Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski rozwodzi się PO RAZ CZWARTY! Zobaczcie innych ślubnych rekordzistów i rekordzistki: Tyszkiewicz, Młynarska, Anderson, Lopez…

111
111
Podziel się

Wiedzieliście, że aż tyle gwiazd ma na swoim koncie nieudane związki małżeńskie?

1
 / 15
Michał Wiśniewski rozwodzi się po raz czwarty! Zobaczcie innych ślubnych rekordzistów: Tyszkiewicz, Młynarska, Anderson, Lopez…
Michał Wiśniewski rozwodzi się po raz czwarty! Zobaczcie innych ślubnych rekordzistów: Tyszkiewicz, Młynarska, Anderson, Lopez…
0
0

Śluby gwiazd i celebrytów są zawsze gorącym tematem dla portali plotkarskich. Jednak tyle samo albo i więcej emocji wzbudzają ich głośne rozwody. Jak zwykle zaczyna się od zapewnień o wielkiej miłości, wspólnie udzielanych wywiadów i romantycznych okładek dla kolorowych magazynów. Niestety zazwyczaj czar szybko pryska, wzajemna fascynacja odchodzi w zapomnienie, a na światło dzienne wywlekane są małżeńskie brudy.

We wtorek media obiegła niespodziewana informacja o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Piosenkarz uchodzi za jedną z bardziej kochliwych gwiazd polskiego show biznesu: ma na swoim koncie już trzy rozwody i wszystko wskazuje na to, że szykuje się kolejny.

Zobaczcie, które inne gwiazdy już kilkakrotnie wypowiadały sakramentalne "tak":

2
 / 15
Michał Wiśniewski

Piosenkarz był mężem: Magdy Femme, Marty "Mandaryny" Mandrykiewicz, z którą doczekał się dwójki dzieci i Anny Świątczak, z którą także ma dwie pociechy. W 2012 roku zawarł związek małżeński z Dominiką Tajner i wszystko wskazuje na to, że i tym razem coś poszło nie tak, bowiem we wtorek Dominika opublikowała niepokojący wpis wskazujący na rozpad ich małżeństwa. Jesteście zaskoczeni?

3
 / 15
Katarzyna Dowbor

Dziennikarce również nie udało się pozostać w jednym związku małżeńskim całe życie. Kasia jest trzykrotną mężatką. Jej pierwszym mężem był Piotr Dowbor, z którym doczekała się syna Macieja. Drugi raz wyszła za dziennikarza sportowego - Janusza Atlasa, a po raz trzeci zdecydowała się poślubić Grzegorza Świątkiewicza. Niestety ten ostatni związek również zakończył się rozwodem.

4
 / 15
Beata Tyszkiewicz

80-latka ma na swoim koncie małżeństwo z Andrzejem Wajdą, z którym doczekała się córki - Karoliny, a także związek małzeński z Witoldem Orzechowskim i Jackiem Padlewskim, z którym ma drugą córkę - Wiktorię.

5
 / 15
Paulina Młynarska

Niewielu wie, że siostra Agaty Młynarskiej ma na swoim koncie aż cztery małżeństwa. W maju 2007 roku poślubiła Amerykanina Michaela Moritza, z którym rozwiodła się w czerwcu 2010 roku.

6
 / 15
Edward Linde-Lubaszenko

Aktor ma na swoim koncie cztery związki małżeńskie. Ojciec Olafa od lat widywany jest w towarzystwie znacznie młodszych od siebie kobiet. Myślicie, że niebawem możemy spodziewać się u jego boku piątej żony?

7
 / 15
Hanna Bakuła

Stałością w uczuciach nie może poszczycić się również Hanna Bakuła. Malarka to także czterokrotna mężatka. Jestem doświadczoną hodowczynią ogierów - zdradziła skromnie w jednym z wywiadów.

8
 / 15
Małgorzata Potocka

Kolejną artystką słynącą z licznych małżeństw jest Małgorzata Potocka. Do mężów tancerki możemy zaliczyć: gitarzystę Krzysztofa Potockiego, satyryka Tadeusza Rossa, aktora Marka Prażanowskiego i aktora Jana Nowickiego. W 2015 roku przyjęła oświadczyny znacznie młodszego śpiewaka, Iwo Orłowskiego.

