Piątek 08.03.2019 11:00

Górniak, Zielińska, Kulig i Siwiec wspierają Rosati: "Kochana moja, serce mi pęka. Nie miałam odwagi przy rozwodzie powiedzieć tyle, co Ty"

Weronika Rosati Robert Śmigielski

Górniak, Zielińska, Kulig i Siwiec wspierają Rosati: "Kochana moja, serce mi pęka. Nie miałam odwagi przy rozwodzie powiedzieć tyle, co Ty"

Od kilku miesięcy Weronika Rosati nie znika z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą szczerych wywiadów, których udzieliła w ostatnim czasie. Aktorka w rozmowach z prasą zwierzyła się z problemów związanych z ojcem jej córki i trudów samotnego macierzyństwa. Aktorka po rozstaniu z ortopedą zdecydowała się zasugerować, że jej były partner jest nieodpowiedzialnym mężczyzną, który ma "ośmioro dzieci z czterema różnymi kobietami". Internauci skrytykowali ją za to, że tak późno się zorientowała...

Szybko okazało się, że nie wszyscy uważają, że winny trudnej sytuacji Weroniki jest Robert. Pierwsza w jego obronie stanęła Magda Gessler, która niejednokrotnie starała się ratować związek przyjaciela z aktorką.

Gwieździe Kuchennych Rewolucji nigdy nie było szczególnie po drodze z Weroniką. Restauratorka krytykowała kosztowne prezenty, które aktorka podarowała rocznej córce: Weronika, to staje się co najmniej manią. Po co, to przykre - pisała w komentarzu.

Kolejną osobą, która niekoniecznie zgodziła się z żalami Weroniki, dotyczącymi jej byłego partnera, była Krystyna Demska-Olbrychska. Żona Daniela posunęła się o krok dalej i wystosowała do Weroniki list otwarty. 64-latka wczuła się w rolę moralizatorki i zarzuciła Rosati mówienie nieprawdy. Zaznaczyła również, że w całej sytuacji Robert zachowuje się jak gentleman i zasugerowała, że lekarz "jest czysty jak łza".

Rosati kłóci się z Gessler na Instagramie: "Wiem, że skoro przyjaźnisz się z Robertem Śmigielskim, jesteś stronnicza i NEGATYWNIE NASTAWIONA"

Żona Olbrychskiego w otwartym liście do Rosati: "Lisku drogi, chcesz być kimś PODŁYM I PRYMITYWNYM. Będziesz unurzana w tyglu BRUDNEJ AFERY"

Jeszcze kilka tygodni temu większość karciła wylewność aktorki i zdawało się, że ta przestanie już rozdrapywać rany dotyczące jej związku z lekarzem. Nic bardziej mylnego. Mama Elizabeth czekała z wytoczeniem najcięższej artylerii do teraz. Weronika udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem Wysokim Obcasom, w którym po raz kolejny uderzyła w Śmigielskiego, oskarżając go o znacznie poważniejsze rzeczy niż posiadanie dużej liczby potomstwa. Weronika twierdzi, że padła ofiarą przemocy domowej:

Mówiłam rodzicom. Gdy próbowałam zadzwonić na policję, wyszarpał mi telefon. Raz się dodzwoniłam, nie przedstawiłam się, zrezygnowałam. Co miałam powiedzieć? Weronika Rosati zgłasza, że partner ją uderzył? Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach - wspomniała traumatyczne przeżycia aktorka, czym zjednała sobie internautów.

Tym razem Rosati mogła liczyć na większe wsparcie zarówno ze strony fanów, jak i osób z branży, które zasypały ją komentarzami wsparcia pod postem, dotyczącym najnowszego wywiadu:

Kobieta=siła, szacunek za odwagę - napisała Natalia Siwiec.

Brawo! - zdecydowała się skomentować wyznanie aktorki Joanna Kulig.

Pojawił się również komentarz Katarzyny Zielińskiej: Brawo Wera za odwagę. Jesteś wsparciem dla wielu kobiet, które może teraz odważą się o tym mówić.

Wesprzeć Weronikę w swoim stylu zdecydowała się również Edyta Górniak: Kochana moja, serce mi pęka. Nie miałam odwagi przy rozwodzie powiedzieć tyle, co Ty. Wspieram i trzymam kciuki za Twoją siłę serca. Pamiętaj jednak, aby odzyskiwać wewnętrzny spokój, bo nasze dzieci wszystko czują i się tego boją. Dbaj o zdrowie, bo przewlekły stres je atakuje.

Pojawiło się również mnóstwo komentarzy innych internautek: Wspaniale, że o tym mówisz!, Odważna ,piękna i mądra .Wspieram całym sercem, Szacunek Pani Weroniko, W końcu ktoś się odważył, brawo Weronika, nie daj się - czytamy na Instagramie Weroniki.

Myślicie, że Gessler i Demska-Olbrychska tym razem też zdecydują się zabrać głos?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (635)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 635
Odpowiedz
63 152
zgłoś
Gość 08.03.2019 11:02
A grom ich tam wie 🤷🏻‍♀️
Odpowiedz
1327 73
zgłoś
d 08.03.2019 11:03
Kciuki za Weronike! Brawo za odwage!
Odpowiedz
1264 69
zgłoś
gość 08.03.2019 11:03
Kobitki nie hejtujmy dzis tylko wspierajmy calym sercem zyczymy wszystkiego dobrego 😍
Odpowiedz
65 13
zgłoś
Gość 08.03.2019 11:03
Susan Forward. Dlaczego ona go kocha a on ucieka...dla kobiet ktore sa w tej samej sytuacji. Opis tego typu mezczyzn
Odpowiedz
98 45
zgłoś
Gość 08.03.2019 11:04
Ciekawe czy to prawda. Jak na razie jakoś się nie broni....
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 635