Czwartek 14.03.2019 23:00

Kylie Jenner zdradza, że Stormi miała dostać bardziej tradycyjne imię: "Naprawdę bardzo mi się podobało"

Kylie Jenner Travis Scott Stormi Webster

Kylie Jenner zdradza, że Stormi miała dostać bardziej tradycyjne imię: "Naprawdę bardzo mi się podobało"

Uzależnionej od social mediów Kylie Jenner zaskakująco długo udawało się ukryć wieść o ciąży. W zasadzie aż do opublikowanego przez nią samą nagrania dedykowanego córce, nie było wiadomo, czy faktycznie spodziewa się dziecka. Ponad rok temu celebrytka zdecydowała się upublicznić osobisty filmik, który pokazywał, jak przeżywała ciążę i poród.

Zobacz: Kylie Jenner URODZIŁA! "Moja piękna i zdrowa córeczka"

Choć początkowo najmłodsza z klanu celebrytek zapewniała o tym, że chce chronić prywatności córeczki, tak jak każda z sióstr, szybko o tym zapomniała. Obecnie regularnie zasypuje swoje profile w mediach społecznościowych zdjęciami i nagraniami małej Stormi.

Zobacz: Córka Kylie Jenner obchodzi pierwsze urodziny! "Chciałabym, żebyś została takim maleństwem"

Ostatnio okazało się, że oryginalne imię dziewczynki nie było pierwszym z pomysłów jej mamy. We wtorkowym InstaStories, na którym Kylie pokazała jak wizażystka robi jej makijaż, zdecydowała też nieco powspominać. 21-latka zdradziła, że początkowo wybrała bardziej tradycyjne imię dla córki, bowiem Stormi miała nazywać się po prostu… Rose.

Powiem Wam jedno imię, bo nie sądzę, żebym kiedykolwiek w przyszłości nazwała tak moją córkę, ale prawdą jest, że chciałam nazwać moją córkę Rose - wyznała Kylie. Naprawdę podobało mi się to imię.

W rezultacie jednak Jenner zdecydowała się na bardziej wyszukane imię, idąc zapewne tropem starszej siostry - Kim Kardashian, której pociechy noszą imiona: North, Saint i Chicago.

Zdradziła również, że podobało jej się jeszcze inne imię, jednak jak tylko zobaczyła swoją córeczkę, wiedziała, że nie jest odpowiednie dla niemowlęcia:

To było bardzo dziwne imię, ale podobało mi się. Jednak nie pasowało do mojej córki.

W pewnym momencie wizażystka 21-latki poprosiła ją, aby opowiedziała historię imienia Stormi:

Czuję, że sama wybrała sobie imię - zaczyna Kylie. Sprawdzałam imiona i zobaczyłam imię Storm, które od razu mi się spodobało. Początkowo bardzo chciałam, żeby miała "ie" na końcu swojego imienia, jak ja. Kiedy byłam w ciąży, nazywałam ją Stormi. Czułam wtedy, że sama je sobie wybrała. Później już nie mogłam sobie wyobrazić innego.

Jenner poruszyła również temat diety i zdradziła, co wykluczyła ze swojego jadłospisu, żeby zrzucić zbędne kilogramy po ciąży:

Zwykle jadłam, co tylko chciałam: pizza, makaron, dużo nabiału. Zdecydowałam zrezygnować z tego wszystkiego i zaczęłam jeść lepiej. To moja prywatna sztuczka - zdradziła i dodała:

Zawsze miałam naprawdę płaski brzuch, ale myślałam, że już nigdy nie wrócę do wyglądu sprzed ciąży. Teraz wiem, że to wszystko zależy od diety.

Odkrywcze?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (70)

Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 14.03.2019 23:56
Niestety najbrzydsze z niemowląt Kardashian-Jenner, tak samo jak córka Khloe....
Odpowiedz
6 0
zgłoś
Gość 15.03.2019 00:07
Gość:
gość: o był przebłysk normalności :) szkoda że się nie zdecydowała na Rose
Czy rozalia to ładne imię? Zastanawiam się czy nazwać tak dziecko
Kojarzy mi się tylko z babka kiepska
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 15.03.2019 00:10
gość: Niestety najbrzydsze z niemowląt Kardashian-Jenner, tak samo jak córka Khloe....
Daj spokój, to jest jeszcze bardzo małe dziecko, niektóre zdjęcia tu z czasów niemowlęctwa. Niemowlęta są grube, też na twarzy, dlatego często nie widać ich urody. Mój syn też miał taką twarz, rozszerzająca się do dołu, wydawało się, że nie ma brody. A teraz jako czterolatek jest śliczny, ma wyraźnie zarysowaną szczękę.
Odpowiedz
7 2
zgłoś
Gość 15.03.2019 00:23
Z czy my sie tu tak obnosic? Ze zaliczyla wpadke? A teraz och i ach jestem mama? Raczej przypadkowo zaplodniona samiczka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 15.03.2019 00:38
Gość:
gość: o był przebłysk normalności :) szkoda że się nie zdecydowała na Rose
Czy rozalia to ładne imię? Zastanawiam się czy nazwać tak dziecko
Zdarzają sie teraz Rozalie w przedszkolach wiec nie jest zupełnie oderwane. Jednak zastanów sie czy chciałbyś mieć na imię Rozalia?
Ładowanie komentarzy…