Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Taniec z gwiazdami": Żyła z JESZCZE GORSZYM występem, smutna Tajner na widowni

264
Podziel się:

"Dobrze by było, żebyś czasem w tańcu zamykała usta" - radził Radwańskiej Andrzej Grabowski. Z programem znowu nie pożegnała się Żyła...

"Taniec z gwiazdami": Żyła z JESZCZE GORSZYM występem, smutna Tajner na widowni

W ubiegły piątek z Tańca z gwiazdami odparły dwie pary: Ania Jagodzińska i Michał Jeziorowski oraz Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojtek Jeschke. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia z życia prywatnego Dominiki, dla realizatorów show to wielka strata - oglądalność kolejnego odcinka z Wiśniewską z pewnością byłaby wysoka. Dominiki nie zabrakło jednak na publiczności i choć wyglądała na smutną, z godnością zajmowała pierwszy rząd w towarzystwie tancerza.

Motywem przewodnim kolejnego odcinka show był "wyjazd integracyjny".

Na co dzień bohaterka wielu portali - zapowiedziano Justynę Żyłę, co - trzeba przyznać - było wyjątkowo zgrabnym ujęciem roli Justyny w rodzimym show biznesie i właściwie wykańczającym jej definicję. Jako pierwsi zatańczyli jednak Qczaj i Paulina Biernat. Para zaprezentowała jive'a, za który otrzymała19 punktów.

Kolejni w walce o dobre słowo jurorów pokazali się Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino. Świeżo upieczona 30-latka na potrzeby urozmaicenia programu wystąpiła w mało udanej etiudzie udając ukochaną Stefano. Stanowiła ona wprowadzenie do samby tańczonej do utworu Eda Sheerana.

Te aktorskie popisy były takie sobie - zaczął Andrzej Grabowski. Ale to przecież o taniec chodzi. Dobrze by było tylko, żebyś czasem zamknęła usta w tańcu - doradził merytorycznie.

Poszłaś na łatwiznę, na boso jest dużo łatwiej - stwierdziła Ola Jordan.

Ostatecznie tenisistka i tancerz-celebryta otrzymali 22 punkty.

Gdy na parkiecie pojawili się Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh i rozbrzmiał utwór Andrzeja Piasecznego, zrobiło się nieco nostalgicznie. Podniosły klimat walca nie zapewnił jednak parze wysokiej noty i ci skończyli z takim samym wynikiem, co Radwańska.

Macademian Girl i Rafał Maserak w gorącej rumbie zdeklasowali poprzedników i zgarnęli 26 punktów.

Po Czadomanie i Waleriji (20 punktów) oraz Kubie Kucnerze i Lence (14 punktów) na scenie pojawiła się niewidoma Joanna Mazur z Janem Klimentem. Para zatańczyła tango i zyskała owację na stojąco. Wynikiem 28 punktów stali się najlepszą parą odcinka. Gimper i Natalia Głębocka zaprezentowali taniec wart w ocenie jurorów zaledwie 13 punktów. Widzowie doczekali się występu Justyny Żyły. Tej również w udziale przypadło zagrać "rolę" w scence sytuacyjnej, przy okazji której Justyna mogła zaprezentować pośladki na basenie.

Niestety Justyna z odcinka na odcinek radzi sobie coraz gorzej, co nie umknęło uwadze jurorów.

Justynko, cieszę się, że przeżyłaś. Więcej nic nie będę mówić - stwierdziła Jordan. Szkoda, że do końca tańca nie zostałaś w tym flamingu. Nie. Chcę cię oszczędzić. Już nic nie będę mówić - dodał Grabowski.

_**Przerażasz mnie, Justyna. Nie potrafisz zrobić kroku -**_ oceniła Pavlovic.

Para otrzymała 8 punktów, co chyba nie zadziwiło nikogo, kto oglądał ten taniec.

Trzeba przyznać, że po występie Żyły nic już nie było takie same, więc taniec Stankiewicza i Lesar wzbudził mniej emocji, choć niewątpliwie był lepszy. Ostatecznie aktor otrzymał 25 punktów.

Z odcinka odpadli Czadoman i Walerija Żurawlewa.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(264)
Gość
5 lata temu
Radwanska taka mloda dziewczyna a powoli zaczyna przypominac Jokera..
Gość
5 lata temu
Radwańska ma tragiczną twarz.
Gość
5 lata temu
Zarty! To nie hejt. Zyla zwyczajnie powinna przestac sie wystawiac na posmiewisko.
gość
5 lata temu
Dominika zostaw tego czerwonego👍Jesteś piękną kobietą.
Gość
5 lata temu
Justyna sory MASAKRA!!!
Najnowsze komentarze (264)
gość
5 lata temu
Justyna, żenada.
gość
5 lata temu
dziwny kraj ta Polska.... dobrzy są eliminowani, zera awansują. Nie sądzę, aby widzowie byli na tyle ślepi i nie mieli gustu, żeby głosować na Justyne Żyłę. A jeśli idzie o ranienie innych, to ludzie którzy niewiele umieją nie powinni się upubliczniać, bo narażają się dobrowolnie na krytykę jeśli to co robią - robią źle. Najlepiej robić to co się umie, a nie to czego się nie umie, wówczas nie będzie ranienia.
gość
5 lata temu
Radwańska zrobiła z siebie Jokera z tymi napuchniętym policzkami. (Za dużo botoksu)
Gość
5 lata temu
Wiedzialam, ze Radwańska w końcu się napompuje. Dziwie się tylko czemu tak pozno?
gość
5 lata temu
Co się dzieje z twarzą Radwańskiej :( chyba coś tam majstrowała. Była piękną kobietą a teraz ....
gość
5 lata temu
taka była pewna siebie że pewnie podpisała umowę na więcej odcinków ,zgodzili się bo jest tania w porównaniu do innych i teraz niech się meczy ,tylko dlaczego meczy nas widzów
Gość
5 lata temu
Ta żyła to jakaś porażka. Ona nie umie chodzić, a co dopiero tańczyć
Gość
5 lata temu
Żenada
gość
5 lata temu
Teraz (raz na 10 lat) p.Justyna powinna mieć spokój i pomoc do zaopiekowania sie dziećmi, żeby mogła poćwiczyć taniec .... tatusia nie ma! Ona była zawsze kiedy on ćwiczył! Będe dalej jej kibicować.
gość
5 lata temu
Cieszę sie, ze p.Justyna bedzie dalej w programie. . Wspaniały p.Tomek! P.Justyna jest prawdziwym przykładem człowieka, który naprawdę uczy się tego tańca. Atmosfera w jakiej tego dokonuja obydwoje jest gorzej niż okropna! Trzymam za nich kciuki i tylko dla nich oglądam ten program.
Gośćmarek
5 lata temu
Ten program schodzi na psy i takie beztalencie żyła zgarnia kasę dalej po prostu nie oglądać bo to obraża widza
Gość
5 lata temu
Radwańska co ty zrobiłaś z twarzą?????
gość
5 lata temu
Radwanskiej to górna warga się nie domyka. Ze żuchwą tez kiepsko, ŁoO.. Matko Boskaaa!
gość
5 lata temu
Po raz kolejny mają najmniej punktów i dalej zostają w programie. Jakim cudem? Ludzie przestańcie wydawać kasę na to coś
...
Następna strona