Czwartek 14.03.2019 18:15

Justyna Żyła wymienia cechy idealnego partnera: "Musiałby być zabawny, inteligentny i zorganizowany"

Justyna Żyła

Justyna Żyła wymienia cechy idealnego partnera: "Musiałby być zabawny, inteligentny i zorganizowany"

Osoby spoza show biznesu aspirujące do roli celebrytów powinny bez wątpienia pobierać nauki od Justyny Żyły. Kobieta w zaledwie kilka miesięcy z nieznanej szerszemu gronu byłej żony skoczka awansowała do roli pierwszoligowej celebrytki. Po tym jak ujawniła burzliwe kulisy jej małżeństwa z Piotrem Żyłą, posypały się propozycje zawodowe. Pierwszą z poważniejszych dostała od magazynu dla dorosłych. W wyniku tego Justyna zdecydowała się na folklorystyczną rozbieraną sesję dla Playboya, która niestety przez wielu uznawana jest za najgorszą w historii magazynu.

Zobacz: Internauci zniesmaczeni sesją Żyły w "Playboyu": "Dobrze, że Piotrek panią zostawił!"

Później Żyle udało się dostać własny program - Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta, a następnie poszło już z górki, bo pojawiła się propozycja wzięcia udziału w Tańcu z gwiazdami, w którym niestety celebrytka nie radzi sobie zbyt dobrze.

Zobacz: "Taniec z Gwiazdami": Pavlović NISZCZY ŻYŁĘ: "Tańczyłaś JAK PRZEDSZKOLAK, MASAKRA"

Mimo nawału pracy, okazuje się, że Justyna znajduje czas, aby nieco porozmyślać o przyszłym partnerze. W najnowszym wywiadzie udzielonym Super Expressowi, była żona skoczka zdradziła, jakie cechy według niej powinien mieć idealny partner. Okazuje się, że wymagania Żyły nie są zbyt wygórowane:

Na pewno musiałby być zabawny, inteligentny, zorganizowany. Chyba tyle - wyznała.

Choć przyznaje, że odrobina męskiego wsparcia czasami by się jej przydała, to nie jest jeszcze gotowa na kolejny związek:

Jeszcze dajmy sobie czas - powiedziała w rozmowie z dziennikiem.

Myślicie, że za jakiś czas u boku Justyny zobaczymy nowego ukochanego?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (228)

Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 15.03.2019 09:35
Gość: Zabawnego już miała😉
Piotr nie był zabawny tylko głupkowaty.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 15.03.2019 09:36
Gość:
gość: Jak ona wytrzymywała z takimi ludźmi? Współczuję dziewczynie z całego serca.
Kogo masz na myśli?
Nie udawaj, że nie wiesz.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 15.03.2019 09:37
Gość:
gość: Całe życie na plecach męża- zarówno w czasie trwania związku, jak i w trakcie rozstania. Kolejny partner też powinien mieć silną pozycje. Tak na wszelki wypadek, gdyby znowu coś poszło nie tak.
Na plecach? Ona dzieci wychowywala jak on byl w rozjazdach!
Zarabiał na rodzinę którą razem stworzyli to jest obowiązek obojga.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 15.03.2019 09:40
Gość:
Gość: I dobrze, ze dziewczyna jakos sobie radzi. Tylko mogłaby pójść do jakiegoś terapeuty, moze tez łatwiej byłoby jej podejmować w zyciu dobre decyzje. Ale fajnie ogolnie, ze cos tam zaczęła robić. Nie wiaodmo jak ten jej były mas płaci alimenty, moze dla niej była to tez opcja zarobku. Z drugiej strony te Siwiec i inne celebrytki, w czym one lepsze? Żyła jest chociaż była żona skoczka, a te inne to w ogole nie wiadomo jak i skąd
Tylko i aż byłą żoną skoczka to nie zawód niestety.fajnie że wychodzi z doła.
I to dla CIEBIE prawdziwy zawód, że mimo starań niektórych ona wychodzi z doła, a mogło być tak pięknie, prawda?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 15.03.2019 09:42
gość:
Gość:
Gość:
gość: Całe życie na plecach męża- zarówno w czasie trwania związku, jak i w trakcie rozstania. Kolejny partner też powinien mieć silną pozycje. Tak na wszelki wypadek, gdyby znowu coś poszło nie tak.
Na plecach męża? Ona go cały czas wspierała, zajmowała się domem, dziećmi. Poświęciła swoje życie dla niego. To w jakim miejscu on jest teraz, to też po części jej zasługa.
Ulubione motto kur domowych- mój facet odniósł sukces nie dlatego że jest pracowity i ambitny ale dzięki temu że ja siedzę na bezrobociu i klepie kotlety XD
Ale coś w tym może być, bo nie musi najpewniej nic robić w domu i dziećmi też zajmuje się żona więc ma spokojną głowę o wszystko, mało kłótni o obowiązki bo nie ma na nie czasu i głównie czas dla siebie i nie słucha żony jaka padnięta po pracy, jakiego ma szefa, mobbing to też jest spokojniejszy. Komfort psychiczny w sukcesach też jest istotny. Żebyś ty tak poza....ł na pełny etat w domu i brak żony przez większość roku to inaczej byś śpiewał.
Dzieci to odpowiedzialność obojga rodziców.
Ładowanie komentarzy…