Trwa ładowanie...
Przejdź na

Depp pozywa Heard za zniesławienie! Domaga się 50 milionów dolarów odszkodowania

160
Podziel się

Johnny podniósł się po kryzysie i postanowił stanąć z Amber na sali sądowej. Na byciu byłą żoną gwiazdora piękna 32-latka dorobiła się wielkiej sławy. Pieniędzy też?

Depp pozywa Heard za zniesławienie! Domaga się 50 milionów dolarów odszkodowania
bCzrnSrV

Fanom Johnny'ego Deppa kilka lat temu wydawało się, że ten nigdy nie zawrze związku małżeńskiego. Po latach u boku matki swoich dzieci, Vanessy Paradise, gwiazdor zakochał się w innej kobiecie - zjawiskowo pięknej Amber Heard, która na tyle oczarowała ekscentryka, iż ten postanowił jej się oświadczyć.

Sielanka nie trwała jednak długo i miłość jak ze snu zamieniła się w nienawiść. Amber w 2016 roku pokazała się publicznie z podbitym okiem, twierdząc, iż Johnny napadł na nią. Heard utrzymywała w sądzie, że jest ofiarą przemocy domowej, a jej mąż oddawna nadużywał alkoholu i narkotyków.

bCzrnSrX

Aktor, który po rozwodzie z byłą ukochaną oddał się muzyce i spędzał czas w trasie koncertowej z Hollywood Vampires, stanął na nogi i postanowił zawalczyć o dobre imię oraz pieniądze. 55-latek złożył właśnie pozew przeciwko Amber Heard, w którym domaga się 50 milionów dolarów odszkodowania. Johnny zaprzeczył temu, że groził śmiercią. Aktor twierdzi, że to "definitywne kłamstwo", a Heard nie jest ofiarą tylko sprawcą.

Oskarżenia pani Heard miały stanowić trampolinę do jej kariery - czytamy. Dodatkowo aktor twierdzi, że to Amber rzucała w niego butelką, która skaleczyła jego dłoń, bo Depp ręką zasłaniał się przed atakiem.

Wygląda na to, że prawdziwa walka między Amber i Johnnym dopiero się zaczyna...

bCzrnSsd

A Wy, komu wierzycie?

bCzrnSsy
KOMENTARZE
(160)
Gość
rok temu
Amerykańscy Marcinkiewicze
gość
rok temu
Johnny jest super. Tyle lat był z Vanessa, nie uwierzę ze on cos tej Amber zrobił.
Gość
rok temu
Modliszka
bCzrnSsz
Gość
rok temu
Wierzę mu. Wykorzystała jego sytuację (długotrwała choroba, a później smierć matki), a później zrobiła z siebie ofiarę. Przecież to ona pobiła swoją dziewczynę na lotnisku kilka lat temu.
Gość
rok temu
Czego kobiety nie zrobią dla pieniędzy i sławy..
Najnowsze komentarze (160)
gość
rok temu
Johnny jest niewinny a Amber robi wszystko dla kasy i sławy
gość
rok temu
Johnny jest niewinny a Amber robi wszystko dla kasy i sławy
Gość
rok temu
Wierze jemu
Iwon
rok temu
Wcale a wcale go nie żałuję, karma wróciła za to że zostawił żonę i czwórkę dzieci. Niech pamięta teraz że ma płacić na dzieci,
יהודה הזקן
rok temu
Zjawiskowo pięknej? Bez jaj! Laska jest więcej niż przeciętna.
Mike
rok temu
A kto to w ogóle jest ta Amber?!
gość
rok temu
nikomu. to hollywood.
Gość
rok temu
Dobrze Johnny! 50 milionów to i tak malo za to co ona ci zrobiła...walcz o swoje! Wierze w ciebie!
bCzrnSsr
Gość
rok temu
#teamdeep✊🏼
Gośćot
rok temu
Siebie warci
Gość
rok temu
Nie wierze tej kobiecie
gość
rok temu
Uważam że cięzko jest ocenić skoro on podobno brał narkotyki jesli tak to napewno wina jest jego i nie powinien siię teraz dopiero sądzić .Oboje są po jednym diable!
manifa toruns...
rok temu
I nieprawdą jest, że Vanessy Paradise ma cechy socjopatyczne, że jest płytka i narcystyczna. I że potrzebuje używek, silnych wrażeń, wielbicieli, zdjęć w prasie i żeby ją podziwiano. I że nic nie umie i nie ma z nią o czym gadać. I tylko się chce naje-ć.
ochra
rok temu
Hm,raczej jemu,ona mi wygląda na wyrachowaną małpę.
...
Następna strona
bCzrnSsT