Czwartek 14.03.2019 09:45

Urocze minki Michała Szpaka na "randce" z Pauliną Biernat (ZDJĘCIA)

Michał Szpak Paulina Biernat

Michałowi Szpakowi udało się coś, o czym marzy większość uczestników programów typu talent show. Choć nie wygrał pierwszej edycji X Factora, to i tak zdołał zdobyć ogromną popularność. Co najważniejsze, Szpakowi udaje się ją podtrzymywać, a jego występ w finale Eurowizji w Sztokholmie był jednym z bardziej udanych w historii polskiego uczestnicwa w konkursie.

PRZYPOMNIJMY: Michał Szpak zajął ÓSME miejsce na Eurowizji! Wygrała Ukraina!

Mimo kolorowego, nietuzinkowego stylu i ekspresyjnych występów na scenie, niewiele wiadomo o życiu prywatnym wokalisty. Michał skutecznie unika odpowiedzi na temat swoich spraw sercowych, co wciąż daje nadzieję tysiącom wpatrzonych w niego fanek.

Z tego powodu zapewne nie spodobają im się zdjęcia, które niedawno zrobili Szpakowi paparazzi. Piosenkarz spotkał się w warszawskiej Hali Koszyki z Pauliną Biernat, tancerką, z którą przed ośmioma laty występował w 11. edycji Tańca z Gwiazdami. Połączyła ich bliska zażyłość, przez co od razu pojawiły się plotki o rzekomym romansie.

ZOBACZ TEŻ: Szpak i Biernat oficjalnie razem?

Para spędziła wieczór na piciu wina i prowadzeniu zażartej dyskusji. Szpak mógł dzięki temu zaprezentować cały arsenał uroczych uśmiechów i min. Na koniec spotkania wokalista i tancerka zrobili sobie kilka pamiątkowych selfie, a Michał, jak na dżentelmana przystało, odprowadził koleżankę na taksówkę.

Ładnie razem wyglądają?

« Poprzednie 1/16

Michał Szpak i Paulina Biernat "randkują" na winku

2Michał Szpak i Paulina Biernat "randkują" na winku

Fot. Pudelek Exclusive