Środa 13.03.2019 19:15

Córka "cioci Becky" z "Pełnej Chaty" została "influencerką"! To za jej studia rodzice dali 500 tysięcy dolarów łapówki... (ZDJĘCIA)

Olivia Jade Olivia Jade Giannulli Lori Loughlin

Amerykański show biznes od wtorku żyje aferą łapówkarską, której bohaterami są bogaci rodzice, załatwiający dzieciom wstęp na studia w nielegalny sposób. W wyniku szeroko zakrojonej akcji policji aresztowano 50 podejrzanych, wśród których znalazły się Felicity Huffman, czyli serialowa Lynette z Gotowych na wszystko, oraz Lori Loughlin, znana jako ciocia Becky z Pełnej chaty.

ZOBACZ: Lynette Scavo z "Gotowych na wszystko" aresztowana! Dawała łapówki dyrektorom szkół?

Bohaterami skandalu są jednak nie tylko rodzice, ale też dzieci, które dzięki łapówkom sięgającym 6 milionów dolarów dostały się na uczelnie, o których normalnie mogłyby tylko pomarzyć.

Mowa między innymi o Olivii Jade Giannulli, córce Loughlin, która dzięki sprycie mamy w zeszłym roku rozpoczęła naukę na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. 19-latka dopiero wkracza w dorosłość, ale już teraz może pochwalić się statusem gwiazdy Instagrama, na którym śledzi ją ponad 1,3 miliona fanów.

Jak sugerują jej zdjęcia, internetowa celebrytka nie interesuje się za bardzo wyższym wykształceniem, tylko lakierami do włosów i kosmetykami, które aktywnie reklamuje i sprzedaje. Za sprawą wręczonej przez znaną mamę łapówki, Olivia została wpisana na listę obiecujących wioślarek i dzięki temu dostała się na uczelnię, choć ze sportem nie ma nic wspólnego.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy "Pełnej chaty" po 20 latach! (DUŻO ZDJĘĆ)

Zobaczcie jedną z bohaterek skandalu, który trzęsie Hollywood. Wygląda na zainteresowaną wyższym wykształceniem?

« Poprzednie 1/15

Olivia Jade Giannulli - córka Lori Loughlin jest zamieszana w aferę łapówkarską

2Olivia Jade Giannulli - córka Lori Loughlin jest zamieszana w aferę łapówkarską

Fot. Instagram / Getty Images