Czwartek 14.03.2019 14:40

"M jak Miłość", odcinek 1429: Uciekinierzy Basia i Damian zaszyją się w lesie. ''Nie szukajcie nas''

M jak Miłość seriale

"M jak Miłość", odcinek 1429: Uciekinierzy Basia i Damian zaszyją się w lesie. ''Nie szukajcie nas''

W 1428 odcinku M jak Miłość praktycznie cała rodzina Mostowiaków i Zduńskich pojawiła się na chrzcinach bliźniaczek Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Jednak Maria (Małgorzata Pieńkowska) z niepokojem zauważy, że na imprezie nie ma jej wnuczki Basi (Gabriela Raczyńska).

Rogowska zdecyduje się na rozmowę z Pawłem (Rafał Mroczek), aby dowiedzieć się, gdzie jest mała Basia. Zduński początkowo zapewni mamę, że córka jest bezpieczna w Warszawie – została ze swoim najlepszym kolegą Damianem (Oliver Proctor), żeby wesprzeć go w trudnej sytuacji.

Paweł po upojnej nocy z Julką (Joanna Kuberska) otrzyma wiadomość od córki, która mocno go zaniepokoi. Treść zaalarmuje Zduńskiego, który czym prędzej zrozumie, że Basia i Damian uciekli.

Wyjechałam z Damianem z Warszawy w ważnej sprawie. Nie szukajcie nas, obiecuję, że niedługo się odezwę - brzmiał SMS wysłany do Pawła.

W finałowych momentach 1428 odcinka widzowie M jak Miłość mieli okazję zobaczyć, jak nastoletni uciekinierzy przyjechali autostopem do lasu w Grabinie. Basia i Damian spędzą tam noc, narażając się na niemałe niebezpieczeństwo.

Jak już wiadomo z poprzednich odcinków, w Grabinie grasuje pedofil, który wybrał na cel Basię Rogowską (Maja Wudkiewicz). Mężczyzna może znajdować się także w okolicy lasu, w którym przebywają uciekinierzy.

W 1429 odcinku M jak Miłość będzie miał miejsce finał poszukiwań dzieci. Rankiem, podczas spaceru, Maria zauważy idącą poboczem wnuczkę w towarzystwie kolegi. Rogowska bez wahania skontaktuje się z synem, aby przyjechał po córkę.

Czy Basia i Damian zrozumieją, na jakie niebezpieczeństwo są narażeni? Wszystko wyjaśni się w 1429 odcinku M jak Miłość.


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (4)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-4 z 4
Odpowiedz
2 0
zgłoś
As. 14.03.2019 15:14
Ktoś z Was w ogóle czyta te opisy?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.03.2019 19:28
EEE nie z tego nie wiem. Dawno nie oglądałam i nic mi te osoby nie mówią. A swoją drogą dziwne, że 2 dziewczyny mają tak samo na imię- Basia (tzn, dziwne w serialu)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 15.03.2019 12:21
była taką śliczną dziewczynką
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 15.03.2019 17:05
moda na sukces bila na kolana
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-4 z 4