Varius Manx i Kombii nie zagrają w USA! Zespoły nie dostały wiz...

135
Podziel się

O odmownej decyzji dowiedzieli się dwa dni przed wylotem.

Varius Manx i Kombii nie zagrają w USA! Zespoły nie dostały wiz...

Choć o zmianie polityki w ich przyznawaniu mówi się niemal od zawsze, póki co, na horyzoncie nie widać żadnych ułatwień w podróżowaniu dla Polaków. W czwartek Kasia Stankiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów, że zapowiadane od dawna koncerty w Nowym Jorku i Chicago nie odbędą się. Długo wyczekiwany koncert zatytułowany Kocham Polskę Muzykę został odwołany, ze względu na odmowną decyzję urzędników w sprawie wizy do Stanów Zjednoczonych:

Normalnie teraz powinnam słać instastory z lotniska, z samolotu, chmury, radośni ludzie żyjący perspektywą ujrzenia za jakieś dziesięć godzin kraju "dream on".

Tymczasem jestem w kraju „srimon” i zawiadamiam, że jeżeli Drodzy Państwo kupili bilety na nasze koncerty w NY i Chicago, to się właśnie nie spotkamy, gdyż zespół muzyczny o nazwie Varius Manx znów nie dostał wiz!! Zdjęcie prześwietlone aby „Państwo nie widziało” mego wyrazu twarzy w tej chwili - napisała Stankiewicz na swoim profilu na Instagramie.

Oświadczenie w tej sprawie wydał także organizator koncertu:

Z przykrością chcielibyśmy poinformować, że z przyczyn niezależnych od nas koncert Kombii, Varius Manx i Red Lips nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Staramy się, by to święto polskiej muzyki doszło do skutku, dlatego też pracujemy nad nową datą koncertu - czytamy na stronie wydarzenia.

Smutku i rozczarowania nie kryła także grupa Kombii, zaproszona do udziału w koncercie. Na swoim fanpage'u na Facebooku, za niepowodzenie występu obarczyli organizatora, który nie dopiął niezbędnych formalności:

Pomimo dużego zainteresowania występami zespołu Kombii, grupa nie poleci na koncerty do NY i Chicago, które miały się odbyć 1 i 2 marca br. Część ekipy nie otrzymała wiz, a powodem są braki formalne leżące po stronie Organizatora. Niebawem poinformujemy Was o nowych datach koncertów - tłumaczą.

Cóż, być może fakt nieprzyznania wizy wyjdzie artystom na dobre. Wszak w ostatnich latach rodzimi artyści nie mogli pochwalić sie udanymi występami w USA:

KOMENTARZE
(135)
gość
12 miesięcy temu
Wprowadzić wizy dla Amerykanów i po sprawie.
Gość
12 miesięcy temu
Wizy dla Amerykanów!!!
Gość
12 miesięcy temu
Przyjaźń polsko amerykańska hehe
Gość
12 miesięcy temu
Jak to jest mozliwe? Wiza pracownicza a nie turystyczna. Przeciez wiadomo, ze maja do czego wracać w Polsce.
gość
12 miesięcy temu
A tak w Trumpa wszyscy w PL wpatrzeni. USA tylko załatwia w PL swoje interesy, serio mają nas gdzieś.
Najnowsze komentarze (135)
antoni
12 miesięcy temu
no i kim my jesteśmy dal usaaaa jak była przyjazń polsko radziecka to polak do radzieckich musiał mieć zaproszenie a radzieccy jak do loland chcieli to musieli mieć wyzew [zaproszenie] i nikt nie miał pretensji
gość
12 miesięcy temu
Spokojnie! Widocznie starali się o wizy turystyczne a nie biznesowe.Przypuszczam,że to wina organizatora.Były już takie przypadki z naszymi "gwiazdami".
gość
12 miesięcy temu
pod tym samym adresem i nazwą co agencja ALP inc. ktora miała być organizatorem koncertów znajduje się firma sprzątająca. tak wyglądają pseudokontrakty polskich marnych artystów. ich troje też wy88mano.
gość
12 miesięcy temu
zalosna ta stankiewicz.
Gość
12 miesięcy temu
Walczymy dla nich na każdej ich wojence a oni robią nam łaskę. Żenujące, jeszcze tak im nadskakujemy.
gość
12 miesięcy temu
brzydka ta kobieta, androgeniczna, widziałam ją na żywo, antyseksowna,
gość
12 miesięcy temu
po raz kolejny usa nas osmiesza, ale nie - nadal bedziemy wlazic im w d i sie ponizac. niemcow tak wszyscy nienawidza ale jakos dobrze sie tam zyje i zarabia
gość
12 miesięcy temu
Wyjazd do USA zaczyna się od załatwienia wizy i to zgodnej z celem wizyty nie zapominajmy ze jadą na koncert zarabiać pieniądze a nie są turystami
gość
12 miesięcy temu
na sczczescie, bo kasia stankiewicz spiewa okropnie!
gość
12 miesięcy temu
Hahahaha!
Gość
12 miesięcy temu
A mnie jest wszystko jedno, ja nie potrzebuje wizy! Moge trzy miesiace legalnie przebywacw USA. Nie musze zatem pomstowac na Trampa.
gość
12 miesięcy temu
Musi Polska jeszcze więcej Amerykanom w tylną część ciała wchodzić.
Miecio
12 miesięcy temu
Dlatego odwolali koncert w ostatniej chwili,wizy dla zespolowo zalatwia sie z duzym wyprzedzeniem,poprostu bilety sie nie sprzedaly i tyle.bylem w czwartek ,czyli dwa dni przed koncertem,w miejscu sprzedazy pytam pania o bilety a ona odpowiada,ze biletow jest b.duzo haha,
Gość
12 miesięcy temu
Chore! Jakby usa było nie wiadomo jakim rajem i wszyscy chcieliby tam zostać. Szczególnie ludzie, którym powodzi się w Polsce marzą aby żyć w tym syfiastym pseudo kraju. Żenua!!
...
Następna strona