9
 / 15
Andrzej Seweryn

Aktor był mężem Bogusławy Blajfer, następnie aktorki Krystyny Jandy, z którą ma córkę Marię Seweryn, również aktorkę. Jego trzecią żoną była Laurence Bourdil, z którą ma syna Yanna, a czwartą Mireille Maalouf, z którą doczekał się również syna - Maximiliena. Piątą żoną aktora w 2015 została Katarzyna Kubacka. Imponujący wynik?

10
 / 15
Grażyna Szapołowska

Aktorka swojego pierwszego męża Marka Lewandowskiego poznała w Teatrze Rozmaitości. Niestety małżeństwo przetrwało zaledwie 11 miesięcy. Drugiego męża Andrzeja Jungowskiego spotkała jeszcze przed końcem studiów. W 1979 urodziła im się córka - Katarzyna. Jednak dwa lata po ślubie mąż postawił Grażynie ultimatum: albo rodzina, albo scena. Aktorka postawiła na pracę, co wiązało się z rozpadem małżeństwa. Trzecim wybrankiem artystki został młodszy o 8 lat Paweł Potoroczyn, dla którego zdecydowała się rzucić karierę. Szybko jednak zrozumiała, że nie potrafi żyć bez występowania na scenie, co skończyło się oczywiście rozwodem.

11
 / 15
Pamela Anderson

Szczęścia w miłości również nie udało się doświadczyć Pameli Anderson. Modelka ma na swoim koncie bardzo zawiłe życie uczuciowe. W 1995 roku po zaledwie czterech dniach znajomości wyszła za Tommy’ego Lee, perkusistę zespołu Mötley Crüe, z którym ma dwóch synów, Brandona Thomasa i Dylana Jaggera. Od 29 lipca 2006 do 24 listopada 2006 była żoną wokalisty Roberta J. Ritchie'ego, znanego jako Kid Rock. W październiku 2007 roku poślubiła zawodowego gracza w pokera Ricka Salomona, jednak w marcu 2008 ich ślub został anulowany. W styczniu 2014 roku zdecydowała się ponownie wyjść za mąż za Salomona, a w kwietniu 2015 roku jednak się z nim rozwieść. Nadążacie?

12
 / 15
Jennifer Lopez

Gwiazda, choć od kilku dni jest narzeczoną Alexa Rodrigueza, ma za sobą kilka burzliwych małżeństw. Jej pierwszym mężem był Kubańczyk Ojani Noà, którego poznała, gdy ten pracował jako kelner w restauracji w Miami. Pobrali się 22 lutego 1997, a 27 marca 1998 wzięli rozwód. Jej drugim mężem był tancerz Cris Judd. Poznali się podczas kręcenia teledysku do piosenki Jennifer Love Don’t Cost a Thing. Para pobrała się 29 września 2001. Małżeństwo zakończyło się w lipcu 2002 po tym, jak Lopez zaczęła spotykać się z aktorem Benem Affleckiem, z którym również planowała ślub. Niedługo po rozstaniu z Affleckiem Lopez była widziana w towarzystwie piosenkarza Marca Anthony’ego, który w tym czasie związany był Dayanarą Torres, z którą miał dwoje dzieci. Zaledwie cztery dni po rozwodzie Marca i Dayanary, Lopez i Anthony pobrali się. 22 lutego 2008 urodziła bliźniaki, córkę Emmę Maribel i synka Maximiliana "Maxa" Davida. W lipcu 2011 roku para ogłosiła decyzję o zakończeniu małżeństwa, które oficjalnie zakończyło się 9 kwietnia 2012.

13
 / 15
Demi Moore

Aktorka również nie należy do tych, którzy długo zwlekają z powiedzeniem sakramentalnego "tak". W 1980 roku poślubiła autora tekstów piosenek Freddy’ego Moore’a. Małżeństwo trwało sześć lat, rozwiedli się w 1985. W 1987 ponownie wyszła za mąż - za Bruce’a Willisa, z którym ma trzy córki: Rumer, Scout LaRue i Tallulah Belle. 18 października 2000 po trzynastu latach małżeństwa rozwiodła się z Willisem, nie podając przyczyny. W 2005 roku poślubiła młodszego o 16 lat aktora Ashtona Kutchera. W 2011 roku na jaw wyszły informacje o tym, że Kutcher zdradzał Demi podczas imprezy z okazji szóstej rocznicy ich ślubu. W listopadzie 2013 roku para rozwiodła się.

