Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kamil Durczok sprzedaje samochód w wieku swojej konkubiny za 100 TYSIĘCY

0
Podziel się:

Auto "zagrało" w "Świadku koronnym" i "Odwróconych". Warte swojej ceny?

Kamil Durczok sprzedaje samochód w wieku swojej konkubiny za 100 TYSIĘCY

Kamil Durczok po głośnej aferze dotyczącej molestowania i mobbingu stracił resztki sympatii telewidzów i na jakiś czas postanowił usunąć się w cień. Dziennikarz powrócił jednak w wielkim stylu, prezentując światu na ściance młodą konkubinę, czym rozbudził słabnące dotąd zainteresowanie prasy. Durczok nawet nie próbował ukrywać romansu. Szybko zatrudnił kochankę w swoim portalu Silesion, zabrał ją na ściankę i prezentował urocze wspólne fotografie z przebieranej imprezy z okazji Halloween.

Niestety, szybko okazało się, że relacja z o wiele młodszą dziewczyną należy do tych skomplikowanych. Para wielokrotnie rozstawała się i schodziła, a po burzliwych kłótniach dawała upust emocjom w mediach społecznościowych, kłócąc się o opiekę nad psem i publikując smutne wpisy dotyczące miłości i samotności.

Obecnie Julia Oleś wypoczywa w Tajlandii, gdzie wspólnie z przyjaciółką usuwają wągry lokalnymi sposobami. W tym czasie Kamil wyprzedaje majątek w Polsce. Na portalu aukcyjnym pojawiło się ogłoszenie sprzedaży auta Mercedesa 500 SEC. 27-letnie auto Kamil wycenił na 100 tysięcy złotych.

Co ciekawe, Durczok swoją "ślicznotkę" - jak pieszczotliwie nazywa auto - odkupił od stacji TVN. Samochód "zagrał" w dwóch produkcjach stacji, między innymi w Świadku Koronnym i serialu Odwróceni.

Chcielibyście jeździć autem Kamila?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie