Czwartek 14.03.2019 14:00

Zeznania portierki pogrążą Amber Heard? "Jej siostra udawała, że uderza ją pięścią. Głośno się śmiały"

Amber Heard Johnny Depp Trinity Esparza

Zeznania portierki pogrążą Amber Heard? "Jej siostra udawała, że uderza ją pięścią. Głośno się śmiały"

Trzy lata temu kariera Johnny’ego Deppa załamała się po tym, jak aktor został oskarżony przez żonę o stosowanie przemocy. Amber Heard, dla której gwiazdor zostawił Vanessę Paradis, po zaledwie 15 miesiącach małżeństwa stwierdziła, że Depp zgotował jej piekło. Epatowała w mediach zdjęciami posiniaczonej twarzy i pozowała na ikonę ruchu #metoo.

Już wtedy wiele osób sceptycznie podchodziło do jej oskarżeń, ale najnowsze doniesienia rzucają całkowicie nowe światło na tę sprawę. Teraz to Johnny pozywa Amber, twierdząc, że w rzeczywistości to ona znęcała się nad nim. Przez trzy lata aktor gromadził dowody potwierdzające, że Heard uknuła plan zdyskredytowania go w oczach opinii publicznej i ograbienia z części majątku. Aktor złożył pozew o zniesławienie, w którym domaga się od byłej żony 50 milionów dolarów odszkodowania.

Zobacz: Depp pozywa Heard za zniesławienie! Domaga się 50 milionów dolarów odszkodowania

Pozew zawiera aż 40 stron, a na nich zeznania policjantów i pracowników budynku, w którym Depp mieszkał z Heard w czasach, gdy rzekomo miało dochodzić do przemocy. Zeznania złożył już m.in. recepcjonista i ochroniarz, którzy pod przysięgą ujawnili, że Heard nie miała żadnych śladów pobicia w czasie, gdy w mediach pokazywano zdjęcia jej poturbowanej twarzy.

Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły zebranych przez Deppa dowodów. Aktor twierdzi, że Amber ukartowała całą sprawę wspólnie z siostrą, Whitney. Jego zdaniem chodziło nie tylko o zrobienie z niego "potwora" oczach opinii publicznej, ale też o zyskanie przewagi w sądzie w trakcie rozprawy rozwodowej, kiedy gra toczyła się o część ogromnej fortuny Deppa.

Jednym z dowodów mają być zeznania portierki, która odpowiadała za monitoring w budynku. Trinity Esparza zeznała, że trzy dni po tym, jak Depp miał pobić Heard, kamery zarejestrowaly aktorkę i jej siostrę, które naśmiewały się z rzekomego pobicia. Towarzyszyła im najlepsza przyjaciółka Amber, Raquel Pennington.

Pani Esparza zeznała pod przysięgą, że widziała na nagraniu, jak Whitney udaje, że uderza siostrę pięścią. Następnie pani Heard, pani Pennington i Whitney głośno się roześmiały - czytamy w dokumentach sądowych.

Esparza dodała, że to skłoniło ją do podejrzeń, że rzekome siniaki nie powstały w wyniku przemocy ze strony Deppa, bo wówczas z pewnością nie byłyby przedmiotem żartów. Esparza oceniła zachowanie Amber i Whitney jako "odrażające".

Łącznie Depp i jego prawnicy zebrali 87 nagrań z kamer monitoringu oraz zeznania 17 świadków, a także zdjęcia świeżych ran Deppa po atakach ze strony Heard, w tym fotografię, na której aktor ma... odcięty kawałek palca. Uszczerbek miał powstać po tym, jak Amber rzuciła w niego butelką wódki. Depp dodał, że w trakcie małżeństwa żona rzucała w niego jeszcze wieloma innymi przedmiotami.

Ponadto Johnny dodaje, że w noc, kiedy Amber wezwała policję do rzekomego pobicia, wyciągnęła go siłą z łóżka i krzyczała: "Nie bij mnie Johnny", choć nic takiego nie miało miejsca. Potwierdza to kilku świadków z ekipy ochroniarskiej Deppa. Jakby tego było mało, Johnny ujawnia, że Amber zaczęła go zdradzać z miliarderem Elonem Muskiem zaledwie miesiąc po ich ślubie.

Przypomnijmy: Amber Heard zdradzała Deppa z Muskiem MIESIĄC PO ŚLUBIE?! "Nocował w ich domu, kiedy aktor wyjeżdżał kręcić filmy"

Prawnicy Deppa uważają, że Heard wrobiła ich klienta, licząc na szybki rozwój kariery.

Pani Heard wiedziała, że jej skomplikowana mistyfikacja zadziała: w wyniku jej fałszywych zarzutów przeciwko panu Deppowi, pani Heard stała się ikoną ruchu #MeToo, była pierwszą aktorką nazwaną Czempionką Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych, została mianowana ambasadorem praw kobiet w American Civil Liberties Union i została zatrudniona przez L'Oreal Paris jako globalna ambasadorka - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Ponadto Heard miała liczyć na zyskanie sympatii i wypromowanie nowych filmów ze swoim udziałem. Myślicie, że Johnny’emu uda się udowodnić, że Amber od początku kłamała?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (262)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 262
Odpowiedz
85 76
zgłoś
Gość 14.03.2019 14:11
On ma swoje za uszami myśle tez
Odpowiedz
114 27
zgłoś
Gość 14.03.2019 14:11
Ciekawe jak sie skonczy temat Werki - co zwiazek, to proces. Pewnie podobnie.
Odpowiedz
116 13
zgłoś
Gość 14.03.2019 14:12
Bo to zła kobieta była...
Odpowiedz
472 35
zgłoś
gość 14.03.2019 14:12
źle jej z oczu patrzy
Odpowiedz
682 29
zgłoś
Gość z Gdyni 14.03.2019 14:12
Oj Johnny Johnny. Mam nadzieję, że wygrasz :)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 262