Czwartek 14.03.2019 18:37

"M jak Miłość", odcinek 1429: Werner doradza Magdzie w sprawie Andrzeja. ''Tylko tak dowiesz się prawdy''

M jak Miłość seriale

"M jak Miłość", odcinek 1429: Werner doradza Magdzie w sprawie Andrzeja. ''Tylko tak dowiesz się prawdy''

W 1428 odcinku widzowie M jak Miłość przekonali się, że Anka (Weronika Rosati) nie rzuca słów na wiatr i jest w stanie zrobić wszystko, aby dopiąć swego. Bez żadnych skrupułów wysłała Chodakowskiej (Anna Mucha) zdjęcie rysunku nagiego Andrzeja (Krystian Wieczorek), który kiedyś wykonała.

Zobacz: Kolejna intryga Anki. Związek Andrzeja i Magdy się rozpadnie?

Zrozpaczona Magda wybiega z domu przyjaciół i nie chce rozmawiać z Budzyńskim, który za wszelką cenę chce wyjaśnić wszystko ukochanej. Kobieta jednak opacznie rozumie wysłane zdjęcie i myśli, że jej partner ma romans z Anką.

W 1429 odcinku zaś, Werner (Jacek Kopczyński) postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i pogodzić skłóconą parę. Magda przyjdzie na spotkanie, w trakcie którego opowie Adamowi o swojej rozpaczy oraz o tym, czego się dowiedziała.

- Dlaczego cały czas kłamał, grał, udawał? Dlaczego nie powiedział mi prawdy?! Wparowała w nasze życie jak jakaś… szarańcza! A ja, kretynka, niczego nie pokojarzyłam… - Magda zacznie płakać.
- Jednego jestem pewien: on cię bardzo kocha. Musisz go wysłuchać. Tylko tak dowiesz się prawdy… - Werner stanie po stronie przyjaciela i uspokoi załamaną Chodakowską.

Po wielogodzinnej rozmowie Adamowi w końcu uda się przekonać Magdę, aby dała Andrzejowi kolejną szansę. Po powrocie do domu zastanie Budzyńskiego, który od razu wyzna jej swoją miłość i wyjaśni zatajenie kłamstwa.

- Chciałem ci powiedzieć, wiele razy, ale bałem się… Nie czułaś się najlepiej, nie wiedziałem, jak to przyjmiesz! Nie ma i tak naprawdę nigdy nie było w moim życiu nikogo równie ważnego jak ty - zapewni Magdę skruszony prawnik.

Andrzej i Magda zostali wystawieni na poważną próbę, ale wiele wskazuje na to, że konflikt został zażegnany, przynajmniej na pewien czas. Czy Anka uknuje kolejną intrygę? Odpowiedź pojawi się w 1429 odcinku M jak Miłość.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (7)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-7 z 7
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.03.2019 18:38
Moda na sukces...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.03.2019 18:42
Po co te streszczenia.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.03.2019 19:06
Jeszcze trochę tej nachalnej reklamy M jak Miłość i przestaje tu wchodzić
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.03.2019 20:22
Ona to już chyba miała tysiące chłopów w tym serialu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.03.2019 21:15
Mucha i Rosati mają po 30 pare lat , a wyglądają starzej od Ostaszewskiej i Cieleckiej , które mają 10 lat więcej.Obie jakieś takie przepalone , zmęczone, zryte słońcem , przez to pomarszczone.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-7 z 7