Piątek 01.03.2019 20:00

Jordyn Woods po nocy z Tristanem uwiodła eks Khloe Kardashian! Spotyka się z Jamesem Hardenem...

Kylie Jenner Khloe Kardashian Jordyn Woods Tristan Thompson James Harden

Jordyn Woods po nocy z Tristanem uwiodła eks Khloe Kardashian! Spotyka się z Jamesem Hardenem...

Od wielu lat klan Kardashian-Jenner każdego dnia serwuje konkretną dawkę skandali, które powodują lawinę publikacji. Zdrady, rozstania, ciąże, problemy z narkotykami, pobyty w klinikach odwykowych, a nawet zmiana płci - to wszystko jest chlebem powszednim w rodzinie żony Kanye Westa. Na antenie telewizji E! i profilach na portalach społecznościowych, celebrytki pozwalają śledzić swoją walkę z codziennymi problemami niemal na żywo, po cichu licząc wpływy, które za sobą przyniosą.

Zobacz: Khloe Kardashian rzuciła Thompsona, bo zdradził ją z... NAJLEPSZĄ PRZYJACIÓŁKĄ Kylie Jenner?

Ostatnio głośno jest o skandalu z udziałem "przyszywanej Kardashianki", Jordyn Woods, która romansowała z ojcem dziecka Khloe. Konsekwencją podrywania chłopaka najlepszej przyjaciółki było wykluczenie z rodziny i odcięcie od wszystkich biznesów. Nie wiadomo jednak, czy Woods została poproszona o zwrot wszystkich prezentów, czy musiała "jedynie" wyprowadzić się z willi Kylie.

Zobacz: Afer u Kardashianów ciąg dalszy: Kylie posądza Travisa O ZDRADĘ!

Okazuje się, że romans z Tristanem Thompsonem to nie jedyny wyskok "kochliwej" Jordyn. Jak donosi The Blast, Woods dzień po spędzonej nocy z koszykarzem zaczęła się spotykać z... ekschłopakiem Khloe, Jamesem Hardenem, z którym celebrytka była w związku kilka lat temu.

To jednak wciąż nie koniec miłosnych perypetii Woods. Zagraniczne media sugerują, że Jordyn uwodziła nie tylko byłych i obecnych partnerów Khloe, ale także chłopaka Kylie. Jenner ponoć wpadła w szał i przeprowadziła z Travisem Scottem szczerą rozmowę:

Kylie miała szczerą rozmowę z Travisem i zapytał go, czy Jordyn kiedykolwiek flirtował z nim, próbował się z nim zbliżyć, czy zrobiła coś niestosownego. Powiedział oczywiście, że nie, i że powiedziałby jej o tym od razu - czytamy.

Zakłopotany Scott ze względu na złe samopoczucie i kiepską sytuację rodzinną, zdecydował się odwołać nadchodzące koncerty.

Myślicie, że Jordyn, wchodząc do łóżka Thompsona, wiedziała, co robi?

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (87)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 87
Odpowiedz
1221 45
zgłoś
gość 01.03.2019 20:00
440 łapek w góre pod tym komentarzem i jutro moja szefowa stawia nam bilety do kina . Taki poszedł dziś w pracy zakład kochani jestem przed wypłatą pomożecie? Miłego Ania
Odpowiedz
366 23
zgłoś
gość 01.03.2019 20:01
Bałabym sie z nim zostać sama w nocy
Odpowiedz
47 12
zgłoś
gość 01.03.2019 20:01
one wszystkie są paskudne
Odpowiedz
23 52
zgłoś
Gość 01.03.2019 20:01
gość: 440 łapek w góre pod tym komentarzem i jutro moja szefowa stawia nam bilety do kina . Taki poszedł dziś w pracy zakład kochani jestem przed wypłatą pomożecie? Miłego Ania
Nie
Odpowiedz
50 41
zgłoś
Gość 01.03.2019 20:01
Jak można zdradzić prostytutke? ?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 87