Piątek 08.03.2019 15:00

Thompson już randkuje: "Khloe wcale nie jest tym zaskoczona. Chce, żeby wszyscy pozwolili Tristanowi być problemem kogoś innego, a nie jej"

Khloe Kardashian Tristan Thompson Jordyn Woods

Thompson już randkuje: "Khloe wcale nie jest tym zaskoczona. Chce, żeby wszyscy pozwolili Tristanowi być problemem kogoś innego, a nie jej"

Od jakiegoś czasu, nie tylko rodzina Kardashianów, ale i cały show biznes żyje aferą, która wydarzyła się w życiu prywatnym Khloe. 34-latka ma zdecydowanie najbardziej burzliwe życie osobiste ze wszystkich sióstr. Khloe kolejny raz została zdradzona przez partnera, któryponoć spędził noc z przyjaciółką rodziny - Jordyn Woods. Sławne siostry niemal od razu przestały obserwować dziewczynę na Instagramie, a Kylie Jenner przeceniła nawet szminkę "inspirowaną" byłą przyjaciółką. Choć Jordyn próbowała się wytłumaczyć w udzielonym w Red Table Talk wywiadzie, Khloe z automatu posądziła ją o "rozbicie rodziny" i nie chciała słuchać żadnych wyjaśnień.

Zobacz: Khloe Kardashian rzuciła Thompsona, bo zdradził ją z... NAJLEPSZĄ PRZYJACIÓŁKĄ Kylie Jenner?

Zobacz: Khloe Kardashian atakuje Jordyn Woods na Twitterze: "Przez Ciebie moja rodzina się rozpadła!"

Okazuje się jednak, że choć sprawa rozpadu związku Khloe i Tristana jest bardzo świeża, koszykarz już zaczął randkować. We wtorek był widziany w Nowym Jorku w towarzystwie 28-letniej modelki - Karizmy Ramirez, z którą wybrał się do restauracji. Jak donosi HollywoodLife, Jordyn upatruje w tym swojej szansy na powrót do łask klanu Kardashianów:

Jordyn ma nadzieję, że gdy Khloe uświadomi sobie, że Tristan nie walczy o rodzinę i najwyraźniej troszczy się tylko o siebie, to może ona i reszta rodziny zdecydują się jej wybaczyć - donosi portal.

Sama Khloe, choć bardzo przeżyła rozstanie z niewiernym ojcem swojej niespełna rocznej córeczki, stara się odciąć od całej sytuacji. Co więcej, wcale nie jest zaskoczona jego zachowaniem:

Khloe wcale nie jest zaskoczona, że Tristan tak szybko spotyka się z innymi kobietami. Definitywnie zakończyła swoją relację z Thompsonem i stara się nie zwracać na niego uwagi.

Próbuje skupić się na sobie i opiece nad córką:

Jest skupiona na sobie i robieniu tego, co jest dla niej w tym momencie najlepsze, a to wymaga całkowitego zerwania relacji z Tristanem - możemy dowiedzieć się z HollywoodLife.

Mimo ciężkich chwil, celebrytka wciąż pozostaje optymistką: Chociaż to wszystko bardzo ją zabolało, Khloe uważa, że nadszedł czas, aby wszyscy ruszyli naprzód i pozwolili Tristanowi być problemem kogoś innego, a nie jej. Ona wierzy, że wszystko będzie w porządku.

Myślicie, że Jordyn uda się przekonać do siebie rodzinę Kardashianów?

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (49)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 49
Odpowiedz
125 47
zgłoś
M 08.03.2019 15:03
Wy naprawdę nie macie o czym pisać, skoro promujcie prostytucję.
Odpowiedz
142 14
zgłoś
Gość 08.03.2019 15:05
Szkoda mi jej,ale w co ona się wpakowala?! Sama na własne życzenie:(
Odpowiedz
76 17
zgłoś
Gość 08.03.2019 15:05
A kogo to obchodzi ? Powinniście promować osoby, które coś osiągnęły a nie takie pustostany umysłowe
Odpowiedz
17 15
zgłoś
gość 08.03.2019 15:06
Ja pozdrawiam Moje super koleżanki z pracy-Pati, Ole, Asie, Ade, Karine i Dominike- jesteście najlepsze:-*******
Odpowiedz
311 37
zgłoś
wero 08.03.2019 15:08
Ta Jordyn to fałszywa dziewucha, jak można całować się z facetem wiedząc że ma partnerkę i dziecko, z którymi teoretycznie żyje (nie uznaję tu tłumaczenia się tym że niby pijana była). I to ma być przyjaciółka rodziny?! Dobre sobie...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 49