Środa 13.03.2019 08:30

Kukiz gniewa się na Wałęsę: "Ogólna demolka, czas wyprowadzić "Bolka""

Paweł Kukiz Lech Wałęsa

Kukiz gniewa się na Wałęsę: "Ogólna demolka, czas wyprowadzić "Bolka""

Paweł Kukiz ostatnio sprawia wrażenie, jakby rzeczywistość doskwierała mu do tego stopnia, że postanowił trochę ograniczyć z nią kontakt. Jego polityczni zwolennicy opuszczają go jeden z drugim, a ci, co zostali żalili się niedawno w Newsweeku na ciężką atmosferę panującą z klubie poselskim Kukiz’15 oraz samego lidera, który podobno ostatnio nie przebiera w słowach, nie stroniąc od wulgaryzmów. W tej sytuacji nawet nie wiadomo, czy uda mu się wprowadzić choćby jednego przedstawiciela do Parlamentu Europejskiego, a los ugrupowania w jesiennych wyborach do Sejmu też rysuje się niepewnie.

W tej sytuacji trudno się dziwić, że Pawłowi coraz częściej puszczają nerwy...

Ostatnio naraził mu się były prezydent RP Lech Wałęsa. Jego przewinienie, polegające na zamieszczeniu na facebookowym profilu zdjęcia rezydencji Kukiza z lotu ptaka oraz z perspektywy ulicy, muzyk postanowił surowo ukarać.

Wprawdzie te same ujęcia willi w Łosiowie ukazywały się już niejednokrotnie w tabloidach, ale Wałęsa podpadł Kukizowi zamieszczonym pod nimi komentarzem.

Jak mieszka w Łosiowie koło Opola skrzywdzony przez komunę, lewactwo i bolszewię : muzyk/poseł/polityk : Paweł Kukiz (niedoszły trybun ludowy w tzw. III RP) - napisał uszczypliwie były prezydent, dając do zrozumienia, że Kukiz, promujący się na antysystemowca, całkiem nieźle się w tym systemie urządził.

Cóż, można w tej sytuacji użyć stwierdzenia, że przyganiał kocioł garnkowi. Sam Wałęsa też biednie nie mieszka i Kukiz od razu postanowił wyjaśnić, dlaczego. Jak niedwuznacznie sugeruje w napisanej specjalnie dla byłego prezydenta piosence, sekretem jego kariery jest współpraca z SB, o którą środowiska prawicowe posądzają go od dawna.

Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam LECH WAŁĘSA (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu - muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą…- zapowiedział muzyk, zamieszczając wideo do utworu o treści, która nie pozostawia wątpliwości co do intencji autora:

Płynie "Bolek" do stoczni, bo tam bunt zagościł. Stoczniowcy nie pracują, przeciw komunie knują. Komuna stocznie gnoi, przez stocznie Polska stoi. Ogólna demolka, już czas wyprowadzić "Bolka". Przeskoczy "Bolek" murek, czerwony kapturek. Wilki rzucą w górę, by zrobił w stoczni dziurę. Chodzi "Bolek" po stoczni załoga go gości. Okrzyki będą wznosić, na rękach go nosić. Opowie "Bolek" bajkę i zapali fajkę. Załoga będzie spała, on - u generała. Wszystko poustalane, przybija "Bolek" sztamę. Przybija "Bolek" sztamę i Polska się raduje, że stocznia funkcjonuje. Stocznię się zdezeluje i sprywatyzuje, ogłosi demokrację i koniec, po bajce .

Myślicie, że któryś z nich przesadził? A może obaj…?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (242)

Odpowiedz
14 12
zgłoś
stary doświadczony 13.03.2019 09:06
Kukiz nie był,nie jest i nie będzie rozsądnym politykiem.Lepiej niech śpiewa!!!
Odpowiedz
13 17
zgłoś
gość 13.03.2019 09:07
Kukiz to marny polityk i marny piosenkarz. Krol jednego przeboju. Walesa znany ny calym swiecie. Komentarz dalszy zbedny.
Odpowiedz
18 8
zgłoś
Gość 13.03.2019 09:08
gość: Kukiz wyśpiewał Bolkowi prawdę. Kukiz nie dostał pieniędzy od SB za kapowanie na kolegów.
Kukiz zyje i zarabia w takiej Polsce jaka wtedy wywalczono z narazaniem.zycia. Nic by nie mial jakby Solidarnosc komuny nie obalila. Ale lapiej opluc stoczniowcow... A jesli Walesa winny, to niech mu udowodnia o skaza, pomowienia da slabe... Jakos lata mijaja a do tego nie doszlo
Odpowiedz
6 4
zgłoś
jan 13.03.2019 09:08
Jak dzieci...... jak male dzieci. Tak sie bawia niby dorosli ludzie.
Odpowiedz
5 8
zgłoś
Gość 13.03.2019 09:11
Gość:
gość: Zdecydowanie przesadził pan Wałęsa
Obydwaj przesadzili. Kukiz bylby dzis grajkiem jakby nie wydarzenia w stoczni i to o co wtedy walczono narazajac zycie...
Lepiej być grajkiem "............
Ładowanie komentarzy…