14
 / 15
Kate Winslet

Gwiazda Titanica ma na swoim koncie trzy małżeństwa. W 1998 roku wyszła za reżysera Jima Threapletona, którego poznała na planie W stronę Maraakeszu. Dwa lata później na świat przyszła ich córka Mia. Kilka lat później kolejny raz zdecydowała się poślubić reżysera, tym razem Sama Mendesa, z którym doczekała się syna Joego. W 2010 roku poinformowano o rozstaniu pary. W 2012 po raz trzeci wyszła za mąż. Mężem aktorki został Ned Rocknroll, z którym wspólnie wychowuje synka o imieniu Bear.

15
 / 15
Elizabeth Taylor

Rekordzistą, jeśli chodzi o ilość małżeństw, bez wątpienia była Elizabeth Taylor. Zmarła w 2011 roku gwiazda aż ośmiokrotnie brała ślub, z czego siedem małżeństw zakończyło się rozwodem, a raz owdowiała. Jej mężowie to: Conrad Hilton Jr, Michael Wilding, Michael Todd, Eddie Fisher, Richard Burton, John Warner i Larry Fortensky.

KOMENTARZE
(111)
Gość
4 lata temu
Aż nas śmierć nie rozłączy, taa :D
gość
4 lata temu
Będzie jakaś pani Wiśniewska nr 5?
gość
4 lata temu
Szkoda że Zofia Czerwińska odeszła :(
gość
4 lata temu
Córka p.Katarzyny Dowbor,nie jest córką p.Piotra Dowbora. Jest przyrodnią siostrą Macieja.
gość
4 lata temu
Ciekawe, która następna
Najnowsze komentarze (111)
Gość
4 lata temu
Taylor 8 razy brała ślub a na końcu wyznała że tak naprawdę kochała tylko Burtona...
Gośćloko
4 lata temu
Dowbor chciała rozbić małżeństwo mając córke z żonatym mężczyzną ale jego żona mu wybaczyła i wrócił na łono rodziny,nie był mężem Dowbor.
gość
4 lata temu
Lopez spotykała się też z P.Diddym!
sas
4 lata temu
ale bagno
Gość
4 lata temu
Coś jest z nimi nie tak.
gość
4 lata temu
Nasza dama pani Beata !! chciaz jest najstarsza z towarzystwa-- wyglada najlepiej !!! Po prostu, jest DAMĄ, a taką trzeba, sie urodzic !!! Brawo pani Beato !!!! Jak zwykle piękna, delikatna, subtelna !!!
gość
4 lata temu
Nasza dama pani Beata !! chciaz jest najstarsza z towarzystwa-- wyglada najlepiej !!! Po prostu, jest DAMĄ, a taką trzeba, sie urodzic !!! Brawo pani Beato !!!! Jak zwykle piękna, delikatna, subtelna !!!
gość
4 lata temu
A gdzie Agnieszka Wozniak-Starak...
Gość
4 lata temu
Zapomnieliscie o polskim aktorze Leonie Niemczyk ten również miał 8albo9mslzenstw
Gość
4 lata temu
A u nas w mieście jest dentysta lepszy o 1 rozwód od Michała. Z dobrym skutkiem leczy zębiska, ale coś nie ma szczęścia do kobiet nieborak 😜
Gość 2
4 lata temu
Najlepsza jest mlynarska strojaca sie na inteligentke i moralizatorke.typowy produkt tvn
Gość
4 lata temu
Weronika Rosati chyba inspirowała się Elizabeth również jeśli chodzi o liczbę związków
Sonia
4 lata temu
Nie chciałabym być czyjąś piątą żoną...
Gość
4 lata temu
A gdzie majdanowa ?!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Anna Bardowska prezentuje efekty remontu w nowym domu: nowoczesny wystrój, oryginalne oświetlenie, "ukryte" przejście do pralni (ZDJĘCIA)

Anna Bardowska pokazała fanom, jak obecnie prezentują się wnętrza jej domu. Znana z "Rolnik szuka żony" celebrytka i jej mąż Grzegorz mogą pochwalić się nowoczesną kuchnią, designerskim oświetleniem oraz "ukrytym" przejściem w jednej z łazienek.
9.

