Trwa ładowanie...
Przejdź na

James Safechuck: "Jackson powiedział mi, że jego małżeństwo z Lisą Marie Presley było na pokaz"

134
Podziel się

Król popu miał kupić dom rodzicom chłopca po tym, jak zeznali na jego korzyść w procesie Jordana Chandlera.

James Safechuck: "Jackson powiedział mi, że jego małżeństwo z Lisą Marie Presley było na pokaz"
bCxIPwMl

Za każdym razem, kiedy wokół ikony popkultury pojawiają się jakieś kontrowersje, głos w sprawie zabierają zarówno jej fani, jak i sceptycy. Trudno więc o zdrowy rozsądek i wyważenie wszystkich opinii. Nie inaczej jest w przypadku oskarżeń o pedofilię dotyczących Michaela Jacksona, które - choć nie są żadną nowością - przybrały na sile przy okazji premiery Leaving Neverland. Dokument przedstawia sprawę oczami dwóch mężczyzn: Jamesa Safechucka i Wade'a Robsona, którzy dzieciństwo spędzili u boku gwiazdora. W dokumencie Safechuck mówi między innymi o aranżowaniu przez muzyka ceremonii zaślubin, a Robson o dotykaniu krocza.

bCxIPwMn

Obrońcy Jacksona twierdzą, że przecież ich idol był w dwóch związkach małżeńskich oraz że dzieci gwiazdora nie deklarowały aktów molestowania. Relacje Michaela z żonami jednak od zawsze budziły podejrzenia. Debbie Rowe była zwyczajną pielęgniarką, dla której urodzenie dzieci Jacksonowi stanowiło świetną inwestycję. Kobieta za oddanie byłemu mężowi pełnych praw do opieki nad Princem i Paris dostała 8 milionów dolarów i dom w Beverly Hills. Z kolei pierwsza małżonka Michaela, Lisa Marie Presley, rozstanie z królem popu przypłaciła załamaniem i depresją. James Safechuck w dokumencie HBO wyznaje, iż Jackson mówił mu, że jego małżeństwo z Lisą jest "na pokaz".

Pamiętam, jak Michael mówił, że będzie musiał mieć publiczne relacje z kobietami, aby ludzie niczego się nie domyślali - twierdzi James.

Podobnie jak dziećmi, Jackson odobno manipulował ich rodzicami. Matka Safechucka dostała od Jacksona pieniądze na zakup domu, a po tym, jak rodzina zeznała na korzyść Michaela w sprawie Jordana Chandlera, również otrzymała od gwiazdora dom.

bCxIPwMt
bCxIPwMO
KOMENTARZE
(134)
gość
rok temu
Kase wszyscy brali a teraz przypominaja sie im jakies historie.
gość
rok temu
straszna jest ich sprzedajność
Gość
rok temu
Współczuje jego dzieciom, że muszą przez to wszystko przechodzić.
bCxIPwMP
gość
rok temu
Mnie zastanawia co ci chłopcy w ogóle robili u niego w domu. Nigdy bym nie pozwoliła dziecku jeździć do domu jakiegoś mężczyzny, nieważne jak bardzo byłby sławny.
Gość
rok temu
Myśle ze z nim coś napewno było nie tak natomiast prawdy już nigdy się nie dowiemy za dużo w tej sprawie powiązań i za dużo kasy 💰
Najnowsze komentarze (134)
Gość
rok temu
Wade Robson miał w 2005 roku 23 lata i zeznał ze MJ go nie molestował. Wtedy tez był biednym zmanipulowanym dzieckiem ?
gość
rok temu
Michael to nieważne, że już nie żyjesz. Za twoje potworności zapłaci teraz twoja rodzina i dzieci, zło zawsze wraca! Przeczytajcie ten artykuł i przestańcie wreszcie bronić tego zboczeńca - nie jest możliwe, żeby wymyślić sobie opisy molestowania z takimi szczegółami, zresztą Kevin też jest teraz wrakiem człowieka.
gość
rok temu
Teraz wszystko na jaw wychodzi no Jackson sie ram bronic nie moze...wiecej kasy chca
Gość
rok temu
Czyli co niby ? Stany to nie Pl tam decydują lawnicy. Przekupił cała ławę przysięgłych czy jak ?W 2005 roku Jackson był prawie bankrutem i baaardzo dużo ludzi go chciało zniszczyc. Była totalna nagonka. Uniewinnili go bo nie bylo żadnych dowodów a oskarżenie nie trzymało się kupy. Ten cały Wadę bronił wtedy Jacksona i pod przysiega zeznał że nic mu nie zrobił :) Teraz zmienił zdanie ??? Metoo było pewnie potrzebnym ruchem ale ta sytuacja pokazuje jak łatwo można kogoś zniszczyć nie posiadając żadnych dowodów. Obyście wy oskarżający Jacksona nie doświadczyli tego nigdy na własnej skórze.
gość
rok temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Przykre i bukwersujące jest to, że nie zrobili tego rzekomego 'rozliczenia' jak żył. Teraz, po śmierci, robiąc na nowo sensacje, chcą zarobić. Nie wiem co gorsze.[/cytat]teraz już nie zarobią, bo on im nic nie zapłaci[/cytat]Ale brukowce zapłacą. Potem wydadzą książkę w stylu „Moje życie u boku MJ” czy jakaś inna bzdura i kasa leci sama.[/cytat]Skąd wiesz, co zrobią, jesteś jasnowidzem?
Boo
rok temu
Rodzice sami sprzedawali swoich synów, bo inaczej tego nazwać nie można. Ktory normalny rodzic pozwoli nocować dziecku w domu jakiejs gwiazdy?! Dostawali kasę i posyłali dzieciaki a teraz ofiary. Pewnie tsk ofiary ale wyrodnych starych
Gość
rok temu
pieniadz rzadzi swiatem.sa dnem sprzedajac sie za pueniadze i klamiac zeby na zmarlym zarobic
PANDANGU
rok temu
Ale ja się wcale nie z dziwie jak oni w końcu powiedzą prawdę że to wszystko wymyślili, a ludzie którzy w to wierzyli, no będą mieli trochę nauczkę na przyszłość żeby myśleć 3-krotnie albo nawet więcej zanim wydadzą swoją opinię
bCxIPwMH
gość
rok temu
to nie są jego dzieci..
Gość
rok temu
Szkoda, że właśnie z nią nie miał dzieci.
gość
rok temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Przykre i bukwersujące jest to, że nie zrobili tego rzekomego 'rozliczenia' jak żył. Teraz, po śmierci, robiąc na nowo sensacje, chcą zarobić. Nie wiem co gorsze.[/cytat]teraz już nie zarobią, bo on im nic nie zapłaci[/cytat]Ale zapłacą ci co robią te wywiady.[/cytat]nikt nie dostał kasy za udział w tym dokumencie.
gość
rok temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Przykre i bukwersujące jest to, że nie zrobili tego rzekomego 'rozliczenia' jak żył. Teraz, po śmierci, robiąc na nowo sensacje, chcą zarobić. Nie wiem co gorsze.[/cytat]teraz już nie zarobią, bo on im nic nie zapłaci[/cytat]Ale zapłacą ci co robią te wywiady.
gość
rok temu
wow, alu musisz mieć problemy ze sobą, aby przedkładać osobę której nigdy nie poznałeś( a którą lubisz za muzykę, która pisał mu sztab osób), nad dobro niewinnych dzieci.
gość
rok temu
Ale miał też popęd seksualny jak każdy dorosły
...
Następna strona
bCxIPwNj