Środa 13.03.2019 08:30

Kukiz gniewa się na Wałęsę: "Ogólna demolka, czas wyprowadzić "Bolka""

Paweł Kukiz Lech Wałęsa

Kukiz gniewa się na Wałęsę: "Ogólna demolka, czas wyprowadzić "Bolka""

Paweł Kukiz ostatnio sprawia wrażenie, jakby rzeczywistość doskwierała mu do tego stopnia, że postanowił trochę ograniczyć z nią kontakt. Jego polityczni zwolennicy opuszczają go jeden z drugim, a ci, co zostali żalili się niedawno w Newsweeku na ciężką atmosferę panującą z klubie poselskim Kukiz’15 oraz samego lidera, który podobno ostatnio nie przebiera w słowach, nie stroniąc od wulgaryzmów. W tej sytuacji nawet nie wiadomo, czy uda mu się wprowadzić choćby jednego przedstawiciela do Parlamentu Europejskiego, a los ugrupowania w jesiennych wyborach do Sejmu też rysuje się niepewnie.

W tej sytuacji trudno się dziwić, że Pawłowi coraz częściej puszczają nerwy...

Ostatnio naraził mu się były prezydent RP Lech Wałęsa. Jego przewinienie, polegające na zamieszczeniu na facebookowym profilu zdjęcia rezydencji Kukiza z lotu ptaka oraz z perspektywy ulicy, muzyk postanowił surowo ukarać.

Wprawdzie te same ujęcia willi w Łosiowie ukazywały się już niejednokrotnie w tabloidach, ale Wałęsa podpadł Kukizowi zamieszczonym pod nimi komentarzem.

Jak mieszka w Łosiowie koło Opola skrzywdzony przez komunę, lewactwo i bolszewię : muzyk/poseł/polityk : Paweł Kukiz (niedoszły trybun ludowy w tzw. III RP) - napisał uszczypliwie były prezydent, dając do zrozumienia, że Kukiz, promujący się na antysystemowca, całkiem nieźle się w tym systemie urządził.

Cóż, można w tej sytuacji użyć stwierdzenia, że przyganiał kocioł garnkowi. Sam Wałęsa też biednie nie mieszka i Kukiz od razu postanowił wyjaśnić, dlaczego. Jak niedwuznacznie sugeruje w napisanej specjalnie dla byłego prezydenta piosence, sekretem jego kariery jest współpraca z SB, o którą środowiska prawicowe posądzają go od dawna.

Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam LECH WAŁĘSA (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu - muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą…- zapowiedział muzyk, zamieszczając wideo do utworu o treści, która nie pozostawia wątpliwości co do intencji autora:

Płynie "Bolek" do stoczni, bo tam bunt zagościł. Stoczniowcy nie pracują, przeciw komunie knują. Komuna stocznie gnoi, przez stocznie Polska stoi. Ogólna demolka, już czas wyprowadzić "Bolka". Przeskoczy "Bolek" murek, czerwony kapturek. Wilki rzucą w górę, by zrobił w stoczni dziurę. Chodzi "Bolek" po stoczni załoga go gości. Okrzyki będą wznosić, na rękach go nosić. Opowie "Bolek" bajkę i zapali fajkę. Załoga będzie spała, on - u generała. Wszystko poustalane, przybija "Bolek" sztamę. Przybija "Bolek" sztamę i Polska się raduje, że stocznia funkcjonuje. Stocznię się zdezeluje i sprywatyzuje, ogłosi demokrację i koniec, po bajce .

Myślicie, że któryś z nich przesadził? A może obaj…?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (242)

Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 13.03.2019 09:41
Gość:
Gość: Zarobił na muzyce, nie na polityce
Na polityce tez zarobil
jak w muzyce nie szło poszedł do polityki...tylko,że kiedyś mówił,że" jezeli pójdzie to mamy mu napluć w twarz"
Odpowiedz
5 3
zgłoś
KC PZPR 13.03.2019 09:42
Archiwum Akt Nowych, KC PZPR, sygn. V/246, fragment stenogramu z posiedzenia Biura Politycznego KC PZPR w dniu 27 listopada 1984 r., wypowiedź Mieczysława F. Rakowskiego: "... Absolutnie nie jest potrzebne podejmowanie jakiegokolwiek "ostrzału" Wałęsy, bo jest to człowiek podstawiony przecież, [...] nim się kieruje..."
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 13.03.2019 09:42
Gość:
Gość: Kukiz odpusc jakby nie Solidarnosc i nie Walesa , nie ludzie ktorzy wtedy ryzykowali wszystkim, nie byloby takiej kasiory ze spiewania ani biznesoow, ani zabawy w demokracje i polityke dzis. Samo sie nie zrobilo. Czy Bolek to prawda czy prowokacja SB by skompromitowac Lecha W. do dzis nie wiadomo.
Trafione w punkt.
ale Kukiz teraz bohater narodowy.Pis przeciw Wałęsie on tez
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 13.03.2019 09:42
Gość: W koncu był śpiewakiem więc uskładał, a Bolek nakradł....
czyżby,taka posiadłość to ile by musiał zarabiać
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 13.03.2019 09:43
Zawsze sie zastanawialem po cholere ludziom tak duze domy? I utrzumanie drogie, i sprzatanie ciezkie, o ogarnieciu ogrodu nie wspominajac. Nie lepszy bylby jakis fajny, ekonomiczny domek, tak 100-150m?
Ładowanie komentarzy…