Poniedziałek 04.03.2019 14:45

Pawłowicz atakuje Wałęsę na Twitterze: "Dość tego terroryzowania. Ekspertyza potwierdza, że podpisy "Bolek" należą do niego!"

Krystyna Pawłowicz Lech Wałęsa Rafał Trzaskowski

Pawłowicz atakuje Wałęsę na Twitterze: "Dość tego terroryzowania. Ekspertyza potwierdza, że podpisy "Bolek" należą do niego!"

Polityczna przeszłość Lecha Wałęsy to jeden z ulubionych tematów dzisiejszych polityków, choć można zaryzykować stwierdzenie, że w bieżącej polityce nie trudno o poważniejsze, a przynajmniej bardziej aktualne problemy.

Zobacz: Premier wycofuje się z ustawy antyprzemocowej. "Prawo musi chronić ofiary"

Sam Wałęsa, miotany koniecznością tłumaczenia się ze swojej działalności politycznej głównie politykom PiS-u, ostatnio po raz kolejny wypowiedział się na temat rzekomej współpracy z SB i podkreślił, że "nie jest Bolkiem". Dokumenty, które mają być dowodem na zaangażowanie Wałęsy w działalność władz komunistycznych uznał za celowo spreparowane, choć argument ten nie trafia do wszystkich. Zirytowany były prezydent napisał na Twitterze:

Wielu intelektualistom nie może zmieścić się w głowie, że robotnik elektryk był w stanie przy przeszkodach z różnych stron uruchomić siły polskie i międzynarodowe by to osiągnąć.

Zbulwersowana Krystyna Pawłowicz odpowiedziała na wpis Wałęsy:

Dość tego terroryzowania politycznego życia publicznego przez L.WAŁĘSĘ !!! Jest ekspertyza Instytutu Sehna potwierdzająca, że podpisy „Bolek” w oryginal. „teczce Kiszczaka” nalezą do Lecha Wałęsy! L.Wałęso ! Pozywaj Instytut,a NIE powołujących się na IS. Proszę IPN i Ministerstwo Sprawiedliwości o postępowanie z urzędu.

Krystyna Pawłowicz ewidentnie nie umie odpoczywać. Posłanka miała zrobić sobie przerwę od polityki, a tymczasem nie tylko wzywa do piętnowania Lecha Wałęsy - ma też problem z Rafalem Trzaskowskim...

"Warszawiacy". Coście uczynili Polsce, Warszawie, naszym Bohaterom! Wybraliście sobie na kierownika stolicy chodzący wstyd wyrzucający na śmieci nazwy ulic polskich Patriotów! Wybraliście krzewiciela komuny i macania waszych dzieci i wnuków! Hańba wam! - pisała kilka dni temu.

Może macie jakieś propozycje urlopowe dla Krystyny Pawłowicz?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (321)

Odpowiedz
14 13
zgłoś
gość😎 04.03.2019 15:05
Przecież ma rację wali po prostu ż grubej rury
Odpowiedz
11 4
zgłoś
gość 04.03.2019 15:05
gość: czy ona nie miała zniknąć?
Pojawia się i znika , ma bzika ma bzika !
Odpowiedz
16 6
zgłoś
gość 04.03.2019 15:06
wysłać ją do "Sanatorium Miłości" w Ustroniu
Odpowiedz
10 9
zgłoś
gość 04.03.2019 15:06
Ale ona ma w tej sprawie rację..
Odpowiedz
9 13
zgłoś
gość 04.03.2019 15:07
Ludzie uwaga na zboczeńca Biedronia ! Usilnie popmpowany w niemieckich mediach i sponsorowany przez Sorosa ! Omijać z daleka !
Fakt ! Śmierdział mi jakoś
Ładowanie komentarzy…