Świerzyński znów jest w złym humorze: "Sławomir jest ze światka aktorskiego, wszystko dostał"

114
Podziel się

Lider Bayer Full znów w ataku. Tym razem uwziął się na swojego "ulubieńca", Sławomira, którego podejrzewa o gwiazdorzenie. "Tylko siedzi zamknięty w swojej garderobie. A co on, Anna German?".

Świerzyński znów jest w złym humorze: "Sławomir jest ze światka aktorskiego, wszystko dostał"

Sławomir Świerzyński ostatnio rzadko bywa w dobrym humorze. Być może zimowy spadek nastroju daje mu się we znaki, bo lider Bayer Full ciągle się na kogoś obraża. Poświęcił kilka tygodni na dyskredytowanie twórczości swojego konkurenta na scenie disco polo, Sławomira Zapały, zarzucając mu hurtowe kupowanie wyświetleń na YouTube.

Fochów Świerzyńskiego doświadczyła także Doda w trakcie kompletowania listy artystów na koncert przeciwko nienawiści. Większość wykonawców sama garnęła się do występu, tylko Świerzyński zażyczył sobie specjalnego zaproszenia. Najnowszą ofiarą Sławka padło Polskie Stronnictwo Ludowe, któremu muzyk odmówił poparcia, za karę za przystąpienie do Koalicji Europejskiej, co, jego zdaniem jest równoznaczne z popieraniem praw gejów.

Ku jego rozczarowaniu PSL kompletnie się tym nie przejął , a nawet nie ukrywał ulgi z pozbycia się niewiernego zwolennika, który jeszcze pozostając w szeregach ludowców, romansował z PiS-em.

W tej sytuacji zlekceważony Sławek postanowił wrócić do swojego ulubionego celu ataków, czyli Zapały. Lider Bayer Full zarzuca mu gwiazdorzenie i rozbijanie jedności discopolowego światka.

W środowisku disco polo wszyscy się znają, ale on nie chce się z nikim znać - oczenia swojego imiennika Świerzyński. Gramy na tych samych koncertach, a on tylko siedzi zamknięty w swojej garderobie. Wieli moich kolegów chciało się tak dostać, ale ochroniarze stanęli im na drodze. On nie jest discopolowcem, bo stroni od swoich fanów. Zamyka się przed publicznością i mówi: "podziwiajcie mnie!". A co on, Anna German…? Jest ze światka aktorskiego, inaczej był uczony. Myśmy sami musieli dochodzić od muzyki chodnikowej do grania na stadionach, a on to wszystko dostał z dobrodziejstwem inwentarza. To my po koncertach bardziej bratamy się ze swoimi fanami. I nie bierzemy za autograf 10 złotych.

Na zarzuty weterana sceny disco polo postanowiła odpowiedzieć żona Zapały, Magdalena Kajrowicz współtwórczyni projektu Sławomir.

Kiedy przyjeżdżamy na koncert, najpierw musimy się przebrać, skoncertować, a potem wyjść przed liczną publiczność i zaśpiewać na żywo - tłumaczy w Fakcie. To kiedy mamy się spotkać? Garderoba jest dla nas rzeczą świętą i nikogo do niej nie wpuszczamy. Tak jest zawsze. A z naszymi fanami spędzamy po godzinę - dwie i dajemy autografy. Chcę przebić "Miłość w Zakopanem". Rozgłośnie radiowe czekają. Nie może być tak, że Sławomir cały czas ma najważniejszy przebój i on dobrze o tym wie..."
Miejmy nadzieję, zły nastrój minie Świerzyńskiemu z nadejściem wiosny...

KOMENTARZE
(114)
gość
rok temu
Czy on kogoś lubi? Trochę jak Łepkowska wśród discopolowców,każdemu coś zarzuci.
Gość
rok temu
Świerzyński zazdrosny o Sławomira jak Bojarska o Chodakowską.
Gość
rok temu
Jaki zakompleksiony człowieczek.
gość
rok temu
dwie miernoty sie atakuja zal
Gość
rok temu
Ta jego chińska kariera to niezły pic na wode
Najnowsze komentarze (114)
gość
rok temu
Kto to jest ? To jest muzyk ! Chyba z Tłuszcza nie obrażając ludzi z tej miejscowości ! Kolejne beztalencie pożyczające innych ! Domniemam ze gra muzykę tak prosta jak on sam !
Zatańczym?
rok temu
Przestały się płyty w Chinach sprzedawać i trzeba się przypomnieć na polskim rynku?? Złaź Sławek ze Sławomira. Całe życie nie da się ciągnąć na..... majteczkach. A mnie disco w polu je.., jest wesele to się hula ale żeby tak się na codzień odmóżdżać...... słabo???
gość
rok temu
Do wszystkiego się czepia odszedl z PSL niech idzie do PiS może wtedy będzie popularny
anna
rok temu
Sławomir ma jedną piosenkę i koniec pokazuje zgrabna żonę i kropka, a bajer ful jakby co to ma więcej tych zdobyczy muzycznych ale takiego dobrego przeboju jak sławomir to on od lat nie ma -fakt może sławomirowi gwiazdorzenie uderzyło do głowy i to denerwuje ;)
Gość
rok temu
Ale jednak racji sporo ma.
Piotr
rok temu
Kuzwa dopiero co był w PSLu, przyjaźnił się ze Stnogą, a teraz do PISu idzie.....ma nadzieję, że po emeryturę.... jeszcze będzie rzucał nie jedną legitymacją. Oj Sławuś honoru trochę trzeba mieć.....
ja
rok temu
zal juz nie jest o nim glosno to wymysla chocki klocki stary facet a nic taktu w sobie mysli ze czys takim zawojuje wstyd zenada
Gość
rok temu
Pamiętam jak komentował hit ona tańczy dla mnie z podobną zajadloscia. Miał swoje 5 minut i jakby nie było wykorzystał. Byl sławny. Po co tak zazdrościć? Jego dzieci grają biesiadę identyczną jak on i przykro mi już nigdy się to nie sprzeda. Teraz sprzedaje sie wszystko co jest "na wesolo"
gość
rok temu
ASlawomir z zona to jakas porazka
gość
rok temu
Slawomir gwiazda jednego sezonu i jednej piosenki.
gość
rok temu
Myślałam, że Pan Świerzyński jest mądrzejszy!!!! Też w swoim czasie nie źle rozrabiał oj nie źle!!!!
gość
rok temu
Dla sławy atakuje innych, bo wie, że będzie cytowany. Marna to popularność. Chiny tylko na chwilę imponowały, ale okazało się ,że to niewypał ,tylko promocja.
gość
rok temu
Sławomir to świadomy artysta, a Świerzyński to zazdrosny piosenkarz.
gość
rok temu
Dla sławy atakuje innych, bo wie, że będzie cytowany. Marna to popularność. Chiny tylko na chwilę imponowały, ale okazało się ,że to niewypał ,tylko promocja.
...
Następna strona