Piątek 15.03.2019 00:00

62-letnia La Toya bawi się na imprezie zorganizowanej ku czci Michaela Jacksona

La Toya Jackson modapudelek

62-letnia La Toya bawi się na imprezie zorganizowanej ku czci Michaela Jacksona

Nie cichną głosy oburzenia po premierze filmu dokumentalnego HBO Leaving Neverland, w którym tancerz Wade Robson oraz technolog James Safechuck szczegółowo opisali historię wykorzystywania seksualnego przez Michaela Jacksona. Dokument odbił się w mediach szerokim echem i doprowadził do otwartego bojkotu twórczości muzyka: piosenki Michaela przestały puszczać rozgłośnie radiowe BBC, a nawet Radio Zet.

Zobacz: Radio Zet PRZESTAŁO PUSZCZAĆ piosenki Michaela Jacksona
Radio BBC przestało grać piosenki Michaela Jacksona! "Każdy utwór rozpatrujemy indywidualnie"

Skandal z pedofilią "króla popu" w tle okazał się idealną okazją dla siostry piosenkarza, La Toyi Jackson, na zwrócenie na siebie uwagi. W środę celebrytka pojawiła się na show Forever: The Best Show About The King of Pop, które miało być hołdem dla zmarłego w 2009 roku wokalisty. Tego dnia 62-latka wyeksponowała swoje wychudzone ciało w obcisłych spodniach z wysokim stanem, do którego dobrała cekinowe bolerko w kropki oraz długie, skórzane kozaki.

Co ciekawe, już w 1993 roku La Toya potwierdziła krążące wtedy plotki o domniemanych skłonnościach brata, opowiadając w rozmowie z MTV, że żałuje chłopców, którzy przez lata byli zostawiani przez rodziców pod "opieką" Michaela.

Zastanów się i pomyśl przez sekundę, jaki 35-letni mężczyzna weźmie małego chłopca do swojego domu na 30 dni? - wyznała La Toya. Kocham mojego brata, ale to było złe. Nie chcę, żeby te dzieciaki cierpiały. Sama jestem ofiarą i wiem, jakie to uczucie. Te dzieci będą miały traumę przez resztę życia i nie chcę, aby niewinne istoty były dotknięte w ten sposób. Kocham Michaela bardzo, ale jeszcze bardziej żałuję tych dzieci, ponieważ nie mają już życia, nie mają.

Przerażająca?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (95)

Odpowiedz
0 6
zgłoś
gość 15.03.2019 07:19
Bbhjj Nnjjv
Odpowiedz
0 6
zgłoś
gość 15.03.2019 07:20
Qgfffgcxxxdn . Seffrresbr n
Odpowiedz
6 8
zgłoś
Gość 15.03.2019 07:51
Ale wypromować się na grobie brata który już nie może się bronić to jej nie przeszkadza....
Odpowiedz
12 5
zgłoś
Gość 15.03.2019 07:54
Ktoś się powinien zabrać za rodziców, którzy swoje dzieci tam zostawiali dla kasy...dziecięca prostytucja
Odpowiedz
15 4
zgłoś
Gość 15.03.2019 08:19
dlaczego media nie pizza o ojcu Kidman, o Epsteinie, o Georgeu Bushu seniorze? To sa ludzie ktorym udowodniono peedofilir lrcz nigdy nir byli sadzeni... Jackson byl sprawdzany przez 10 przez FBI i nie znaleziono dowodow.. Nie wierzny w sciek medialny
Ładowanie komentarzy…