Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka BRONI Jacksona: "Każdy, kto ma dobre serce i próbuje coś zmienić, spotyka się z krytyką"

103
Podziel się:

Paris poradziła krytykom króla popu zrelaksować się i... zapalić marihuanę.

Córka BRONI Jacksona: "Każdy, kto ma dobre serce i próbuje coś zmienić, spotyka się z krytyką"

Mimo że doniesienia o zapędach pedofilskich Michaela Jacksona pojawiają się już od lat 90., ostatni dokument dolał oliwy do ognia. Leaving Neverland to film o życiu króla popu i przestępstwach na tle seksualnym, których miał się dopuszczać w stosunku do nieletnich. Według zeznań oskarżycieli, Jackson miał nagradzać chłopców drogą biżuterią w zamian za akty seksualne. Wiele ofiar przez lata milczało ze względu na korzyści finansowe, które oferował im Jackson. Aż do teraz.

Film wstrząsnął nie tylko fanami, ale przede wszystkim jego najbliższymi. Jakiś czas temu członkowie rodziny piosenkarza zdecydowali się udzielić wywiadu porannemu programowi This Morning i wyrazić swoje oburzenie na temat produkcji. W rozmowie udział wzięło trzech braci Michaela i jego siostrzeniec, którzy, choć nie obejrzeli dokumentu, twierdzą, że nie ma on nic wspólnego z prawdą:

Ten dokument nie mówi prawdy. Nie było ani jednego dowodu, który potwierdziłby historię przedstawioną w filmie - bronili Jacksona w wywiadzie.

Obok filmu nie przeszła obojętnie także córka gwiazdora. Media donosiły, że Paris Jackson jest zdruzgotana tym, co w nim zobaczyła:

Paris jest kompletnie zrozpaczona po emisji filmu dokumentalnego o jej tacie - donosił w zeszłym tygodniu Mirror.

Za pośrednictwem Twittera możemy dowiedzieć się, że 20-latka zamierza bronić zmarłego ojca. W czwartkowym wpisie prosiła fanów o zachowanie spokoju, jeżeli chodzi o doniesienia dotyczące jej taty, co wywołało żywą dyskusję pod postem. W rezultacie Paris wdała się w rozmowę z internautami. Odniosła się m.in. do "dobrego serca" Michaela i wyznała, że na całą sytuację należy spojrzeć nieco "szerzej".

Nie chciałam nikogo obrazić prośbą o spokój - zaczyna Paris. Wiem, że niesprawiedliwość jest frustrująca i łatwo jest dać się ponieść, ale reagowanie ze spokojem jest bardziej logiczne. Zapalcie trochę zioła i pomyślcie szerzej - radzi córka króla popu.

Gdy jeden z internautów wspomniał, że producenci filmu próbują zrujnować dobre imię Michaela, Paris stwierdziła, że... każdemu człowiekowi z dobrym sercem grozi zniesławienie.

Każdy, kto ma dobre serce i próbuje coś zmienić, spotyka się z krytyką - twierdzi 20-latka i dodaje na koniec: Naprawdę wierzysz, że uda im się zrujnować dobre imię mojego ojca?

