Niedziela 03.03.2019 18:45

Siostra Meghan Markle znów atakuje: "Złamała ojcu serce i jeszcze udaje ofiarę"

Meghan Markle książę Harry rodzina królewska księżna Sussex Samantha Markle

Siostra Meghan Markle znów atakuje: "Złamała ojcu serce i jeszcze udaje ofiarę"

Bliscy księżnej Sussex robią co mogą, by potwierdzić prawdziwość powiedzenia, że rodziny się nie wybiera. Odkąd jej związek z księciem Harry’m wyszedł na jaw i stało się jasne, że to coś poważnego, rodzina, z którą Meghan łączą trudne i skomplikowane relacje z dużą dawką wzajemnych pretensji i zadawnionych żalów, nie daje jej spokoju.

Zobacz: Ojciec Meghan Markle UJAWNIŁ TREŚĆ LISTU, który dostał od księżnej. "Twoja druga córka karmiła tabloidy kłamstwami. PATRZYŁEŚ, JAK CIERPIĘ"

Przyrodnia siostra Meghan nie zdecydowała się jej odpuścić nawet na czas ciąży. Wbrew przyjętemu zwyczajowi, by oszczędzać stresów kobietom oczekującym narodzin dziecka, postanowiła znów wpędzić ją w poczucie winy. Najwyraźniej nie przejęła się tym, że rodzina królewska uznała ją za osobę nie będącą w pełni władz umysłowych.


Samantha Markle udzieliła właśnie zjadliwego wywiadu, w którym oskarża księżną o to, że złamała serce ich wspólnemu ojcu, a teraz jeszcze udaje, że to ona jest w tej sytuacji ofiarą.

Poszło o wywiad, którego książę Harry udzielił stacji BBC 4 po pierwszych wspólnych świętach spędzonych z rodziną i Meghan jako swoją oficjalną narzeczoną w Sandrigham w 2017 roku. Wspomniał, że Amerykanka od razu odnalazła się wśród jego bliskich jak "w rodzinie, której sama nigdy nie miała".

W dokumencie Meghan i Markles - rodzina w stanie wojny wyemitowanym niedawno w Channel 5, Samanta ostro potraktowała relację Harry’ego.

Pierwsza myśl, która mi przyszła do głowy to, że Harry nie zna całego obrazu sytuacji. Coś tu jest nie w porządku. Wprawdzie nie byliśmy klasyczną rodziną, w sensie planowania wakacji zgodnie w harmonogramem, ale byliśmy rodziną - skomentowała w telewizji. Meghan wstydzi się swojej rodziny, dlatego odegrała tę scenę.

W swoich dalszych wynurzeniach Samantha nawet nie ukrywa, że niektórzy krewni Meghan po jej korzystnym zamążpójściu liczyli na komfortowe życie na jej koszt i przeżyli spore rozczarowanie, gdy okazało się, że raczej nic z tego.

Ona nie ma serca - skarży się siostra księżnej. Złamała serce naszemu ojcu na milion kawałków. Zamiast zrobić wszystko, co w jej mocy, by zapewnić mu wygodne i dostatnie życie, to jeszcze udaje, że to ona jest ofiarą. 

  

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (143)

Odpowiedz
11 17
zgłoś
XXX 03.03.2019 19:08
gość: Biedna dziewczyna. Bardzo jej wspolczuje, taka dysfunkcyjna rodzina moze wiele niszczyc...
Ile w sobie ta biedna dziewczyna ma nienawiści, że nie zaprosiła ojca i siostry na ślub.
Odpowiedz
15 3
zgłoś
Gość 03.03.2019 19:10
Addy: Przecież to nie pieniądze Megan, żeby miała dawać je ojcu xd Niech ta kobieta w końcu zamilknie
A to ona ma tylko pieniadze rodziny krolewskiej? Swoich nie zarobiła? Nie mówię że ma je dawać ojcu ale twoje podejście że kobieta moze miec kase tylko od męża to żenada.
Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 03.03.2019 19:13
Gośćiowka: Ta jej siostra szuka tylko atencji.. co za kur*stwo
przyrodnia siostra
Odpowiedz
4 6
zgłoś
Lolathebunny 03.03.2019 19:14
Dzień bez kilku postów o meghan jest dniem straconym!!
Odpowiedz
9 4
zgłoś
gość 03.03.2019 19:16
gość:
gość: Teraz już się nie dziwię że zerwała kontakt z rodzinką. Ciężko tolerować biegających do prasy ojca i siostrę(chociaż uważam że przyrodnie rodzeństwo to nie rodzeństwo,raczej przybrane)
Masz rację!Dla mnie rodzeństwo jest wtedy jak mają tego samego ojca i matkę. Mój ojciec zostawił moją mamę z dwójką dzieci i poszedł w tany.Dorobił sobie z inną babą dwójkę.Nie mam z nimi kontaktu i nie chcę mieć
tez tak myslę
Ładowanie komentarzy…