Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michał Szpak odwołał koncert w Rotterdamie. "Pozostali artyści nie wpisują się w jego wizerunek sceniczny"

172
Podziel się

Organizatorzy koncertu Polska Gala Holandia zaprosili Akcent, Boys, Top Girls, Extazy i… Michała Szpaka. Wokalista uznał, że tam nie pasuje…

Michał Szpak odwołał koncert w Rotterdamie. "Pozostali artyści nie wpisują się w jego wizerunek sceniczny"
bCzrlSzV

Kariera Michała Szpaka rozpoczęła się osiem lat temu w programie X-Factor. Michał od pierwszego wejrzenia zraził do siebie ówczesną jurorkę, Maję Sablewską, która skrytykowała go za styl i kazała pozbyć się biżuterii.

Ostatecznie Szpak trafił do grupy Kuby Wojewódzkiego, który obiecał mu pomoc w przebiciu się w show-biznesie. Wyszło jak zwykle, ale Michał zapewniał potem w wywiadach, że nie ma o to żalu.

bCzrlSzX

Z czasem sam stał się mentorem w programie typu talent show. Przez dwie edycje zasiadał w fotelu jurorskim w The Voice of Poland i nawet udało mu się poprowadzić jedną z podopiecznych do zwycięstwa. Zresztą Michał do swojego debiutu w roli jurora przygotowywał się bardzo wszechstronnie. Na same kostiumy wydał ponoć 80 tysięcy złotych.

Wokalista w przemyślany sposób buduje swoją karierę. Nie waha się odmawiać, jeśli uzna, że mógłby się sprzeniewierzyć swojemu wizerunkowi.
Tak zrobił ostatnio w związku z zaproszeniem od organizatorów koncertu Polska Gala Holandia w Rotterdamie.

Nie wiadomo dokładnie, jakimi kryteriami kierowali się organizatorzy, w każdym razie wyszło dziwnie. Zaplanowali bowiem galę w typowym stylu disco polo z udziałem Zenka Martyniuka z zespołem Akcent, Marcina Millera z Boys, Top Girl, Extazy i… Michała Szpaka, po czym strasznie się zdziwili, gdy zaczął im tłumaczyć, że nie pasuje do takiej imprezy. A i widzowie, szykujący się na koncert disco polo, mogą być niezadowoleni z jego obecności.

bCzrlSAd

Artysta poinformował nas, że nie chce występować na scenie z przedstawionymi artystami, ponieważ nie wpisują się w jego wizerunek sceniczny - piszą nie kryjąc rozczarowania w oficjalnym oświadczeniu. Jako organizatorzy w ostatnich tygodniach wypróbowaliśmy wszystko, co mogliśmy, aby zmienił zdanie, jednak zdecydował, że nie wystąpi.

W komentarzach się zagotowało. Jedni zarzucali Michałowi gwiazdorzenie.

Jak śpiewał na chałturach w Sopocie, to nie przeszkadzało mu, że w tym samym czasie i miejscu występuje Boys czy Zenek - napisał jeden z komentujących. Gdyby koncert był transmitowany w TV, to nie miałby z tym problemu.

Inni z kolei uważają, że winę za zupełnie niepotrzebne zamieszanie ponoszą wyłącznie organizatorzy: Kto w ogóle wpadł na pomysł, by próbować ściągnąć Michała na imprezę disco polo? Toż to dwa różne światy.
Myślicie, że podjął słuszną decyzję?

bCzrlSAe
bCzrlSAy
KOMENTARZE
(172)
Me
rok temu
Słuszna decyzja. Szpak nie gra muzyki disco polo. To tak jakby na festiwal heavy metalowy zaprosić Zenka Martyniuka ;)
Gość
rok temu
Przecież to nie jego estetyka muzyczna więc co się dziwić .
Gość
rok temu
I bardzo słusznie, nie wiem dlaczego ludzie maja w sobie tyle jadu. To tak jakby przed koncertem Mandaryny (ciepła kobieta, ale niestety bez talentu wokalnego) zrobić arię operową.
bCzrlSAz
gość
rok temu
i to się szanuje!
gość
rok temu
Szpak ma racje
Najnowsze komentarze (172)
gość
rok temu
Bravo Michał!
gość
rok temu
Bravo Michał!
ela
rok temu
bravooo Michasz...
gość
rok temu
Ma rację odwalcie się
gość
rok temu
Bardzo słusznie! Nie jego "klimaty" !
Gość
rok temu
Nie trawię tego Sławomira
gość
rok temu
Beznadziejne to zaproszenie do Holandii, Michał nie gra disco polo. Ale może Margaret tam wyślą? taka popularna w Europie dzięki niesamowitej promocji wszędzie wokół.....choć nie bardzo wiadomo dlaczego (zważywszy na słabiutki głosik)
Gość
rok temu
I dobrze zrobił
bCzrlSAr
100lec3świeżo...
rok temu
bardzo na plus, towarzystwo trochę nie z tej bajki, Zenek Plagiator, Bojesy i inna amatorka, wyszedłby z tego lekki kwas...
Olo
rok temu
He. Mentor. Raczej taka polska odmiana koncity wurst. Beztalencie, wisiorków ( okultystycznych), więcej niż na jarmarkum Ciekawe, czy na interesie też wiesza?.
babcia marysi...
rok temu
postąpił słusznie
Gość
rok temu
I ja to szanuję.
Gość
rok temu
No ale pasuje
gość
rok temu
estetycznie juz disco polo lepsze
...
Następna strona
bCzrlSAT