Poniedziałek 04.03.2019 14:45

Pawłowicz atakuje Wałęsę na Twitterze: "Dość tego terroryzowania. Ekspertyza potwierdza, że podpisy "Bolek" należą do niego!"

Krystyna Pawłowicz Lech Wałęsa Rafał Trzaskowski

Pawłowicz atakuje Wałęsę na Twitterze: "Dość tego terroryzowania. Ekspertyza potwierdza, że podpisy "Bolek" należą do niego!"

Polityczna przeszłość Lecha Wałęsy to jeden z ulubionych tematów dzisiejszych polityków, choć można zaryzykować stwierdzenie, że w bieżącej polityce nie trudno o poważniejsze, a przynajmniej bardziej aktualne problemy.

Zobacz: Premier wycofuje się z ustawy antyprzemocowej. "Prawo musi chronić ofiary"

Sam Wałęsa, miotany koniecznością tłumaczenia się ze swojej działalności politycznej głównie politykom PiS-u, ostatnio po raz kolejny wypowiedział się na temat rzekomej współpracy z SB i podkreślił, że "nie jest Bolkiem". Dokumenty, które mają być dowodem na zaangażowanie Wałęsy w działalność władz komunistycznych uznał za celowo spreparowane, choć argument ten nie trafia do wszystkich. Zirytowany były prezydent napisał na Twitterze:

Wielu intelektualistom nie może zmieścić się w głowie, że robotnik elektryk był w stanie przy przeszkodach z różnych stron uruchomić siły polskie i międzynarodowe by to osiągnąć.

Zbulwersowana Krystyna Pawłowicz odpowiedziała na wpis Wałęsy:

Dość tego terroryzowania politycznego życia publicznego przez L.WAŁĘSĘ !!! Jest ekspertyza Instytutu Sehna potwierdzająca, że podpisy „Bolek” w oryginal. „teczce Kiszczaka” nalezą do Lecha Wałęsy! L.Wałęso ! Pozywaj Instytut,a NIE powołujących się na IS. Proszę IPN i Ministerstwo Sprawiedliwości o postępowanie z urzędu.

Krystyna Pawłowicz ewidentnie nie umie odpoczywać. Posłanka miała zrobić sobie przerwę od polityki, a tymczasem nie tylko wzywa do piętnowania Lecha Wałęsy - ma też problem z Rafalem Trzaskowskim...

"Warszawiacy". Coście uczynili Polsce, Warszawie, naszym Bohaterom! Wybraliście sobie na kierownika stolicy chodzący wstyd wyrzucający na śmieci nazwy ulic polskich Patriotów! Wybraliście krzewiciela komuny i macania waszych dzieci i wnuków! Hańba wam! - pisała kilka dni temu.

Może macie jakieś propozycje urlopowe dla Krystyny Pawłowicz?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (321)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 301-321 z 321
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 05.03.2019 08:51
kiedy wreszcie ta kreatura zniknie na zawsze -trudno na nia patrzec,sluchac a nawet czytac o niej.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 05.03.2019 08:53
Wałęsa. Dzieci i wnuki pilnuj!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.03.2019 08:54
Zamilcz kobieto.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.03.2019 09:17
Niezrównoważona kobieta
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gośćzofia 05.03.2019 09:41
Kobieto zamilknij wreszcie
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 301-321 z 321