Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Taniec z gwiazdami": Żyła z JESZCZE GORSZYM występem, smutna Tajner na widowni

264
Podziel się

"Dobrze by było, żebyś czasem w tańcu zamykała usta" - radził Radwańskiej Andrzej Grabowski. Z programem znowu nie pożegnała się Żyła...

"Taniec z gwiazdami": Żyła z JESZCZE GORSZYM występem, smutna Tajner na widowni
bCNLPvOZ

W ubiegły piątek z Tańca z gwiazdami odparły dwie pary: Ania Jagodzińska i Michał Jeziorowski oraz Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojtek Jeschke. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia z życia prywatnego Dominiki, dla realizatorów show to wielka strata - oglądalność kolejnego odcinka z Wiśniewską z pewnością byłaby wysoka. Dominiki nie zabrakło jednak na publiczności i choć wyglądała na smutną, z godnością zajmowała pierwszy rząd w towarzystwie tancerza.

Motywem przewodnim kolejnego odcinka show był "wyjazd integracyjny".

bCNLPvPb

Na co dzień bohaterka wielu portali - zapowiedziano Justynę Żyłę, co - trzeba przyznać - było wyjątkowo zgrabnym ujęciem roli Justyny w rodzimym show biznesie i właściwie wykańczającym jej definicję. Jako pierwsi zatańczyli jednak Qczaj i Paulina Biernat. Para zaprezentowała jive'a, za który otrzymała19 punktów.

Kolejni w walce o dobre słowo jurorów pokazali się Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino. Świeżo upieczona 30-latka na potrzeby urozmaicenia programu wystąpiła w mało udanej etiudzie udając ukochaną Stefano. Stanowiła ona wprowadzenie do samby tańczonej do utworu Eda Sheerana.

Te aktorskie popisy były takie sobie - zaczął Andrzej Grabowski. Ale to przecież o taniec chodzi. Dobrze by było tylko, żebyś czasem zamknęła usta w tańcu - doradził merytorycznie.

bCNLPvPh

Poszłaś na łatwiznę, na boso jest dużo łatwiej - stwierdziła Ola Jordan.

Ostatecznie tenisistka i tancerz-celebryta otrzymali 22 punkty.

Gdy na parkiecie pojawili się Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh i rozbrzmiał utwór Andrzeja Piasecznego, zrobiło się nieco nostalgicznie. Podniosły klimat walca nie zapewnił jednak parze wysokiej noty i ci skończyli z takim samym wynikiem, co Radwańska.

Macademian Girl i Rafał Maserak w gorącej rumbie zdeklasowali poprzedników i zgarnęli 26 punktów.

bCNLPvPi

Po Czadomanie i Waleriji (20 punktów) oraz Kubie Kucnerze i Lence (14 punktów) na scenie pojawiła się niewidoma Joanna Mazur z Janem Klimentem. Para zatańczyła tango i zyskała owację na stojąco. Wynikiem 28 punktów stali się najlepszą parą odcinka. Gimper i Natalia Głębocka zaprezentowali taniec wart w ocenie jurorów zaledwie 13 punktów. Widzowie doczekali się występu Justyny Żyły. Tej również w udziale przypadło zagrać "rolę" w scence sytuacyjnej, przy okazji której Justyna mogła zaprezentować pośladki na basenie.

Niestety Justyna z odcinka na odcinek radzi sobie coraz gorzej, co nie umknęło uwadze jurorów.

Justynko, cieszę się, że przeżyłaś. Więcej nic nie będę mówić - stwierdziła Jordan. Szkoda, że do końca tańca nie zostałaś w tym flamingu. Nie. Chcę cię oszczędzić. Już nic nie będę mówić - dodał Grabowski.

_**Przerażasz mnie, Justyna. Nie potrafisz zrobić kroku -**_ oceniła Pavlovic.

Para otrzymała 8 punktów, co chyba nie zadziwiło nikogo, kto oglądał ten taniec.

bCNLPvPj

Trzeba przyznać, że po występie Żyły nic już nie było takie same, więc taniec Stankiewicza i Lesar wzbudził mniej emocji, choć niewątpliwie był lepszy. Ostatecznie aktor otrzymał 25 punktów.

Z odcinka odpadli Czadoman i Walerija Żurawlewa.

bCNLPvPk
bCNLPvPC
KOMENTARZE
(264)
Gość
rok temu
Radwanska taka mloda dziewczyna a powoli zaczyna przypominac Jokera..
Gość
rok temu
Radwańska ma tragiczną twarz.
Gość
rok temu
Zarty! To nie hejt. Zyla zwyczajnie powinna przestac sie wystawiac na posmiewisko.
bCNLPvPD
gość
rok temu
Dominika zostaw tego czerwonego👍Jesteś piękną kobietą.
Gość
rok temu
Justyna sory MASAKRA!!!
Najnowsze komentarze (264)
gość
rok temu
Justyna, żenada.
gość
rok temu
dziwny kraj ta Polska.... dobrzy są eliminowani, zera awansują. Nie sądzę, aby widzowie byli na tyle ślepi i nie mieli gustu, żeby głosować na Justyne Żyłę. A jeśli idzie o ranienie innych, to ludzie którzy niewiele umieją nie powinni się upubliczniać, bo narażają się dobrowolnie na krytykę jeśli to co robią - robią źle. Najlepiej robić to co się umie, a nie to czego się nie umie, wówczas nie będzie ranienia.
gość
rok temu
Radwańska zrobiła z siebie Jokera z tymi napuchniętym policzkami. (Za dużo botoksu)
Gość
rok temu
Wiedzialam, ze Radwańska w końcu się napompuje. Dziwie się tylko czemu tak pozno?
gość
rok temu
Co się dzieje z twarzą Radwańskiej :( chyba coś tam majstrowała. Była piękną kobietą a teraz ....
gość
rok temu
taka była pewna siebie że pewnie podpisała umowę na więcej odcinków ,zgodzili się bo jest tania w porównaniu do innych i teraz niech się meczy ,tylko dlaczego meczy nas widzów
Gość
rok temu
Ta żyła to jakaś porażka. Ona nie umie chodzić, a co dopiero tańczyć
Gość
rok temu
Żenada
bCNLPvPv
gość
rok temu
Teraz (raz na 10 lat) p.Justyna powinna mieć spokój i pomoc do zaopiekowania sie dziećmi, żeby mogła poćwiczyć taniec .... tatusia nie ma! Ona była zawsze kiedy on ćwiczył! Będe dalej jej kibicować.
gość
rok temu
Cieszę sie, ze p.Justyna bedzie dalej w programie. . Wspaniały p.Tomek! P.Justyna jest prawdziwym przykładem człowieka, który naprawdę uczy się tego tańca. Atmosfera w jakiej tego dokonuja obydwoje jest gorzej niż okropna! Trzymam za nich kciuki i tylko dla nich oglądam ten program.
Gośćmarek
rok temu
Ten program schodzi na psy i takie beztalencie żyła zgarnia kasę dalej po prostu nie oglądać bo to obraża widza
Gość
rok temu
Radwańska co ty zrobiłaś z twarzą?????
gość
rok temu
Radwanskiej to górna warga się nie domyka. Ze żuchwą tez kiepsko, ŁoO.. Matko Boskaaa!
gość
rok temu
Po raz kolejny mają najmniej punktów i dalej zostają w programie. Jakim cudem? Ludzie przestańcie wydawać kasę na to coś
...
Następna strona
bCNLPvPX