Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozbawiona Górniak zastanawia się nad wciągnięciem cukru pudru... nosem: "Twój były mąż byłby z Ciebie dumny"

127
Podziel się:

Edyta rozsypała w aucie faworki i nie wiedziała, co zrobić z nadmiarem cukru pudru... Zabawne?

Rozbawiona Górniak zastanawia się nad wciągnięciem cukru pudru... nosem: "Twój były mąż byłby z Ciebie dumny"
bEEAArMB

W ostatnich tygodniach o Edycie Górniak głośno jest głównie w kontekście jej udziału w programie Agent Gwiazdy. Jeszcze przed wyemitowaniem pierwszego odcinka, Edzia zdążyła wywołać niemało zamieszania. Udzieliła kilku wywiadów, w których narzekała na "spartańskie warunki" w show, a tydzień temu pojawiła się na oficjalnej konferencji Agenta, podczas której gwiazdy i dziennikarze mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek. Niestety, diwa zmuszona była opuścić wydarzenie, bo jak sama stwierdziła, "nie była na to emocjonalnie gotowa".

bEEAArMD

Okazuje się, że dla odmiany, jak najbardziej jest już gotowa na to, aby podchodzić z dystansem do swojego byłego męża - Dariusza K. W 2010 roku całą Polskę wstrząsnęła wiadomość o tym, że wokalistka rozwodzi się z mężem, ponieważ para przez lata zapewniała wszystkich o głębokim uczuciu, którego owocem jest ukochany syn Allan. 4 lata później Dariusz, prowadząc swoje luksusowe BMW ulicami Warszawy z niedozwoloną prędkością, potrącił śmiertelnie 63-letnią kobietę, wracającą z niedzielnej wizyty u wnuków. Emerytka przechodziła przez ulicę zgodnie z przepisami, jednak Dariusz nie miał wówczas głowy do sygnalizacji świetlnej, bo, jak ustalono, półtorej godziny wcześniej zażył kokainę. Obecnie były mąż Edyty jest w Polsce kojarzony głównie z kolejnymi wizytami w sądzie i narkotykami.

Edyta najwidoczniej przez lata nabrała dystansu do zapędów byłego męża, bo za pośrednictwem Instagrama opublikowała filmik, na którym zanosi się śmiechem, gdy jedna z obecnych z nią osób wspomniała Dariusza właśnie w kontekście narkotyków. Piosenkarka udostępniła "zabawne" nagrania, na których zbiera z podłogi rozsypane faworki i zastanawia się, co zrobić ze znajdującym się tam cukrem pudrem.

Wciągniemy nosem - radzi jedna z osób i dodaje po chwili: Twój były mąż byłby z Ciebie dumny.

bEEAArMJ

Sytuacja bardzo rozbawiła wszystkich obecnych, a w szczególności Edytę, która śmiała się do rozpuku.

Spodziwalibyście się po niej takiego poczucia humoru?

bEEAArMK
bEEAArML
bEEAArNe
KOMENTARZE
(127)
Gość
3 lata temu
To byloby zabawne, gdyby nie fakt, że ten narkoman zabił kobietę.
gość
3 lata temu
Przeciez to tylko"zabawa" i party miedzy znajomymi. Pokazuje rowneiz ze ma dystans do swiata.Naplakala die jus pewnie, odpowiedziala na wszystkie zarzuty i terras moe die smac z sytuacji.Ponad to jest to nawet zabawne... :)))
Gość
3 lata temu
Mnie tam bawi :D
bEEAArNf
Gość
3 lata temu
A co se będzie zalowala
Gość
3 lata temu
Ja kompletnie nie rozumiem czemu okresla sie ja mianem diwy.
Najnowsze komentarze (127)
Gość
3 lata temu
Objecuje sie ogniem potraktuje poeta król Artur trza będzie mu pomóc porwać klip trohe dumki kwiaty to inpasebul Górniak dla młodych jak to edyta naprawi
Gość
3 lata temu
Obcy króluje ogniem Chrystusa i panuje w mroku ojecuje wegla sie popjeprzy inspiracje da sie trochę dumki kwiaty sie da tak je inpasebul Górniak dla młodych sie może edyta sie śmiać.Sylwek właściciel edyty Górniak na ponad sto procent obcy króluje ogniem Chrystusa i panuje w mroku korzenie jondro ziemi bezprawie przywilej obcego nowy gmach telewizji polskiej
gość
3 lata temu
pieje tak samo jak ja
gość
3 lata temu
Infantylna babcia z niej.
Gośka
3 lata temu
Dzieki małźeństwu z Dark8em znowu zaistniala!!Przypomnijcie sobie jakąiala opinię wczesniej !Stała sie NIKIM.Darek i dziecko ja znowu wypromowali.Macie b.krótką pamięć!!!
Mesut_∆zil
3 lata temu
A co ma robić jak tylko wyśmiać eksa? Hektolitry łez już wylała, stres też przeżyła, więc teraz pozostaje tylko mieć z niego bekę. Dajcie kobiecie żyć.
gość
3 lata temu
Chłop zabił babę a diwa ma do tego dystans....WTF😳?
Gość
3 lata temu
Tragiczna u tyle
bEEAArMX
gość
3 lata temu
od 2 dni z tego się śmieje :) hahah
Gość
3 lata temu
To bylo super tez nie lubie tych co wciągają
gość
3 lata temu
Przypomnijcie sobie, jakim gównem ją obrzuciliście, gdy mówiła prawdę o swoim byłym męzusiu. Przeprosiliście ją za to, czy w kwestii przeprosin stoicie ramię w ramię z Dorotą R?
Gość
3 lata temu
Ona tu nic złego nie powiedziała. A ten chłopak ma cięty dowc***i to jest plus a nie minus
Gość
3 lata temu
Ciekawe co oni przed tymi fafirkimi jedli.....😂
Gość
3 lata temu
Hahaha a co myślicie ze edzia nigdy nie wciągała ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEAArNQ
bEEAArNR
bEEAArNS
bEEAArNT
bEEAArNU
bEEAArNz