Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zielińska zapewnia: "My, ludzie z mniejszych miejscowości mamy więcej chęci, żeby chłonąć świat"

103
Podziel się

"Aśka Kulig - najlepszy przykład" - przypomina Kasia. "Dziewczyna z małego miasteczka, która podbija świat. Tyle pracy w to włożyła".

Zielińska zapewnia: "My, ludzie z mniejszych miejscowości mamy więcej chęci, żeby chłonąć świat"
bCOfZKTF

Katarzyna Zielińska należy do najbardziej pracowitych polskich aktorek. Zwykle stara się występować co najmniej w dwóch serialach naraz. Do tego dochodzą role filmowe oraz teatralne. Do stałych obowiązków aktorka do niedawna dokładała udział w programie rozrywkowym. Występowała już w Jak Oni śpiewają, Tańcu z gwiazdami, Gwiazdy tańczą na lodzie, Twoja twarz brzmi znajomo i przez trzy lata była kapitanem drużyny w biesiadno-patriotycznym show Kocham Cię, Polsko. Nagrywa także płyty i projektuje akcesoria dziecięce, a ostatnio wyprodukowała spektakl Nowy Jork. Prohibicja, w którym przy okazji przydzieliła sobie główną rolę. Liczne obowiązki zawodowe godzi z wychowaniem dwóch kilkuletnich synów.

Jak ujawnia w rozmowie z Galą, brakuje jej czasu na sen, ale nie narzeka.

bCOfZKTH

Odkąd zostałam mamą, mam wrażenie, że dobra rozszerzyła się do 48 godzin - tłumaczy aktorka. Trzeba po prostu wszystko dobrze zorganizować. Najlepiej wykorzystać każdą chwilę, żeby ze wszystkim zdążyć. Cieszę się, że mogę się na tych wszystkich polach realizować. Jestem półgóralką. Laszką z niskich górek. Mam w sobie dużo zawziętości jeśli chodzi o pracę. To po moim tacie. On zawsze uważał, że trzeba wyciągać pozytywy z życia i się nie poddawać. Mój mąż, który też jest z moich stron, myśli podobnie. Wydaje mi się, że my, ludzie z mniejszych miejscowości potrafimy bardziej słuchać i mamy więcej chęci, żeby chłonąć świat. Teraz jestem w Warszawie. Z nikim nie konkuruję, przyjechałam tu z pozytywną energią, dostałam się do szkoły teatralnej, mam swoją wartość. To samo powtarzam inntm dziewczynom: "Nie wolno myśleć, że się jest gorszą. Trzeba wierzyć w siebie i robić swoje".

Zielińska przypomina, że świetnym potwierdzeniem pracowitości i ambicji ludzi mniejszych miejscowości jest Joanna Kulig, pochodząca z wielodzietnej rodziny z Krynicy Zdroju aktorka, która obecnie robi karierę w Hollywood.

Aśka Kulig - najlepszy przykład - zachwyca się Kasia. Dziewczyna z małego miasteczka, która podbija świat. Tyle pracy w to włożyła. Nie będę przytaczać wszystkich swoich rozmów z nią, ale ona mnie zainspirowała do nauki języka, śpiewu. Tak jak mawiał kiedyś mój profesor w szkole teatralnej: "Nigdy nie ma złego czasu na naukę".

_

bCOfZKTN

_

bCOfZKUi
KOMENTARZE
(103)
Gość
rok temu
Mam alergie na ta pania I jej madrosci
Gość
rok temu
Ale Ty, aktorko jednej miny świata nie podbijesz
gość
rok temu
ojoj Kasia Zielińska profesor socjologii. Lata badań i stąd takie wnioski. Nie mogę jak celebryci wygłaszają mowy i jedyne prawdy o świecie i zyciu :D
bCOfZKUj
gość
rok temu
Ludzie ze wsi tak bardzo chcą z niej uciec do miasta w wielki świat, że często nie patrzą na innych, nie mają skrupułów i prą p****************u. Wiec tak, zgodze się z nią ale raczej jest to negatywna cecha.
gość
rok temu
Zielinska sie do Kulig porównuje! Bo walnę! Hahahaha!
Najnowsze komentarze (103)
gość
rok temu
skoro tak to niech wraca na wies wychowywać dzieci, a nie siedzi w mieście
gość
rok temu
Ha ha ha ! Kulig to ty mozesz buty czyscic
gość
rok temu
Niestety , zadna z niej aktorka
gość
rok temu
Tez nie moge jej ogladac
Gość
rok temu
Chyba wieksze kompleksy i z tsd potrzebe kariery w wiekszym swiecie.
Gość
rok temu
No :głowa jeszcze wyżej :.Tylko Dlaczego?
gość
rok temu
Krynica to spora miejscowość. Są jeszcze wioski, wiochy i czarne d#py. Z tych ostatnich się nie przebijesz, choćbyś stawał na głowie. Zawsze coś pozostanie. A to gwara, a to brak stylu, a to braki higieny osobistej. Jeśli nauczą cię, że człowiek powinien brać prysznic raz na tydzień, to jako dorosły będziesz śmierdział - niestety.
To prawda
rok temu
Bardzo mądra i piękna kobieta.
bCOfZKUb
gość
rok temu
prawdę mówi - wszyscy z małych miejscowości, z którymi w Warszawie pracowałam to były osoby, których nie chce więcej na drodze spotkać, zawzięte, mściwe, donosiciele itp masakra...
gość
rok temu
Jeśli idzie o Kulig to nie ona tyle pracy wlożyła tylko pan Pawlikowski walcząc o Oskara szmal ładował gdzie się da i handlował aktorką ! Promocja tej biduli była MEGA ! I co?
gość
rok temu
Jeśli idzie o Kulig to nie ona tyle pracy wlożyła tylko pan Pawlikowski walcząc o Oskara szmal ładował gdzie się da i handlował aktorką ! Promocja tej biduli była MEGA ! I co?
gość
rok temu
tak ale małomiasteczkowość to kwestia umysłowości niezależnie od miejsca urodzenia...
SS25
rok temu
Mieszkam w Starym Sączu od prawie 30 lat i nigdy nie zdarzyło mi się zobaczyć kogoś kto ubierałby się jak starosądecka Sarah Jessica Parker kilka/kilkanaście lat temu. Wstyd i bezguście. Niektórym nie potrzeba pieniędzy żeby się doprowadzić do porządku.
Gość
rok temu
następna gwiazda... masakra i jakie mniemanie o sobie.
...
Następna strona
bCOfZKUD