Przypomnijmy, że coraz więcej stacji radiowych decyduje się na blokowanie piosenek Jacksona. W Polsce jako pierwsze taką decyzję podjęło Radio Zet.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(103)
Gość
4 lata temu
Ale mi jej szkoda. Biedne te dzieci Michaela...
Gość
4 lata temu
Niestety to przykre dla rodziny, ciężko im uwierzyć, ale prawie każdy z**********c ma dobra opinie i znajomym ciężko w pewne rzeczy uwierzyć.
gość
4 lata temu
Akurat ataki zaczęły się po jego śmierci, umarły nie jest w stanie sie bronic
Gość
4 lata temu
Corka zawsze będzie bronić swojego ojca
Gość
4 lata temu
Wade Robson sam zeznawał w 2005 roku w sądzie, że Michael Jackson nigdy go nie molestował. Był już wtedy dorosłym człowiekiem , a Michael nie mógł mu w żaden sposób zagrozić, więc nie zeznawał tak ,bo był małym , bezbronnym chłopcem, który bał się swojego " oprawcy ". Teraz jednak zmienił zdanie i go oskarża. Nie wiem jaka jest prawda, ale dziwne że Ci co bronili Michaela bo oskarżają, kiedy on już się nie obroni. Za jego życia zaprzeczali, że byli przez niego molestowani. Jeden z nich nawet przyznal, że kłamał ,bo jego rodzice chcieli wyłudzić pieniądze od Michaela.
Najnowsze komentarze (103)
Gość
4 lata temu
Po pierwsze to nie jest jej ojciec. Po drugie co chciał zmienić ? Żeby dorośli mogli spać z dziećmi w jednym łóżku ? 🙂
gość
4 lata temu
Za życia obwarowywał się armią prawników, więc nic dziwnego, że dopiero teraz cała prawda wychodzi!
gość
4 lata temu
I Bóg rzekł ulegnie zniszczeniu wszystko to co powstało na skutek nikczemności i pychy człowieka.
Gość
4 lata temu
Sprawa jest zamknięta: Jackson nie może się ani obronić, ani odpowiedzieć. Dzieci ma fajne.
Gość
4 lata temu
Jego dzieci mi szkoda, ale podejrzewam że rodzice Majkela i bracia wiedzieli o wszystkim. I bronią go tylko dla pieniędzy które ciągle zarabiają na nim
Gość
4 lata temu
Michael przypomina wiecznego chłopca, który jak wiele dzieciaków bawi się w lekarza. Tak było na moim podwórku, my z tego wyrośliśmy, On nie. I tak będę słuchać jego utworów do końca życia!
Gość
4 lata temu
Ci ludzie zmyślają wszystko dla pieniędzy.
Gość
4 lata temu
Uwazam ze jest Niewinny tamtym ludziom chodzi o käse Tak jak wczesniej.Zrobili by wszystko dla pieniedzy!
gość
4 lata temu
jak tak można , nie macie za grosz serca, wstydźcie się, dokąd będziecie Go szargać i jego rodzinę
gość
4 lata temu
Wyrażają opinie na podstawie filmu w którym można mówić co się chce. A może Robson po prostu kłamie
Gość
4 lata temu
Wystarczy ze dwóch takich, opowie bajeczki dla kasy ...
Gość
4 lata temu
Facet nie miał dzieciństwa. Ojciec go prał, gnoił i wykorzystywał do zarabiania pieniędzy. Michael próbował sobie to wynagrodzić poprzez zbudowanie neverlandu i zabawę z dziećmi. Dawanie im radości przynosiło jemu radość. Karulele, zoo i inne atrakcje. Nie wspomnieć o jego fundacjach na rzecz dzieci. Jak to artysta miał swoje fanaberie. Nie odnajdywał się w świecie dorosłych, tak fałszywym i zgnitym. Ale ponad wszytko chciał by wszystkie dyżuru świata były szczęśliwe. Komuś oczywiście wydało się podejrzane, jak można być tak dziecinnym i spedzać czas z dziećmi. Zaczęło się od rodziców, których dzieci korzystały z darmowych okazji świetnej zabawy w jego posiadłości. Zwąchali biznes i szantażowali faceta, Żeby wycisnąć pieniądze. Zapłaczecie kiedyś krwawymi łzami za zniszczenie takiemu wspaniałemu człowiekowi życia.
gość
4 lata temu
Ci choppcy go kochali, szczerze go oplakiwali po smierci, co nie zmienia faktu że byli przez niego molestowani, ale w danym momencie nie wiedzieli że to źle. Zryta czapka, maccauley też był jego ofiarą ale on się nie przyznał..
Gość
4 lata temu
Co one wszystkie robią sobie z twarzą ???? To jest dla mnie niezrozumiałe. Taka ładna dziewczyna była...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie