Piątek 15.03.2019 14:08

"M jak Miłość", odcinek 1429: Andrzej ponownie okradziony przez pasierba! Znikną ważne dokumenty

M jak Miłość seriale

"M jak Miłość", odcinek 1429: Andrzej ponownie okradziony przez pasierba! Znikną ważne dokumenty

W 1429 odcinku M jak Miłość podjęty zostanie po raz kolejny wątek pogrążonego w długach Łukasza (Jakub Józefowicz). Chłopak już raz okradł Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), pozorując włamanie. Następnie nawiązał kontakt z Anką (Weronika Rosati), której obiecał ważne dokumenty w zamian za pieniądze.

Zobacz: Łukasz okazuje się złodziejem! Okradnie byłego ojczyma

Łukasz jest gotowy niemal na wszystko, aby dostać pieniądze na spłatę bandytów z Niemiec. Wykorzystując możliwość mieszkania u Andrzeja, pod jego nieobecność okrada prawnika oraz pozoruje włamanie. Bezczelność Wojciechowskiego nie zna jednak granic i gdy dowiaduje się, że Anka szantażuje Budzyńskiego w związku z ważnymi dokumentami, postanawia upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Wojciechowski kontaktuje się z malarką i proponuje wygodny układ – zapewnia kobietę, że przekaże jej upragnione dokumenty w zamian za 20 tysięcy złotych. Kobieta zgadza się, ale nim dochodzi do transakcji, Andrzej orientuje się, że znowu został okradziony.

O poranku Magda (Anna Mucha) zauważy, że partner jest wyjątkowo zdenerwowany.
- A ty spałeś w ogóle?- zapyta prawnika.
- Tak, zdrzemnąłem się na chwilę... na kanapie w salonie. Nie chciałem cię obudzić.
- Nie spałam. Przygotowałam sobie kawę, ale tobie chyba bardziej się przyda. Co się dzieje, stało się coś? - Magda zauważy, że Budzyński nerwowo czegoś szuka.
- Zginęły bardzo ważne dokumenty.
- Jak to zginęły?
- Myślę, że zabrała je ta sama osoba, która szukała ich poprzednim razem. Tyle, że wtedy... upozorowała włamanie na tle rabunkowym, a teraz nawet nie zadała sobie takiego trudu – Andrzej nie będzie miał wątpliwości, że Anka kogoś wynajęła do kradzieży dokumentów.

Łukasz podsłucha rozmowę Budzyńskiego i Chodakowskiej.

- Poczekaj, nie rozumiem. Możesz mi powiedzieć, o co chodzi? - Magda nie będzie rozumiała zaistniałej sytuacji. - Co masz mi do powiedzenia?
- Anka zamieszana jest w nielegalny obrót dziełami sztuki. Paserstwo, wyłudzenie... Cholera wie, co jeszcze - wyzna w końcu Andrzej, a Magda zrozumie cel intrygi Waszkiewicz.

Łukasz już wie, że były ojczym odkrył kradzież dokumentów i może ją powiązać z poprzednim upozorowanym włamaniem. Wojciechowski jest w potrzasku, ale jaką drogę wybierze?

Czy Łukasz poczuje wyrzuty sumienia i przyzna się Andrzejowi do wszystkiego? O tym w najbliższym 1429 odcinku M jak Miłość.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (3)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 15.03.2019 15:13
Super
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.03.2019 20:51
DLACZEGO WY O TYM PISZECIE???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.03.2019 22:12
Wtf, dlaczego Pudelek streszcza odcinki M jak Milosc :D
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-3 z 3