Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zdewastowane mieszkanie Dorocińskiego to część kampanii WWF. "Nie używaliśmy nowych sprzętów. Propagujemy ideę zero waste"

53
Podziel się

Po opublikowaniu przerażającego wideo fani Marcina rozpoczęli gorącą dyskusję. Dobry pomysł?

Zdewastowane mieszkanie Dorocińskiego to część kampanii WWF. "Nie używaliśmy nowych sprzętów. Propagujemy ideę zero waste"
bCyhDlBx

Marcin Dorociński jest jednym z nielicznych polskich aktorów, którzy cieszą się dobrą prasą i opinią celebryty, który angażuje się tylko w ważne sprawy. Dorociński bywa na ściankach tylko wtedy, gdy wymaga tego sytuacja – np. przy promocji filmu czy spektaklu ze swoim udziałem. Na co dzień aktor zachęca do pomocy schroniskom i dbania o środowisko.

W czwartek na Instagramie Dorocińskiego pojawiło się dramatyczne wideo, na którym było widać zdewastowane mieszkanie. Kamera pokazała poprzewracane meble i leżące na podłodze rośliny. Nie wyglądało to dobrze, zwłaszcza że Marcin wyglądał na naprawdę przejętego: Marcin Dorociński pokazał zdewastowane mieszkanie. "Jak można zrobić coś takiego?!"

bCyhDlBz

W piątek okazało się, że nagranie to część kampanii WWF, co wyjaśnił sam Dorociński, bo jego fani chcieli zorganizować zbiórkę, by pokryć koszty naprawy pokoju.

Kiedy w zeszłym roku został opublikowany raport klimatyczny mówiący w czarnych barwach o najbliższej przyszłości Ziemi, postanowiłem zaangażować się również w działania dotyczące edukacji związanej z globalnym ociepleniem, zanieczyszczeniem powietrza oraz segregacją śmieci - napisał aktor. Cel tej kampanii jest szczytny, zamysłem miało być zainteresowanie mediów i opinii publicznej, ale rozmiar szumu dookoła tego filmu przerósł moje oczekiwania i mnie samego również.

W kolejnych postach aktor przytoczył zatrważające statystyki co do zanieczyszczenia i degradacji planety. Uświadomił także internautów, że w trakcie nagrywania filmu nie ucierpiała żadna roślina, a przedmioty pochodziły z grup facebookowych popierających ideę zero waste.

Udana kampania?

bCyhDlBF
bCyhDlBG
bCyhDlCa
KOMENTARZE
(53)
gość
rok temu
Ja ma nadzieję, że ideę "zero waste" wprowadzą sklepy. Powinno być to prawnie nakazane i uregulowane bo marnują się ogromne ilości jedzenia.
Gość
rok temu
Nawet jeśli cel szczytny nie popieram wkrecania ludzi
gość
rok temu
WWF wydaje więcej na kampanie i "wolontariuszy" niż na pomoc zwierzakom...
bCyhDlCb
Gość
rok temu
To po cholerę ten cyrk?
gość
rok temu
Ten caly WWF jest jak Caritas- tylko część pieniędzy idzie na zwierzaki :/
Najnowsze komentarze (53)
Gość
rok temu
Słabe że nie napisaliście czsmu to zrobił A cel był jasny- chodzilo o to zeby zwrócić uwagę na to ze gdy rozwalił swoje mieszkania to ludzie byli zadzwiwieni jak można robić takie coś, A codziennie niszczymy naszymi wyborami swoją planetę czyli właśnie nasz jedyny dom
gość
rok temu
Zenadny ten dorocinski, było mi go żal z tym mieszkaniem a teraz mi go żal, że chce być taki z******t aktorem a robi taki g*******e akcje i gra na emocjach ludzi bo WWF mu płaci... Zresztą i tak marny gość. Ale czego się nie robi dla kasy.
Gość
rok temu
Mówiłam. Pisałam o tym, pod tamtym artykułem.
Er
rok temu
Nie wierze aktorom oni kazda role zagraja
gość
rok temu
Obserwujac WWF wydaje sie ze to wiecej marketingu i wydawania kasy na “wolontariuszy” niz pomocy zwierzakom. Kasa sie tam rozplywa na poboczne rzeczy i ludzi zanim dotrze tam gdzie powinna
gość
rok temu
no tak w dzisiejszych czasach możesz albo pokazac fjoota albo oszukać ludzi,inaczej nie zwrócisz uwagi
gość
rok temu
tylko ta reklama jak się ma do ideii
gość
rok temu
co??
bCyhDlBT
gość
rok temu
To jest właśnie gra na uczuciach , która powoduje znieczulenie się na czyjeś krzywdy . Naprawdę było mi go żal .
gość
rok temu
Słaby pomysł. Takie "wkręcanie ludzi" powoduje tylko utratę zaufania dla osoby i dla organizacji. Ja już nie dam się nabrać
gość
rok temu
Powinien pójść zbadać poziom i działanie hormonów w swoim organizmie.
Gość
rok temu
No i co? Pudel skasował mój komentarz, że to na pewno jakaś akcja i że szkoda, że wkręcają ludzi. No i tak też się okazało. Słabe,dorocinski, bo biedni ludzie uwierzyli, że coś Ci się stało i chcieli pomóc. Wykorzystałeś swoje zdolności aktorskie, ale w zły sposób. I naprawdę zwiększacie takimi akcjami znieczulicę!
Gość
rok temu
Co to jest wwf?
Gość
rok temu
Bardzo w porządku gość. Bardzo sympatyczny. Nasze psiaki czesto spotykaly sie na spacerze. Bardzo normalny, ludzki, zero bufonady czy nadęcia. Bardzo go lubie!!!
bCyhDlCv