Córka BRONI Jacksona: "Każdy, kto ma dobre serce i próbuje coś zmienić, spotyka się z krytyką"
michael jackson
08.03.2019 15:30

Córka BRONI Jacksona: "Każdy, kto ma dobre serce i próbuje coś zmienić, spotyka się z krytyką"

Paris poradziła krytykom króla popu zrelaksować się i... zapalić marihuanę.

Podziel się
Dodaj komentarz

Mimo że doniesienia o zapędach pedofilskich Michaela Jacksona pojawiają się już od lat 90., ostatni dokument dolał oliwy do ognia. Leaving Neverland to film o życiu króla popu i przestępstwach na tle seksualnym, których miał się dopuszczać w stosunku do nieletnich. Według zeznań oskarżycieli, Jackson miał nagradzać chłopców drogą biżuterią w zamian za akty seksualne. Wiele ofiar przez lata milczało ze względu na korzyści finansowe, które oferował im Jackson. Aż do teraz.

Film wstrząsnął nie tylko fanami, ale przede wszystkim jego najbliższymi. Jakiś czas temu członkowie rodziny piosenkarza zdecydowali się udzielić wywiadu porannemu programowi This Morning i wyrazić swoje oburzenie na temat produkcji. W rozmowie udział wzięło trzech braci Michaela i jego siostrzeniec, którzy, choć nie obejrzeli dokumentu, twierdzą, że nie ma on nic wspólnego z prawdą:

Ten dokument nie mówi prawdy. Nie było ani jednego dowodu, który potwierdziłby historię przedstawioną w filmie - bronili Jacksona w wywiadzie.

Obok filmu nie przeszła obojętnie także córka gwiazdora. Media donosiły, że Paris Jackson jest zdruzgotana tym, co w nim zobaczyła:

Paris jest kompletnie zrozpaczona po emisji filmu dokumentalnego o jej tacie - donosił w zeszłym tygodniu Mirror.

Za pośrednictwem Twittera możemy dowiedzieć się, że 20-latka zamierza bronić zmarłego ojca. W czwartkowym wpisie prosiła fanów o zachowanie spokoju, jeżeli chodzi o doniesienia dotyczące jej taty, co wywołało żywą dyskusję pod postem. W rezultacie Paris wdała się w rozmowę z internautami. Odniosła się m.in. do "dobrego serca" Michaela i wyznała, że na całą sytuację należy spojrzeć nieco "szerzej".

Nie chciałam nikogo obrazić prośbą o spokój - zaczyna Paris. Wiem, że niesprawiedliwość jest frustrująca i łatwo jest dać się ponieść, ale reagowanie ze spokojem jest bardziej logiczne. Zapalcie trochę zioła i pomyślcie szerzej - radzi córka króla popu.

Gdy jeden z internautów wspomniał, że producenci filmu próbują zrujnować dobre imię Michaela, Paris stwierdziła, że... każdemu człowiekowi z dobrym sercem grozi zniesławienie.

Każdy, kto ma dobre serce i próbuje coś zmienić, spotyka się z krytyką - twierdzi 20-latka i dodaje na koniec: Naprawdę wierzysz, że uda im się zrujnować dobre imię mojego ojca?

Przypomnijmy, że coraz więcej stacji radiowych decyduje się na blokowanie piosenek Jacksona. W Polsce jako pierwsze taką decyzję podjęło Radio Zet.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
08-03-2019

GośćAle mi jej szkoda. Biedne te dzieci Michaela...

08-03-2019

gośćAkurat ataki zaczęły się po jego śmierci, umarły nie jest w stanie sie bronic

08-03-2019

GośćNiestety to przykre dla rodziny, ciężko im uwierzyć, ale prawie każdy zwyrodnialec ma dobra opinie i znajomym ciężko w pewne rzeczy uwierzyć.

24-03-2019

GośćPo pierwsze to nie jest jej ojciec. Po drugie co chciał zmienić ? Żeby dorośli mogli spać z dziećmi w jednym łóżku ? 🙂

10-03-2019

gośćZa życia obwarowywał się armią prawników, więc nic dziwnego, że dopiero teraz cała prawda wychodzi!

10-03-2019

gośćI Bóg rzekł ulegnie zniszczeniu wszystko to co powstało na skutek nikczemności i pychy człowieka.

10-03-2019

GośćSprawa jest zamknięta: Jackson nie może się ani obronić, ani odpowiedzieć. Dzieci ma fajne.

10-03-2019

GośćJego dzieci mi szkoda, ale podejrzewam że rodzice Majkela i bracia wiedzieli o wszystkim. I bronią go tylko dla pieniędzy które ciągle zarabiają na … Czytaj całość

10-03-2019

GośćMichael przypomina wiecznego chłopca, który jak wiele dzieciaków bawi się w lekarza. Tak było na moim podwórku, my z tego wyrośliśmy, On nie. I tak … Czytaj całość

10-03-2019

GośćCi ludzie zmyślają wszystko dla pieniędzy.