Nie tylko Olga Król. Przypominamy NAJGORSZE metamorfozy w historii "Top Model" (ZDJĘCIA)

Już dziś wieczorem uczestnicy najnowszej edycji "Top Model" przejdą metamorfozy pod okiem specjalistów. Wśród ich poprzedników znaleźli się i tacy, którym zmiana nie przypadła do gustu. Kto tym razem nie wytrzyma pomysłowości fryzjera?
8.

Celebryci lansują się na evencie marki biżuteryjnej: Natalia Kukulska, Anna-Maria Sieklucka, Jacek Jelonek z partnerem... (ZDJĘCIA)

We wtorek dla spragnionych blasków fleszy celebrytów nadarzyła się świetna sposobność do polansowania się na ściance. Zobaczcie, kto uświetnił swoją obecnością imprezę jednej z marek biżuteryjnych.
7.

Arkadiusz Milik i Agatycze dołączają do Mariny i Wojciecha Szczęsnych czekających na vipowskim terminalu (ZDJĘCIA)

Po skonsumowaniu śniadania Arkadiusz Milik i Agatycze zostali sfotografowani, jak spotykają się z Wojtkiem i Mariną Szczęsnymi na lotnisku Chopina i wspólnie wsiadają do prywatnego samolotu. Przed wylotem piłkarz i jego luba musieli zaspokoić głód nikotynowy.
6.

Polska reprezentacja na paryskim Fashion Weeku: Jessica Mercedes OTWIERA CZAKRY z Kate Moss, Julia Wieniawa odsłania plecy... (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa i Małgorzata Socha zaciągały się perfumami Lancome, Joanna Horodyńska i Maffashion szalały na imprezie rajstop, natomiast Jessica Mercedes ciągnęła z jednej pipety z Kate Moss. Fajna "praca"?
5.

Tak mieszka Dorota Gardias: taras pełen zieleni, minimalistyczna sypialnia i... miejsce na domowe koncerty (ZDJĘCIA)

Dorota Gardias bardzo chętnie pokazuje w sieci, jak urządziła swoje mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Nie brakuje u niej specjalnego sprzętu, który pomaga pogodynce przenieść pracę do domu.
4.

Kulisy "Tańca z Gwiazdami": całuśni Karolina Pisarek i Roger, Michał Mikołajczak za rękę z Edytą Zając oraz Maciej Dowbor w towarzystwie córki (ZDJĘCIA)

Uczestniczących w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" celebrytów tradycyjnie sfotografowano przed studiem show. Nie brakowało czułości z partnerami, serdecznych pożegnań i uśmiechów posyłanych paparazzi.
3.

NAMIĘTNA noc Sebastiana Fabijańskiego i Anny-Marii Siekluckiej: maślane oczy, czułe gesty i GORĄCE POCAŁUNKI (ZDJĘCIA)

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka najwyraźniej zechcieli czym prędzej znaleźć sobie partnera do wspólnego grzania się na kanapie w chłodne jesienne wieczory. Nieźle się dobrali?
2.

Małgorzata Rozenek mówi "tak" in vitro na konferencji w Senacie w towarzystwie... Donalda Tuska i Ewy Kopacz (ZDJĘCIA)

W poniedziałek w Senacie miała miejsce konferencja prasowa na temat powrotu Programu Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego. Oprócz Małgorzaty Rozenek wzięli w niej udział politycy opozycji, w tym Donald Tusk i Ewa Kopacz.
1.

Kim Kardashian została... "PROJEKTANTKĄ" Dolce&Gabbana! Zapomniała, jak Stefano Gabbana nazwał jej rodzinę "tanimi ludźmi"? (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian dopięła swego. Chociaż Stefano Gabbana nazwał kiedyś jej rodzinę "najtańszymi ludźmi na świecie", dziś zdaje się być jego przyjaciółką. To się nazywa sukces?