Poniedziałek 11.03.2019 20:15

Gwiazdy na premierze filmu "Kurier": Doda, Monika Zamachowska, Joanna Horodyńska, Cezary Pazura... (ZDJĘCIA)

modapudelek Doda Joanna Horodyńska Monika Zamachowska Cezary Pazura Jakub Wesołowski Hanna Gronkiewicz-Waltz

W polskim przemyśle filmowym można zaobserwować pewien trend - reżyserzy najlepiej odnajdują się w kręceniu komedii romantycznych lub produkcji o starciach policjantów i gangsterów, do których obowiązkowo angażują najpopularniejsze nazwiska w branży.

Zobacz: Premiera "Planety singli 2": Zjawiskowa Żmuda, Miko z dziwnym kokiem i Książkiewicz prawie bez majtek (ZDJĘCIA)
Gwiazdy na premierze filmu "Całe szczęście": Dojrzały Adamczyk, "modna" Liszowska, elegancka Gąsiorowska, pstrokata Margaret... (ZDJĘCIA)

Władysław Pasikowski, twórca takich hitów jak Psy, Pokłosie czy Jack Strong, postanowił nieco wyłamać się z panującej mody i nakręcić film sensacyjny o Janie Nowaku-Jeziorańskim utrzymany w "klimacie przygód Jamesa Bonda" z imponującym jak na polskie realia budżetem rzędu 17,5 milionów złotych.

Na poniedziałkowej premierze filmu nie zabrakło kilku znanych twarzy, a wśród nich: Dody, Joanny Horodyńskiej, Moniki Zamachowskiej, Cezarego Pazury, Anny Popek, Jakuba Wesołowskiego, Hanny Gronkiewicz-Waltz, Mirosława Baki, Patrycji Volny, Julii Engelbrecht, Anny Kalczyńskiej czy Krzysztofa Zalewskiego.

Jak nie trudno się domyślić, największą gwiazdą imprezy była Dorota Rabczewska, która chętnie mizdrzyła się do fotografów w białym garniturze, prezentując nową fryzurę.

Zobaczcie zdjęcia z poniedziałkowej premiery filmu Kurier. Kto wyglądał najlepiej?

« Poprzednie 1/14

Premiera filmu "Kurier"

2Premiera filmu "Kurier"