Czwartek 14.03.2019 20:33

"M jak Miłość", odcinek 1430: Zrozpaczona Joasia opowie Agnieszce o zachowaniu Michała. "Mogłabym go zabić! Nienawidzę go, rozumiesz?!"

M jak Miłość seriale

"M jak Miłość", odcinek 1430: Zrozpaczona Joasia opowie Agnieszce o zachowaniu Michała. "Mogłabym go zabić! Nienawidzę go, rozumiesz?!"

W 1430 odcinku Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) padnie ofiarą molestowania. Jej sprawcą okaże się Michał (Paweł Deląg), którego dotychczas traktowała jak przyjaciela. Wściekła na sąsiada Chodakowska pójdzie do Agnieszki (Magdalena Walach), aby o wszystkim jej opowiedzieć.

Michał od dłuższego czasu jest zakochany w uroczej sąsiadce. Jednak Joasia nie zauważyła rodzącego się w nim uczucia i nie miała pojęcia, że Ostrowski w porozumieniu z Wojtusiem (Feliks Matecki) planuje zbliżyć się do Chodakowskiej.

Przeczytaj: Wojtek swata macochę z sąsiadem.

Gdy na Wietrznej dojdzie do awarii prądu, Michał wyruszy na pomoc Joasi. Pisarz uzna, że będzie to idealna sposobność do nawiązania bliższego kontaktu z Chodakowską, a kolacja przy świecach wszystko ułatwi. Joasia odbierze pomoc Ostrowskiego jedynie jako sąsiedzką przysługę.

Jednak po kilku godzinach dojdzie do niespodziewanego obrotu spraw. Michał zakradnie się do pogrążonego w ciemności domu Chodakowskiej i... wejdzie do łazienki, gdzie Joasia bierze prysznic. Michał zacznie całować zaskoczoną kobietę, ale ta szybko go odepchnie.

Następnego dnia zrozpaczona Joasia przyjdzie do Agnieszki, aby opowiedzieć o wstrząsającej sytuacji.

- Mogłabym go zabić! Cholerny... sukinsyn! Nienawidzę go, rozumiesz? Jak mógł mi coś takiego zrobić?! To zwykłe świństwo… Myślałam, że jest moim sąsiadem, kumplem… nawet przyjacielem, a on?! Chciał mnie zaliczyć pod prysznicem! Masz pojęcie?! Nie mogę uwierzyć w to wszystko... Po prostu nie mogę! - wzburzona Chodakowska nie będzie oszczędzać Michała.

Po chwili doda jeszcze coś, co najbardziej zabolało ją w całej sytuacji.

- Wiesz, co w tym wszystkim było najgorsze? W pierwszej chwili… oddałam mu ten pocałunek. I za to nienawidzę go jeszcze bardziej! I siebie też… Czuję się tak, jakbym zdradziła Tomka…

Kiedy nareszcie się uspokoi, powróci do domu na Wietrznej i natychmiast przeprowadzi rozmowę z Michałem, jednoznacznie wyjaśniając, co o nim myśli.

- Nie chcę, żebyś do nas dzwonił, przychodził... I trzymaj się od Wojtusia z daleka, rozumiesz?
- A może jednak… zechciałabyś mnie wysłuchać? Może… wysyłałaś sygnały, które mnie zmyliły? - pisarz nie będzie dawał za wygraną, co tylko jeszcze bardziej wzburzy Chodakowską.
- Ja? Wysyłałam sygnały? Tobie?! Jakie sygnały, do cholery!? A jak zinterpretujesz taki sygnał?! - Joasia chwyci za wazon i roztrzaska go o podłogę.

Furia Chodakowskiej nie będzie znała granic. Porozbija jeszcze kilka innych rzeczy, żeby udowodnić Michałowi, jak bardzo jest na niego wściekła.

Czy Ostrowski wycofa się i wyjedzie? A może zdecyduje się wszystko wyjaśnić? O wszystkim dowiedzą się widzowie w 1430 odcinku M jak Miłość.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (8)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-8 z 8
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 14.03.2019 21:59
Ale nikogo to nie obchodzi!!!
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 14.03.2019 22:19
Wchodzę pierwszy i ostatni raz na artykuł o "m jak miłość" ....pudelek schodzi na "psy" !! Jak można streszczać serial który ma kilka tysięcy odcinków!!!! Nikt tego nie czyta ..wstyd. Pudel shame on you!!!
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 14.03.2019 23:16
Napiszcie lepiej czy Kinga Brzozowska faktycznie nie żyje🤷🏿‍♂️🤷🏿‍♂️
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 15.03.2019 07:45
gość: Ale nikogo to nie obchodzi!!!
to po co czytasz i komentujesz???
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 15.03.2019 11:00
nie lubię tej asi nudna jak flaki, a wszyscy się w niej kochaja, nudna, ochrypła beznadziejna
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-8 z 8