Niedziela 03.03.2019 21:00

ZDJĘCIA TYGODNIA: Oscarowe kreacje, ciąża Ewy Farny i "kariera" Justyny Żyły... (ZDJĘCIA)

Zdjęcia Tygodnia Oscary 2019 Artyści Przeciw Nienawiści Justyna Żyła Ewa Farna Joanna Liszowska Dawid Woliński Kate Middleton Meghan Markle Jordyn Woods

Mijający tydzień, podobnie jak cały show biznes, pełen był skrajności. Zaczęliśmy go na wysokiej nocie, pełni emocji po oscarowej gali. I chociaż Polakom nie udało się tym razem zdobyć żadnej statuetki, to już trzy nominacje dla Zimnej Wojny warto uznać za ogromny sukces naszej kinematografii.

Z czerwonego dywanu w Los Angeles szybko przenieśliśmy się na polskie ścianki: gala rozdania Telekamer to chyba póki co najbliższe, co mamy do odpowiednika naszych własnych Oscarów, a przynajmniej tak mogą świadczyć kreacje zaproszonych na imprezę Tele Tygodnia gwiazd.

Zaskoczeniem była informacja o zaawansowanej ciąży Ewy Farny, o której informację piosenkarce udało się ukryć przez kilka miesięcy. Ewa z dumą prezentowała brzuszek nie tylko w uroczym, "okolicznościowym" teledysku, ale i na scenie wielkiego koncertu Artyści Przeciw Nienawiści.

Miniony tydzień niewątpliwie należał też do Justyny Żyły, której medialna "kariera" nie przestaje nas zadziwiać. Była żona skoczka narciarskiego nie tylko zadebiutowała na parkiecie Tańca z Gwiazdami, ale zdążyła też wystąpić w teledysku... Tomasza Niecika.

Zobaczcie, czym jeszcze żyliśmy w tym tygodniu!

« Poprzednie 1/22

Zdjęcia Tygodnia: Oscary, ciąża Ewy Farny, "kariera" Justyny Żyły i "Artyści Przeciw Nienawiści"

2Zdjęcia Tygodnia: Oscary, ciąża Ewy Farny, "kariera" Justyny Żyły i "Artyści Przeciw Nienawiści"