Środa 13.03.2019 08:00

"Sanatorium Miłości": będzie DRUGI SEZON programu! TVP już organizuje castingi

Sanatorium Miłości Marta Manowska

"Sanatorium Miłości": będzie DRUGI SEZON programu! TVP już organizuje castingi

Fenomen programu Sanatorium Miłości może być dla niektórych zaskakujący, jednak perypetie starszych osób, między którymi rodzą się głębsze uczucia, okazały się prawdziwym hitem wiosennej ramówki TVP. Tym samym Telewizja Polska udowodniła, że widzowie chcą oglądać naturalnych, zwykłych ludzi, którzy skutecznie przyciągnęli dużo większą widownię niż etatowi celebryci.

W programie od początku nie brakowało wzruszeń i prawdziwych, szczerych emocji, których dostarczyły między innymi osobiste wyznania Ryszarda czy zabawne wypowiedzi Niny. Wiele emocji wzbudziła również śmierć Cezarego Mocka, jednego z najbarwniejszych uczestników show, którego czule wspominała prowadząca, Marta Manowska.

Po tylu ciekawych wątkach i wielu tygodniach miłosnych podbojów bezpiecznie jest chyba powiedzieć, że promowanie nowego formatu okazało się dla Telewizji Polskiej dużym sukcesem. Oglądalność pierwszego sezonu Sanatorium Miłości okazała się najwyraźniej na tyle zadowalająca, że TVP zdecydowało się skorzystać z dobrej passy i wyprodukować kolejny, drugi sezon show. Do 2. edycji Sanatorium Miłości powoli organizowane są już pierwsze castingi, jednak nagrania odbędą się dopiero przyszłą zimą.

Przerwa w emisji Sanatorium Miłości nie oznacza jednak, że Telewizja Polska będzie mieć problem ze skompletowaniem obsady, a jest ona wynikiem okresu oczekiwania - innymi słowy TVP chce dać ludziom stęsknić się za formatem, zanim ten ponownie trafi na ekrany naszych telewizorów. W jesiennej ramówce program zastąpi inny popularny format, Rolnik szuka żony, który również kolejny raz poprowadzi znana już widzom Marta Manowska.

Zmagania emerytów walczących o miłość będziemy mogli zobaczyć natomiast prawdopodobnie na wiosnę 2020 rokuBędziecie oglądać kolejną edycję Sanatorium Miłości?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (34)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-34 z 34
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.03.2019 19:37
Jeden odcinek powinien trwać 1,5h!!! jestem pewna, ze materiał by się znalazł. Poza tym z 10 odcinków to minimum...ZDECYDOWANIE ZA KRÓTKIE - to powoduje rozczarowanie odbiorców - ledwo się zaczęło a już się kończy!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.03.2019 22:50
Uwielbiam ten program ,tych pozytywnych ludzi zazdroszczę im. Ja mam 39 lat ,raka i pewnie nie dożyję do takiego wieku ,szkoda bo bym się zgłosiła na kasting
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 15.03.2019 12:33
tyle starego debilstwa to oglądają żenada
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gośćkk 06.04.2019 19:11
Czekam z utęsknieniem.Wiesia świetna kobieta i Lesław też cudowny.
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-34 z 34