Środa 13.03.2019 10:30

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner siedem lat temu wzięli ślub: Mazury, Terentiew w roli świadka, suknia od Grycanki... (ZDJĘCIA)

Michał Wiśniewski Dominika Tajner-Wiśniewska

Wczoraj media obiegła wieść o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Para "wytrzymała" ze sobą siedem lat, co w przypadku muzyka jest sporym "osiągnięciem". "Wiśnia" ma już na koncie cztery małżeństwa i - jak się okazuje - tyle samo niedotrzymanych przysiąg.

Okoliczności rozstania pary na razie owiane są tajemnicą. Sytuacja zaskakuje fanów tym bardziej, iż kilka dni temu Wiśniewscy nagrali filmik, w którym śmieją się z plotek dotyczących romansu Dominiki z Wojtkiem Jeschke - tancerzem z Tańca z gwiazdami. Oboje żartowali wtedy i śmiali się, że będą musieli przerobić swoje tatuaże, jeśli się rozejdą...

Okazuje się, że pozew rozwodowy zaskoczył nawet samą Dominikę. I choć pojawiają się już teorie spiskowe, że to pomysł celebrytki, by zyskać zainteresowanie, a małżonkowie wcale się nie rozstają, ta w ostatniej wypowiedzi dla Wirtualnej Polski zdaje się traktować sprawę poważnie.

Postanowiliśmy przypomnieć, jak wyglądał ślub pary, do którego doszło siedem lat temu. Impreza odbyła się na Mazurach, a jednym ze świadków była Nina Terentiew. Wielu już wtedy nie ufało tej miłości twierdząc, że Wiśniewski nie jest w stanie dotrzymywać małżeńskich przysiąg...

Wierzycie, że parę dopadła "klątwa Tadli"?

« Poprzednie 1/14

Wiśniewscy się rozwodzą. Pamiętacie ich ślub?

2Wiśniewscy się rozwodzą. Pamiętacie ich ślub?