Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk znów w formie: bez prawa jazdy prowadził poszukiwany samochód

67
Podziel się

Nie dość, że bokser szalał po Warszawie za kierownicą volkswagena golfa, mając zatrzymane administracyjnie prawo jazdy, to jeszcze okazało się, że auto jest poszukiwane przez firmę leasingową.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk znów w formie: bez prawa jazdy prowadził poszukiwany samochód
bDTNoPXF

Życie prywatne Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka zawsze należało do raczej burzliwych. Czego tam nie było! Zdrady, próba samobójcza, przemoc, nieślubne dziecko... Wokół Krzysztofa zawsze się coś działo.

Siedem lat temu tak się rozżalił nad swoim losem oraz tym, że żonie skończyła się cierpliwość do jego licznych skoków w bok, że pojechał za nią do Hiszpanii, zdemolował jej pokój, hotelowy po czym wrócił do Warszawy i połknął 30 tabletek antydepresyjnych... Życie uratowało mu przeprowadzone w porę płukanie żołądka.

bDTNoPXH

Dwa miesiące po naprędce przeprowadzonym pojednaniu bokser miał już kolejną kochankę. Mało tego, namówił Magdalenę Radomską na wspólne dziecko, a kiedy przyszło na świat, kompletnie stracił zainteresowanie.

Oskarżył za to byłą dziewczynę o to, że"wrobiła go w dziecko", żeby luksusowo żyć, bez konieczności chodzenia do pracy. Radomska wniosła do sądu o alimenty. Włodarczyk jednak nie wziął sobie jednak do serca wyroku, nakazującego mu płacenie 2,5 tysiąca złotych miesięcznie i stwierdził, że będzie płacił tylko tyle, ile uważa za stosowne, czyli około tysiąca złotych. W odpowiedzi Radomska zagroziła postępowaniem komorniczym i odebraniem mu praw rodzicielskich. Podczas świąt wielkanocnych pobili się o to w Sopocie.

W międzyczasie żona boksera wreszcie uniosła się honorem i złożyła pozew rozwodowy. Wbrew przewidywanim, nie wnioskowała o orzeczenie winy niewiernego męża, choć miała ku temu podstawy. Włodarczyk pochwalił ją za to, że potrafiła rozwieść się z klasą.

W międzyczasie, wiosną zeszłego roku bokser zdążył jeszcze stracić prawo jazdy. Widać, że dokłada wszelkich sił, żeby w jego życiu nie było za nudno.

bDTNoPXN

Prawomocnym wyrokiem sądu, zakazującym mu prowadzenia pojazdów mechanicznych do 16 marca 2020 roku przejął się podobnie, co orzeczeniem w sprawie alimentów. Czyli wcale.

W minioną niedzielę został przyłapany przez patrol policji podczas samochodowej szarży na teren zamkniętego w weekendy dla ruchu kołowego warszawskiego Nowego Światu. Oczywiście, żeby tam wjechać, musiał złamać przepisy. Przy zatrzymaniu policjanci odkryli, że bokser nie tylko ignoruje znaki drogowe i ma zatrzymane administracyjnie prawo jazdy na dwa lata, lecz także, że posługuje się samochodem, poszukiwanym przez firmę leasingową.

Wszystko wskazuje na to, że auto jest leasingowane i szukała go firma, która jest właścicielem samochodu - potwierdza w Fakcie jeden z funkcjonariuszy.

Za złamanie prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów grozi do 5 lat więzienia, pomijając już mandat za zignorowanie znaku zakazu ruchu oraz posługiwanie się cudzym samochodem bez zgody właściciela.

bDTNoPXO
bDTNoPYi
KOMENTARZE
(67)
Gość
2 lata temu
Matko, jestem hetero, ale chyba wybralabym Biedronia..
Gość
2 lata temu
Bo IQ chyba nawet nie dwucyfrowe... Nieinteligentni faceci są nieseksowni.
Gość
2 lata temu
To mięczak. Na miano faceta nie zasłużył!
bDTNoPYj
Gość
2 lata temu
Co ta zona w nim widziala..kase?
Gość
2 lata temu
On jest jakiś sktuknięty.
Najnowsze komentarze (67)
gość
2 lata temu
Artykuły Pudelka są na niższym poziomie niż poczynania pana Włodarczyka , opisywane przez Pudelka z ogromnym przeinaczeniem i na poziomie mniej niż zero , powtarzanie tych samych historii , wałkowanie tematu z tą matka dziecka ( która jak zarabia na życie ? ) , lansowanie dziewczyny , która wrobiła żonatego faceta w dziecko - to jest żenujące . Całe szczęście , ze on nie czyta tych głupot.
Gość
2 lata temu
Typowy "mózgowiec" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
gość
2 lata temu
Miałam przyjemność kiedyś goscia spotkać w złotych tarasach ponieważ moja kuzynka go bardzo dobrze zna..... gość który powinien popracować nad soba zadufany bufon!!!
Gość
2 lata temu
Jakbyście mieli do wyboru na całym świecie tylko jego albo terlikowskiego to kogo byście wybrali?
gość
2 lata temu
za duzo dostal ciosow w glowe
gość
2 lata temu
A czego wymagać od boksera???? Przecież to ma uszkodzony łeb.
Gość
2 lata temu
Zle skoñczy ten czesław:(((
Gość
2 lata temu
To ejst krestyn on pwienien siedzieć i ćwiczyć mog bo zanika!
bDTNoPYb
gość
2 lata temu
Regularne obijanie głowy nie wychodzi na zdrowie ....
gość
2 lata temu
Typowy bokser, łeb obity, to czego się spodziewać? Ma łeb, jak grzechotka dla dziecka.
Gość
2 lata temu
On ma ryj jaszczura.
gosc
2 lata temu
Co mu zrobia nic
Gość
2 lata temu
Dziwocie sie przecież ten człowiek zamiast mózgu ma galaretkę
gość
2 lata temu
Brawo krzysiu, zdolniacha chlopak jestes
...
Następna strona
bDTNoPYD