Niedziela 10.03.2019 20:30

Skupiona Lara Gessler bez stanika i w kozakach za 1800 złotych sprzedaje swoje ubrania na "targach szafiarek i stylistek" (ZDJĘCIA)

Lara Gessler

W życiu Lary Gessler dużo się ostatnio dzieje. Choć początkowo 29-letnia córka Magdy Gessler zapewniała, że nie interesuje jej kariera w show biznesie, to udział w programie Ameryka Express rozbudził w niej głęboko uśpione pragnienia o sławie. Larze udaje się podtrzymać zainteresowanie mediów swoją osobą burzliwym życiem prywatnym. Zaledwie rok po wystawnym ślubie rozstała się z mężem, który ponoć nie mógł nadążyć za zmianami w jej życiu.

PRZYPOMNIJMY: Lara Gessler ROZSTAŁA SIĘ z mężem! "Woda sodowa uderzyła jej do głowy"

Młoda Gessler szybko otrząsnęła się po rozstaniu, w czym niewątpliwie pomógł jej nowy związek. Pikanterii dodaje mu fakt, że nowy obiekt westchnień Lary to były partner znanej aktorki.

29-latce na szczęście udaje się też wykorzystywać nowo zdobytą sławę w słusznych sprawach. W ostatnią sobotę córka gwiazdy Kuchennych Rewolucji pojawiła się na przykład na targach Żyrafy wchodzą do szafy, które zorganizowano w warszawskiej Hali Koszyki. Celem imprezy było zachęcenie Polaków do dawania ubraniom kolejnego życia, a nie zastępowania ich ciuchami z sieciówek, których produkcja ma tragiczny wpływ na środowisko.

Lara Gessler była jedną z kilkudziesięciu "stylistek i blogerek", które sprzedawały swoje ubrania i dodatki. Znana twarz z pewnością pomogła celebrytce przyciągnąć klientów, bo wokół jej stoiska przez cały dzień utrzymywał się spory tłum.

ZOBACZ TEŻ: Przejęta Jessica Mercedes sprzedaje stare ubrania. "Śniło mi się, że nikt nie przyszedł!" (ZDJĘCIA)

Zobaczcie, jak skupiona Lara obsługiwała swoje klientki. Myślicie, że marzy jej się kariera w modzie?

« Poprzednie 1/15

Skupiona Lara Gessler sprzedaje swoje ubrania

2Skupiona Lara Gessler sprzedaje swoje ubrania

Fot. Pudelek Exclusive