Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chodakowska wspiera Rosati: "Dziękuję Ci za odwagę! Wierzę, że tysiące kobiet wezmą z ciebie przykład"

192
Podziel się

Trenerka fitness przypomniała, że przemoc w rodzinie jest egalitarna. "Nikt nie powinien ponosić takiej kary".

Chodakowska wspiera Rosati: "Dziękuję Ci za odwagę! Wierzę, że tysiące kobiet wezmą z ciebie przykład"
bCGbuDNN

Wyznanie Weroniki Rosati w wywiadzie udzielonym Magdalenie Środzie odbiło się szerokim echem w mediach, już nie tylko plotkarskich. Aktorka opowiedziała w rozmowie, że była ofiarą przemocy domowej i choć w wywiadzie nie padło nazwisko partnera i ojca dziecka Rosati, wszyscy domyślają się, że chodzi o Roberta Śmigielskiego. Ortopeda nie chce komentować całej sprawy, mówiąc, że "nie jest celebrytą".

bCGbuDNP

Wyznanie Rosati poruszyło też inne celebrytki, które w mediach społecznościowych zaczęły wyrażać poparcie i uznanie dla celebrytki. Rosati wspiera także Ewa Chodakowska.

Weronika dziękuję Ci za odwagę! Dziękuje Ci za skrzydła, które zaszczepiłaś w sercach wielu kobiet!!! Wierzę, że tysiące wezmą z Ciebie przykład i zawalczą o siebie - napisała trenerka na Instagramie i przypomniała, że przemoc w rodzinie nie zależy od zarobków czy pozycji społecznej.

Wbrew stereotypom, przemoc nie ma miejsca jedynie w rodzinach biednych, dotkniętych problemem alkoholizmu czy bezrobociem!!! - pisze Ewa. Przemoc w rodzinie jest egalitarna!!! To się dzieje w najlepszych domach, w zdawałoby się przykładnych rodzinach, których status materialny jest bardzo dobry, rodzinach wykształconych, w rodzinach biznesmenów, lekarzy, polityków, prawników!!!

bCGbuDNV

Chodakowska przypomniała też, że w grudniu ubiegłego roku sama pracowała nad walką z przemocą wobec kobiet, zbierając kontakty do adwokatów gotowych udzielić pomocy prawnej poszkodowanym.

bCGbuDNW
bCGbuDOq
KOMENTARZE
(192)
Ostre Pióro
rok temu
Śmieszy mnie określenie na Chodakowską wojowniczka. Wojownicza jest np kobieta walcząca z nowotworem nie kobieta z wyrobionym sześciopakiem.
Gość
rok temu
Potępiam przemoc w każdej postaci, ale od tego są odpowiednie organy a nie media
Gość
rok temu
Ewa od kilku miesięcy wspiera akcję przeciwko przemocy. Nic dziwnego, że skomentowała wywiad Weroniki na ten temat.
bCGbuDOr
Gość
rok temu
Chodakowska kup sobie slownik wyrazow obcych bo z tym egalitaryzmem ci nie wyszlo. Moze lepiej zostan przy cwiczeniach, albo nie posluguj sie slowami ktorych znaczenia nie znasz.
Gość
rok temu
Z Werki lepiej przykładu nie brać
Najnowsze komentarze (192)
gość
rok temu
Brawo Chodakowska. Kobiety powinny potępiać przemoc i obrzydliwy hejt bez względu na to czy bohaterka wywiadu jest lubiana czy nie.
gość
rok temu
Brawo Chodakowska. Kobiety powinny potępiać przemoc i obrzydliwy hejt bez względu na to czy bohaterka wywiadu jest lubiana czy nie.
gość
rok temu
Dajcie już spokój z tą modliszką. Osiągnęła swój cel - jest o niej głośno.
gość
rok temu
Super dziewczyno,jeszcze na koniec kopa mu zasadzić w zad ,damski bokser,tyran,głowa do góry jest dla kogo żyć,córcia....
Malina
rok temu
Gra role życia niezła aktoreczka wierze jej mezowi
Ściema
rok temu
Ja tam jakoś tej Rosati nie wierzę bo już raz ja jeden z jej " facetów" opisał a co jakiś aktor się wolał nie wiązać z nią. Np Piotr Adamczyk, Damięcki.. Fajni, ale zwiali od niej czym prędzej. Ona też lubi robić " 💩 burze " o sobie. Pamiętacie te wszystkie artykuły gdzie i z kim to nie miała pracować? Albo książkę o Niej.
gość
rok temu
moze niech sad orzeknie kto jest winny zadna normalna osoba nie lata od wywiadu do wywiadu biorac kase a na koncu ahh trzeba isc zalozyc sprawe
gość
rok temu
robi wszystko by tylko o niej pisali,aktorka dno
bCGbuDOj
Gość
rok temu
Jestem przeciw jakiejkolwiek przemocy ale dziwię się pani Monice , że nie zapalily się jej żółte lampki,nie wierzę w to że nie wiedziała ze ma tyle dzieci z innymi partnerkami a to niestety niesie za sobą kosekwencje
Gość
rok temu
Proszę nie rób nic wszystko się odwróci i będziesz szczęśliwy
Gość
rok temu
To na co czekasz?
gość
rok temu
już widzę te tysiące
Zołza
rok temu
Tylko raz....Bo się nie spodziewam. Walizy ,albo zupka grzybowa raz jadalna. Jego wybór.
GośćBozena
rok temu
Związek z facetem co ma taką przeszłość to nic dobrego nie wróży wiedziała Pani Weronika o tym a teraz ma żal do całego świata żałosne sprawy takie załatwi a się nie publicznie
...
Następna strona
bCGbuDOL