Trwa ładowanie...
Przejdź na

Johnny Depp zebrał dowody na to, że Heard UKARTOWAŁA POBICIE! "Celem było zyskanie rozpoznawalności"

125
Podziel się:

"W dniu rzekomego wypadku widziałem ją całą i zdrową, a w wiadomościach pokazywali drastyczne zdjęcia jej twarzy" - podaje jeden ze świadków.

Johnny Depp zebrał dowody na to, że Heard UKARTOWAŁA POBICIE! "Celem było zyskanie rozpoznawalności"

Gdy Johnny Depp po 14 latach związku z Vanessą Paradis postanowił ją zostawić dla Amber Heard, wszyscy byli zaskoczeni. Relacja z młodziutką aktorką zaowocowała ślubem w 2015 roku, jednak po piętnastu miesiącach małżeństwa doszło do rozwodu. Nie jest to niczym nietypowym, biorąc pod uwagę standardy amerykańskiego show biznesu, jednak aktor do tej pory ponosi konsekwencje relacji z Amber, bowiem prawie trzy lata temu oskarżyła go o pobicie.

Depp najwyraźniej nie zamierza dać za wygraną, bo ostatnio zdecydował się wnieść pozew przeciwko Heard, w którym domaga się 50 milionów dolarów odszkodowania. Aktor twierdzi, że oskarżenia byłej żony są kłamstwem, a jej samej zależało jedynie na rozgłosie.

Jak donosi Daily Mail, Johnny zgromadził dowody na to, że Amber wymyśliła historię o przemocy domowej z pomocą dwójki przyjaciół. Celem aktorki miało być ponoć... zyskanie większej rozpoznawalności.

W rezultacie 55-latek przedstawił sądowi 40 stronnicowy pozew zawierający zeznania m.in. policjantów i pracowników Eastern Columbia, budynku w którym Depp i Heard wspólnie mieszkali za czasów rzekomych zdarzeń przemocy fizycznej oraz szereg zdjęć i filmów, które świadczą o jego niewinności.

Co ciekawe, ponoć feralnej nocy policja, która została wezwana do apartamentu, nie widziała śladów obrażeń na twarzy i ciele aktorki. Jednakże już sześć dni później Amber pojawiła się w sądzie z poobijaną twarzą. Zarówno pracownicy budynku, jak i policjanci zeznali, że nie zauważyli żadnych obrażeń. Recepcjonista - Cornelius Harrell, złożył zeznania pod przysięgą, twierdząc, że Heard "nie miała żadnych siniaków, skaleczeń, zadrapań ani obrzęków na twarzy" i że jego zdaniem tego wieczoru wyglądała "pięknie", "promiennie" i "świeżo". To samo twierdzi ówczesny ochroniarz budynku - Alejandro Romero, który zeznał, że również nie zauważył żadnych oznak obrażeń fizycznych.

W dniu rzekomego wypadku widziałem ją całą i zdrową, a w wiadomościach pokazywali drastyczne zdjęcia jej twarzy - opowiada jeden ze świadków.

Prawnicy 32-latki już zdecydowali się skomentować pozew Deppa: Ta niepoważna akcja jest tylko kolejną próbą uciszenia Amber Heard, która nigdy nie zostanie uciszona - powiedział jej prawnik Eric George. Działania pana Deppa dowodzą, że nie jest w stanie zaakceptować prawdy o swoich problemach z agresją.

Jak myślicie, kto ma rację?

KOMENTARZE
(125)
gość
3 lata temu
Wcale bym się nie zdziwiła, jakby się okazało, że to prawda.
Gryzak
3 lata temu
Kij wie jak było na prawdę. Ale jedno jest pewne. Straszna cwaniara z tamtej. Johny już wyniszczony trochu.
Gość
3 lata temu
Diabli wiedzą... które kłamie i gra, w końcu to aktorzy...
gość
3 lata temu
Jesteście pewni, że zostawił Vanessę dla Amber ROSE?! XD
Gość
3 lata temu
Dla amber rose? No chyba jednak Heard...
Najnowsze komentarze (125)
gość
3 lata temu
Czytałam pozew Deppa przeciwko The Sun i Amber Heard. Jestem absolutnie przekonana, że Johnny udowodni swe racje. Już w 2017 roku prasa niemiecka dotarła do zeznań Heard pod przysięgą z 2016 r., gdzie przyznała, że rzuciła w niego butelką po wódce i obcięła mu kawałek palca. Gdy spóźnił się na jej przyjęcie urodzinowe, pobiła go ponoć po twarzy i, jak twierdzi pozew, wyrzuciła na ulicę jego telefon i portfel. Ochroniarze Deppa szukali potem tych przedmiotów i wykupywali od bezdomnych. Czy robiłaby by tak, gdyby była istotnie ofiarą przemocy domowej ?!
Gość
3 lata temu
Za dużo "ofiar" z akcją metoo. Depp, teraz Jackson i jego "ofiary". Ja tam akurat wierzę w niewinność obu. Źle się patrzy z oczu tej kobiety...
gość
3 lata temu
ZIMNA SU******A ....
Gość
3 lata temu
Dziwne, Vanessa i dzieci nigdy nie chodziły pobite, tylko "bidulka" Amber padła ofiarą "strasznego sadysty". Sorry ale od początku jej nie wierzę. Kojarzy mi się ona z żoną mojego kolegi - ona też w akcie zemsty oskarżyła go o pobicie, tylko dziwnym trafem żadnych śladów nie miała (w przeciwieństwie do niego - wiecznie zadrapanego i posiniaczonego przez nią). Na szczęście policja i biegli szybko się zorientowali, że laska sciemnia I umorzyli sprawę.
Gość
3 lata temu
Depp musiał nieźle posmarować kasą a co stać to. Większe sumki wszystkim zamkną buzię.
x
3 lata temu
ja wierze johnemu...on jest gwiazdą od ilu lat a ona po tej akcji wyrobila sobie nazwisko i zaczela dostawac dochodowe propozycje pracy...kto tam wczesniej o niej slyszal? przed malzenstwem z nim byla nikim
Gość
3 lata temu
Zawsze podziwiałam go za grę aktorską i za akcję charytatywne jest wspaniały.. A ta jego byla zawsze była podejrzana nigdy bym nie uwierzyła ze Depp to damski bokser
gość
3 lata temu
#teamDepp
gość
3 lata temu
to jest zołza
gość
3 lata temu
Bo Johnny, Johnny, Johnny polował na kangury.
Gość
3 lata temu
Los mści się na Johnnym za porzucenie Vanessy... Jednak, moim zdaniem ta Heard kłamie- widać po niej, że to taka cwaniara, której zależy na kasie i rozgłosie. Johnny święty nie jest, bo to typ "rozrywkowy", ale nie aż tak wg mnie. Mimo wszystko: #teamJohnny #teamDepp
Gość
3 lata temu
Ona najbardziej na tym skorzystała. Od początku jej nie wierzyłam. Za szybko dzisiaj oceniamy kogoś bez dowodów i postępowania w sądzie.
Gość
3 lata temu
I tak mniejszy obciach niż Każ.
gość
3 lata temu
Jaki kraj taka Izabella:) Jaki kraj taki Marcinkiewicz:)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie