Trwa ładowanie...
Przejdź na

Scott Disick podrywa Khloe Kardashian na Instagramie! Co na to jego 20-letnia dziewczyna?

61
Podziel się

Celebryta opublikował zdjęcie swojej byłej szwagierki w przezroczystym kombinezonie. Czy to początek nowego poplątanego romansu u Kardashianów?

Scott Disick podrywa Khloe Kardashian na Instagramie! Co na to jego 20-letnia dziewczyna?
bCyUXnNh

Gdy już wydaje nam się, że klan Kardashianów nie jest w stanie niczym więcej zaskoczyć, nagle pojawia się kolejna wiadomość z ich życia, udowadniająca, że na dysfunkcjonalnej rodzinie można całkiem nieźle zarobić. Przypomniał nam o tym ostatnio 34-letni Scott Disick, były partner Kourtney Kardashian i ojciec trzech kardashianiątek.

Mimo że Scott od dawna już nie jest w oficjalnym związku z Kourtney, Kris Jenner, matrona dynastii, nadal trzyma go w swoim show. Głównie ze względu na fakt, że przez wiele sezonów to właśnie on odpowiedzialny był za dostarczanie programowi odpowiedniej dawki humoru i dramaturgii.

bCyUXnNj

Ostatnio życie Scotta znowu zostało wzięte pod lupę mediów, kiedy mężczyzna zaczął spotykać się z młodszą o 14 lat Sofią Richie, córką Lionela Richie, która najwyraźniej nie będąc usatysfakcjonowaną pieniędzmi ojca, walczy teraz o popularność zbierając ochłapy po Kardashianach. Na jej ambitne plany padł jednak cień, bowiem wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że jej 34-letni partner i osamotniona Khloe mają się ku sobie.

O zażyłej relacji pomiędzy szwagrami wiadomo już od dawna, jednak w przeciągu ostatnich kilku tygodni Khloe pojawiała się na jego Instagramie znacznie częściej niż młodziutka Sofia. Co więcej, w ostatnią środę celebryta zamieścił zdjęcie siostry matki swoich dzieci w przezroczystym kombinezonie, dokładnie podkreślającym jej kształtne ciało, które podpisał "czekałem cały tydzień, żeby to zamieścić #środowasympatia".

Wielu fanów rodziny co prawda pospieszyło, aby demontować zawczasu plotki o rzekomym uczuciu łączącym byłych szwagrów, tłumacząc, że Scott chce jedyniepocieszyć Khloe po rozstaniu z Tristanem Thompsonem. Znalazło się jednak wiele głosów, twierdzących, że jego posty są co najmniej nie na miejscu.

bCyUXnNp

Myślicie, że Kris już zaciera ręce w oczekiwaniu na kolejną aferkę?

bCyUXnNq
bCyUXnNK
KOMENTARZE
(61)
gość
rok temu
Przecież oni od lat się bardzo przyjaźnili, było to podkreślane w programie często
Gość
rok temu
Oni są przyjaciolmi...
Gość
rok temu
O kurka wodna
bCyUXnNL
Gość
rok temu
Niech zrobi po dziecku każdej z sióstr, będzie wesoło. Aż się dziwie że on był.z którąś z Kardashianek, po pierwsze jest biały, po drugie nie wygląda jak żul, po trzecie nie ma wyrazu twarzy tęskniącej za rozumem, aż niemożliwe że Kourtney z nim była.
Gość
rok temu
Sprawdziłam, co to Kurka Wodna i czytam, że Mariusz Pujszo i od razu mi na myśl przyszedł ten siwiejący zbok. Nie macie co zaprzeczać, wszystko jasne.
Najnowsze komentarze (61)
gość
rok temu
Świetna ma fryzure
Aneta
rok temu
Tak to jest jak pudel nie ogląda KKWTK 🙄
gość
rok temu
Aale by dostała w kakałko
n
rok temu
WoW! Mega!
Gość
rok temu
Ona wygląda strasznie w tej folii.
gość
rok temu
"O zażyłej relacji pomiędzy szwagrami wiadomo już od dawna, jednak w przeciągu ostatnich kilku tygodni"...........w przeciągu !!! to się kataru można nabawić.
Roko
rok temu
Burdelmamo Kris sie lepiej zajmij
Zosia Sz.
rok temu
Dlaczego ona zawsze wyglądają jak dzi...ki każda z nich ma dzieci i ciągle tylko gołe d... pokazują
bCyUXnND
Gość
rok temu
Ubierają się, jak kurffy i przyciągają so siebie samych alfonsów.
Gość
rok temu
Jak można coś takiego włożyć?
Gość
rok temu
Przeciez sa przyjaciolmi
gość
rok temu
Jak już zbrzydną nam kim, kendall, klohe i kylie to dostaniemy nową dawkę w postaci ich dzieci. To one wtedy będa się przerabiały w chirurgów i będą na "topie"..... i tak do usranej śmierci, az się wszystkim nie znudzi napędzanie im hajsu i oglądalnosci.
gość
rok temu
Oj bez przesady! Nic zdrożnego w tym poście nie ma. Zdradzane kobiety mają zaniżane poczucie pewności siebie. Więc pewnie tym zdjęciem chce jej dodać pewności siebie.
Gość
rok temu
Błagam, oni się traktują jak rodzeństwo i często to podkreślają. Są tu lepsze i gorsze newsy, ale ten jest kompletnie z d**y.
...
Następna strona
bCyUXnOf