Niedziela 03.03.2019 18:45

Siostra Meghan Markle znów atakuje: "Złamała ojcu serce i jeszcze udaje ofiarę"

Meghan Markle książę Harry rodzina królewska księżna Sussex Samantha Markle

Siostra Meghan Markle znów atakuje: "Złamała ojcu serce i jeszcze udaje ofiarę"

Bliscy księżnej Sussex robią co mogą, by potwierdzić prawdziwość powiedzenia, że rodziny się nie wybiera. Odkąd jej związek z księciem Harry’m wyszedł na jaw i stało się jasne, że to coś poważnego, rodzina, z którą Meghan łączą trudne i skomplikowane relacje z dużą dawką wzajemnych pretensji i zadawnionych żalów, nie daje jej spokoju.

Zobacz: Ojciec Meghan Markle UJAWNIŁ TREŚĆ LISTU, który dostał od księżnej. "Twoja druga córka karmiła tabloidy kłamstwami. PATRZYŁEŚ, JAK CIERPIĘ"

Przyrodnia siostra Meghan nie zdecydowała się jej odpuścić nawet na czas ciąży. Wbrew przyjętemu zwyczajowi, by oszczędzać stresów kobietom oczekującym narodzin dziecka, postanowiła znów wpędzić ją w poczucie winy. Najwyraźniej nie przejęła się tym, że rodzina królewska uznała ją za osobę nie będącą w pełni władz umysłowych.


Samantha Markle udzieliła właśnie zjadliwego wywiadu, w którym oskarża księżną o to, że złamała serce ich wspólnemu ojcu, a teraz jeszcze udaje, że to ona jest w tej sytuacji ofiarą.

Poszło o wywiad, którego książę Harry udzielił stacji BBC 4 po pierwszych wspólnych świętach spędzonych z rodziną i Meghan jako swoją oficjalną narzeczoną w Sandrigham w 2017 roku. Wspomniał, że Amerykanka od razu odnalazła się wśród jego bliskich jak "w rodzinie, której sama nigdy nie miała".

W dokumencie Meghan i Markles - rodzina w stanie wojny wyemitowanym niedawno w Channel 5, Samanta ostro potraktowała relację Harry’ego.

Pierwsza myśl, która mi przyszła do głowy to, że Harry nie zna całego obrazu sytuacji. Coś tu jest nie w porządku. Wprawdzie nie byliśmy klasyczną rodziną, w sensie planowania wakacji zgodnie w harmonogramem, ale byliśmy rodziną - skomentowała w telewizji. Meghan wstydzi się swojej rodziny, dlatego odegrała tę scenę.

W swoich dalszych wynurzeniach Samantha nawet nie ukrywa, że niektórzy krewni Meghan po jej korzystnym zamążpójściu liczyli na komfortowe życie na jej koszt i przeżyli spore rozczarowanie, gdy okazało się, że raczej nic z tego.

Ona nie ma serca - skarży się siostra księżnej. Złamała serce naszemu ojcu na milion kawałków. Zamiast zrobić wszystko, co w jej mocy, by zapewnić mu wygodne i dostatnie życie, to jeszcze udaje, że to ona jest ofiarą. 

  

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (143)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 121-143 z 143
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 04.03.2019 00:19
Gość:
gość:
gość: Teraz już się nie dziwię że zerwała kontakt z rodzinką. Ciężko tolerować biegających do prasy ojca i siostrę(chociaż uważam że przyrodnie rodzeństwo to nie rodzeństwo,raczej przybrane)
Masz rację!Dla mnie rodzeństwo jest wtedy jak mają tego samego ojca i matkę. Mój ojciec zostawił moją mamę z dwójką dzieci i poszedł w tany.Dorobił sobie z inną babą dwójkę.Nie mam z nimi kontaktu i nie chcę mieć
Puknijcie się w łeb czyli jak matka ma dzieci z różnymi ojcami to nie są jej dzieci .
a to juz jest co innego,
Odpowiedz
0 2
zgłoś
Gość 04.03.2019 03:25
Ogladalam ten program I to co piszecie jest totalnie wyjete z kontekstu.
Odpowiedz
2 4
zgłoś
Gość 04.03.2019 03:49
Oczernić? Teaktuje swojego ojca podle.
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 04.03.2019 04:46
To jest dopiero rodzina. Kompromituja ta Megan . Ja na miejscu Megan oficjalnie wyrzeklabym sie ich wszystkich I oddala do sadu za nekanie.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 04.03.2019 06:43
Ja tez bym takiej rodzinie ani grosza nie dała
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 121-143 z 143