Wtorek 12.03.2019 23:30

Kamil Nożyński u Wojewódzkiego: "Nikt nie proponował mi pracy za seks. Na szczęście jestem hetero"

Kuba Wojewódzki Kamil Nożyński Roma Gąsiorowska Maks Balcerowski

Kamil Nożyński u Wojewódzkiego: "Nikt nie proponował mi pracy za seks. Na szczęście jestem hetero"

Za preludium do najnowszego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego można uznać internetowy wpis Jakuba Żulczyka, który brutalnie rozwiał nadzieje prowadzącego na ugoszczenie pisarza na skórzanej kanapie. Wojewódzki zdążył już zapowiedzieć jego obecność na facebookowym profilu swojego show, ale oczywiście nie można wykluczyć, że miał na myśli duchowy patronat autora Ślepnąć od świateł. Pod względem fizycznym ekipę serialu nakręconego na podstawie książki reprezentował Kamil Nożyński, odtwórca głównej roli.

Roma Gąsiorowska też udawała, że dała się nabrać.

To jest Jakub Żulczyk? - zdziwiła się, siadając obok Nożyńskiego.

Ale zanim to nastąpiło, Wojewódzki tradycyjnie poolśniewał widzów swoim błyskotliwym krasomówstwem, cytując własny tekst na temat filmów Patryka Vegi, opublikowany w tygodniku Polityka.

Nożyński zaczął wypróbowaną metodą, czyli od pochlebstw.

Jak usłyszałem, że mam zaproszenie do ciebie, to najpierw taki strzał adrenaliny i pomyślałem, że nie pójdę - wyznał. Ale oglądam cię od lat i ty wydobywasz z ludzi emocje, tak jak mój bohater.

No ale ja to robię na trzeźwo - nie omieszkał się pochwalić Wojewódzki.

Następnie Nożyński ujawnił, jak odreagowywał swoją trudną i wymagającą rolę.

Dzieci są moja ostoją - wyznał. Jak już mam wszystkiego dosyć, to idę do dzieci. Miałem taki czas, że wychodziłem bardzo wcześnie, zanim się obudziły, a wracałem, jak już spały. I mój synek, wtedy dwuletni, nauczył się wstawać wtedy, kiedy ja wstawałem i przychodził do mnie, gdy piłem kawę, z piłeczką: "Tata, pobaw się ze mną". Nie pytaj mnie o show biznes, bo ja jestem świeżakiem w tej kwestii. A jak wygląda nocna Warszawa, to sam najlepiej wiesz.

A miałeś tak, że ktoś ci proponował pracę za seks? - zagadnął prowadzący.

Na szczęście nie, bo nie wiem, jak bym zareagował - ujawnił Nożyński.  Na szczęście jestem hetero, więc panu bym nie powiedział "dobrze".  Kobiecie też nie, bo mam narzeczoną w domu. Do komplementów już się przyzwyczaiłem. To nie to, że ja chcę słuchać tych komplementów, czy jestem łasy na to, ale rozumiem, że to część mojej pracy. Nie spodziewałem się, że serial zrobi taki szum. Dostawałem wiadomości z Hiszpanii, z Węgier, nie pamiętam dokładnie, jak to brzmiało w oryginale, ale sens był taki, że to jedna z najmocniejszych produkcji. Trochę mnie to zaskoczyło. Stary, nie sądziłem, że portale plotkarskie będą o mnie pisać, że ludzie będą mnie rozpoznawać. Miałem sytuację, że podszedł pan, poprosił o selfie, po czym wyciąga blachę: Centralne Biuro Śledcze i mówi: "Panie, u nas wszyscy się jarają tym serialem". Ja zagrałem za darmo... Wszystko oddałem na Caritas... Nie, no żartuję oczywiście. Dla mnie to były dobre pieniądze, dla mnie jako rapera, który musiał szukać zarobku poza rapem. Pozwoliły mi przetrwać.

Wtedy nastąpił nieodzowny moment, gdy Wojewódzki poczuł się zniecierpliwiony faktem, że rozmowa nie kręci się tylko wokół niego.

Nie wiem, czy wiesz, ale postać Czarka Pazury jest na mnie wzorowana - wtrącił, ale trafił na niezbyt podatny grunt.

Taaaa...? Nie wiem... - zawahał się Nożyński.

Ale ja wiem! - odpowiedział natychmiast Wojewódzki. Co drugi recenzent książkowy pisał, że to jest postać inspirowana mną. Ja po przeczytaniu tej książki miałem wrażenie, że to jest jak młody Jakub Żulczyk wyobraża sobie Warszawę, w której ja mieszkam od 50 lat!

Chyba jednak go zabolało, że pisarz odrzucił zaproszenie do programu...

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (63)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 63
Odpowiedz
219 15
zgłoś
gość 12.03.2019 23:32
Pudel jak zwykle wyrwane z kontekstu i szukanie sensacji tam, gdzie jej nie ma.
Odpowiedz
30 15
zgłoś
gość 12.03.2019 23:32
Czy Jakub podrywał go w programie,że się musiał tłumaczyć?
Odpowiedz
167 14
zgłoś
gość 12.03.2019 23:33
Fajny ten Kamil
Odpowiedz
319 38
zgłoś
Gość 12.03.2019 23:33
Kamil przystojny 😍
Odpowiedz
47 12
zgłoś
gość 12.03.2019 23:35
A Żulczyk olał pseudokróla tefalenu
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 63