Piątek 15.03.2019 22:15

"Taniec z gwiazdami": Żyła z JESZCZE GORSZYM występem, smutna Tajner na widowni

Taniec z gwiazdami Dancig with the stars 2019 TZG Taniec z gwiazdami pary Joanna Mazur Jan Kliment Tomek Barański Justyna Żyła Mariusz Węgłowsk i Kasia Vu Manh Macademian Girl Rafał Maserak Agnieszka Radwańska Stefano Terrazzino Natalia Głębocka Gimper Jakub Kucner Lenka Klimentowa Qczaj Paulina Biernat Anna Jagodzińska Wojciech Jeschke Walerija Żurawlewa Czadoman Dominika Tajner Wiśniewska Michał Jeziorowski Sebastian Stankiewicz Janja Lesar

 "Taniec z gwiazdami": Żyła z JESZCZE GORSZYM występem, smutna Tajner na widowni

W ubiegły piątek z Tańca z gwiazdami odparły dwie pary: Ania Jagodzińska i Michał Jeziorowski oraz Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojtek Jeschke. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia z życia prywatnego Dominiki, dla realizatorów show to wielka strata - oglądalność kolejnego odcinka z Wiśniewską z pewnością byłaby wysoka. Dominiki nie zabrakło jednak na publiczności i choć wyglądała na smutną, z godnością zajmowała pierwszy rząd w towarzystwie tancerza.

Motywem przewodnim kolejnego odcinka show był "wyjazd integracyjny".

Na co dzień bohaterka wielu portali - zapowiedziano Justynę Żyłę, co - trzeba przyznać - było wyjątkowo zgrabnym ujęciem roli Justyny w rodzimym show biznesie i właściwie wykańczającym jej definicję. Jako pierwsi zatańczyli jednak Qczaj i Paulina Biernat. Para zaprezentowała jive'a, za który otrzymała19 punktów.

Kolejni w walce o dobre słowo jurorów pokazali się Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino. Świeżo upieczona 30-latka na potrzeby urozmaicenia programu wystąpiła w mało udanej etiudzie udając ukochaną Stefano. Stanowiła ona wprowadzenie do samby tańczonej do utworu Eda Sheerana.

Te aktorskie popisy były takie sobie - zaczął Andrzej Grabowski. Ale to przecież o taniec chodzi. Dobrze by było tylko, żebyś czasem zamknęła usta w tańcu - doradził merytorycznie.

Poszłaś na łatwiznę, na boso jest dużo łatwiej - stwierdziła Ola Jordan.

Ostatecznie tenisistka i tancerz-celebryta otrzymali 22 punkty.

Gdy na parkiecie pojawili się Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh i rozbrzmiał utwór Andrzeja Piasecznego, zrobiło się nieco nostalgicznie. Podniosły klimat walca nie zapewnił jednak parze wysokiej noty i ci skończyli z takim samym wynikiem, co Radwańska.

Macademian Girl i Rafał Maserak w gorącej rumbie zdeklasowali poprzedników i zgarnęli 26 punktów.

Po Czadomanie i Waleriji (20 punktów) oraz Kubie Kucnerze i Lence (14 punktów) na scenie pojawiła się niewidoma Joanna Mazur z Janem Klimentem. Para zatańczyła tango i zyskała owację na stojąco. Wynikiem 28 punktów stali się najlepszą parą odcinka. Gimper i Natalia Głębocka zaprezentowali taniec wart w ocenie jurorów zaledwie 13 punktów. Widzowie doczekali się występu Justyny Żyły. Tej również w udziale przypadło zagrać "rolę" w scence sytuacyjnej, przy okazji której Justyna mogła zaprezentować pośladki na basenie.

Niestety Justyna z odcinka na odcinek radzi sobie coraz gorzej, co nie umknęło uwadze jurorów.

Justynko, cieszę się, że przeżyłaś. Więcej nic nie będę mówić - stwierdziła Jordan.

Szkoda, że do końca tańca nie zostałaś w tym flamingu. Nie. Chcę cię oszczędzić. Już nic nie będę mówić -
dodał Grabowski.

Przerażasz mnie, Justyna. Nie potrafisz zrobić kroku - oceniła Pavlovic.

Para otrzymała 8 punktów, co chyba nie zadziwiło nikogo, kto oglądał ten taniec.

Trzeba przyznać, że po występie Żyły nic już nie było takie same, więc taniec Stankiewicza i Lesar wzbudził mniej emocji, choć niewątpliwie był lepszy. Ostatecznie aktor otrzymał 25 punktów.

 Z odcinka odpadli Czadoman i Walerija Żurawlewa.

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (374)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 374
Odpowiedz
115 171
zgłoś
Ja 15.03.2019 22:16
Szkoda mi Justyny :(
Odpowiedz
984 69
zgłoś
Gość 15.03.2019 22:17
Zarty! To nie hejt. Zyla zwyczajnie powinna przestac sie wystawiac na posmiewisko.
Odpowiedz
1236 64
zgłoś
Gość 15.03.2019 22:17
Radwanska taka mloda dziewczyna a powoli zaczyna przypominac Jokera..
Odpowiedz
725 71
zgłoś
Gość 15.03.2019 22:17
Justyna sory MASAKRA!!!
Odpowiedz
914 66
zgłoś
gość 15.03.2019 22:17
Dominika zostaw tego czerwonego👍Jesteś piękną kobietą.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 374