Piątek 15.03.2019 00:00

Scott Disick podrywa Khloe Kardashian na Instagramie! Co na to jego 20-letnia dziewczyna?

Scott Disick Kourtney Kardashian Khloe Kardashian Sofia Richie

Scott Disick podrywa Khloe Kardashian na Instagramie! Co na to jego 20-letnia dziewczyna?

Gdy już wydaje nam się, że klan Kardashianów nie jest w stanie niczym więcej zaskoczyć, nagle pojawia się kolejna wiadomość z ich życia, udowadniająca, że na dysfunkcjonalnej rodzinie można całkiem nieźle zarobić. Przypomniał nam o tym ostatnio 34-letni Scott Disick, były partner Kourtney Kardashian i ojciec trzech kardashianiątek.

Mimo że Scott od dawna już nie jest w oficjalnym związku z Kourtney, Kris Jenner, matrona dynastii, nadal trzyma go w swoim show. Głównie ze względu na fakt, że przez wiele sezonów to właśnie on odpowiedzialny był za dostarczanie programowi odpowiedniej dawki humoru i dramaturgii.

Zobacz: Sofia Richie jest wściekła na Kourtney za zdjęcie w łóżku ze Scottem. "Zrobiła to z czystej złośliwości!"

Ostatnio życie Scotta znowu zostało wzięte pod lupę mediów, kiedy mężczyzna zaczął spotykać się z młodszą o 14 lat Sofią Richie, córką Lionela Richie, która najwyraźniej nie będąc usatysfakcjonowaną pieniędzmi ojca, walczy teraz o popularność zbierając ochłapy po Kardashianach. Na jej ambitne plany padł jednak cień, bowiem wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że jej 34-letni partner i osamotniona Khloe mają się ku sobie.

O zażyłej relacji pomiędzy szwagrami wiadomo już od dawna, jednak w przeciągu ostatnich kilku tygodni Khloe pojawiała się na jego Instagramie znacznie częściej niż młodziutka Sofia. Co więcej, w ostatnią środę celebryta zamieścił zdjęcie siostry matki swoich dzieci w przezroczystym kombinezonie, dokładnie podkreślającym jej kształtne ciało, które podpisał "czekałem cały tydzień, żeby to zamieścić #środowasympatia".

Wielu fanów rodziny co prawda pospieszyło, aby demontować zawczasu plotki o rzekomym uczuciu łączącym byłych szwagrów, tłumacząc, że Scott chce jedynie pocieszyć Khloe po rozstaniu z Tristanem Thompsonem. Znalazło się jednak wiele głosów, twierdzących, że jego posty są co najmniej nie na miejscu.

Myślicie, że Kris już zaciera ręce w oczekiwaniu na kolejną aferkę?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Been waiting all week to post this #wcw

Post udostępniony przez Scott Disick (@letthelordbewithyou)Mar 13, 2019 o 7:32 PDT

fot. Instagramfot. Instagram

 

fot. Instagram

fot. Instagramfot. Instagramfot. Instagram

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (68)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-68 z 68
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.03.2019 14:00
"O zażyłej relacji pomiędzy szwagrami wiadomo już od dawna, jednak w przeciągu ostatnich kilku tygodni"...........w przeciągu !!! to się kataru można nabawić.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 15.03.2019 16:16
Ona wygląda strasznie w tej folii.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
n 15.03.2019 17:52
WoW! Mega!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
pink 15.03.2019 17:53
Gość: Ona wygląda strasznie w tej folii.
G wiesz o wygladzie! "da opcja to to, ze ty jestes wielka kupa ociekajaca tluszczem!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 15.03.2019 18:06
Gość: Niech zrobi po dziecku każdej z sióstr, będzie wesoło. Aż się dziwie że on był.z którąś z Kardashianek, po pierwsze jest biały, po drugie nie wygląda jak żul, po trzecie nie ma wyrazu twarzy tęskniącej za rozumem, aż niemożliwe że Kourtney z nim była.
Matka miala duzy problem z tym, ze on nie jest czarny i Kourtney ma biale dzieci
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-68 z 68