierzęta hołubi i te ,,majteczki w kropeczki"
x
rok temu
skoro wie kto go molestował to czemu nie chce ujawnić nazwisk???
Gość
rok temu
PSL powinien się cieszyć że jednego bujaka ma mniej bo ja zupełnie nie rozumiem z tym molestowaniem czemu to ukrywa ja nie znoszę takich ludzi i jego,, śpiewania,, 😂👎👎👎👎👎
k
rok temu
p.Swierzyński,PSL poradzi sobie bez pana.Nie da się pana słuchać i oglądać.Ciszej-lepiej.
bCywYjRn
gość
rok temu
Nie wszyscy są tacy u normalnych ludzi też się do zdarza ale w inny sposób po tylu latach dopiero teraz o tym mówi to dziwne czy to jest prawda.
GośćJan
rok temu
brak popularności to trzeba coś wymyślić aby znowu zaistnieć. wstyd. majac wnuki przypomniał dopiero teraz że byl molestowany biedaczek. a gdzie byłeś wcześniej. nie upubliczniaj tylko miej odwagę i podaj to do prokuratora. o ile masz dowdy. wy pseudoartysci dla rozgłosu dalibyscie się ogłosić . jeszcze raz wstyd, żenada i hańba.
Gość
rok temu
Typpwy sydrom ofiary chroniącej oprawców. Powinien Pan ujawnić ich nazwiska. Nawet dzisiaj jst możliwe aresztowanie tych zboczeńców i wsadzenie do więzienia. Zasłużyli- proszę nie mieć oporów!
gość
rok temu
a co tu uzasadniać - to jest CHORE i tyle w temacie
Gość
rok temu
jarek i jaroslaw mu ssali fujarke?
Gość
rok temu
Ciekawe czy pamieta jak zmaltretowal swojego konia fryzyjskiego... Becwal... Zapytajcie Rozala i jego fundacje w jakim stanie przejeli zwierze.... Dramat.
...
Następna strona
bCywYjRP