Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zofia Klepacka przeprosiła homoseksualną koleżankę z kadry! "Czekałam na nią na zgrupowaniu, żeby powtórzyła mi to samo prosto w oczy"

206
Podziel się

Wygląda na to, że w tak zwanym "realu" Zosia nie jest już taka odważna...

Zofia Klepacka przeprosiła homoseksualną koleżankę z kadry! "Czekałam na nią na zgrupowaniu, żeby powtórzyła mi to samo prosto w oczy"
bCMXnikB

Nikt się chyba nie spodziewał, że podpisanie przez Rafała Trzaskowskiego karty LGBT wywoła w całej Polsce tak gorącą dyskusję. Na temat praw społeczności LGBT wypowiadają się nie tylko politycy, ale też celebryci i sportowcy.

Ostatnio na odważną deklarację zdecydowali się Małgorzata i Radosław Majdan, którzy wlączyli się w akcję Kampanii Przeciw Homofobii.

bCMXnikD

Zgodnie z przewidywaniami, "homoterrorem" starszy polska prawica. Ostatnio wypowiedział się sam Jarosław Kaczyński, który… stanął w obronie dzieci.

Równie zajadłą przeciwniczką karty LGBT okazała się Zofia Klepacka, medalistka olimpijska. Sportsmenka stwierdziła, że "nie o takie wartości walczył jej dziadek-powstaniec".

bCMXnikJ

Klepacka nie dawała za wygraną, w końcu Facebook usunął jej homofobiczne wpisy.

Okazuje się, że w tak zwanym "realu" Zosia nie jest już taka odważna. Kiedy doszło do konfrontacji z Jolantą Ogar, homoseksualną koleżanką z kadry, Klepacka… przeprosiła ją.

Znamy się z Zosią 15 lat. Przecież wie, że jestem otwarcie lesbijką. Poznała nawet moją żonę. Zrobiło mi się zwyczajnie przykro po tym, co napisała. Czekałam na nią na tym zgrupowaniu, żeby powtórzyła mi to samo prosto w oczy. Ale okazało się, że już nic do mnie nie ma. Przeprosiła mnie nawet za to - czytamy w wypowiedzi dla tygodnika Wprost.

bCMXnikK

My nie zachorowaliśmy na homoseksualizm, my nim nikogo nie zarażamy. Tacy się urodziliśmy i pokochaliśmy osobę z naszej płci. To jest poza naszą kontrolą - dodała sportsmenka.

Wygląda na to, że Zosia przegrała starcie z "homoterroryzmem", z którym ścierała się jeszcze niedawno na okładce Gazety Polskiej. Myślicie, że choć trochę zmądrzała?

bCMXnikL
bCMXnile
KOMENTARZE
(206)
Gość
rok temu
Starsi ludzie często są mądrzejsi i bardziej tolerancyjni niż młodsze pokolenie. Sami dużo przeżyli (np. wojnę) i doskonale wiedzą że liczą się inne rzeczy niż orientacja.
Gość
rok temu
Wiele osób przeciw osobom nie hetero zwyczajnie ich nie zna. Albo zna, ale nie wie o tym.
Gość
rok temu
Ludzie nie do końca wszystko to rozumieją. Nie mają wiedzy. Słuchają księży, a tam wiadomo co mówią..trzeba uświadamiać i mówić, mówić...
bCMXnilf
Gość
rok temu
A twoim zdaniem jest tolerancyjna?
gość
rok temu
Lubię jak homofob płacze za tolerancją.
Najnowsze komentarze (206)
gość
rok temu
klepacka niech się juz lepiej nie odzywa.
Gość
rok temu
Klepacka klepie trzy po trzy ... Moze jednak coś w tym jest, że sportowcy nie grzeszą inteligencją....21 wiek a ludzie tacy zacofani....
Gość
rok temu
Klepacka klepie trzy po trzy ... Moze jednak coś w tym jest, że sportowcy nie grzeszą inteligencją....21 wiek a ludzie tacy zacofani....
gość
rok temu
Oj Zosia,Zosia zaskoczyłaś mnie niestety negatywnie :-((
Szekter
rok temu
LGBT to nie ludzie ... to jakieś anomalia, tak jak pogodowe czy inne ...
Gość
rok temu
Ale pewnie nie masz problemu, żeby chodzić z nim za rękę, przytulić czy pocałować na ulicy. Na wesela czy inne imprezy jesteście zapraszani jako para, nie musicie się ukrywać z waszym związkiem przed rodzina, znajomymi, ludźmi z pracy. Homoseksualosci maja takie samo prawo to robić albo zakazmy wszystkim i zyjmy jak muzułmanie.
Gość
rok temu
Te strach przed stosunkami jednoplciowymi bierze się z tego, że poza homoseksualistami jest bardzo wielu biseksualistow. Biseksualista przy muszony sytuacja społeczna żyje jak osoba heteroseksulna. Homofobia to po prostu strach przed dawaniem ludziom wyboru, bo może się okazać, że zainteresowanych biseksualizmem jest znacznie więcej osób. Wsrod znajomych mam wielu biseksualistow, którzy na co dzień żyją w heteroseksualnych związkach
gość
rok temu
Wolę być HOMOFOBEM, niz l********giem....
bCMXnikX
Gość
rok temu
Ja nie rozumiem weźmy np paradę równości no i właśnie nie rozumiem o co chodzi w tej paradzie nie mam nic przeciwko gejom i lisbijka ale niech ktoś mi wytłumaczy o co chodzi od zawsze żyli ludzie innej orientacji ale teraz to mam wrażenie ze wszyscy powinni tacy być to może zrobić tez taka paradę dla ludzi którzy są rodzina kobieta mężczyzna i dzieci byłoby ciekawie
gość
rok temu
Nie trawię jak ktoś mówi, że mniejszość narzuca coś większości. Np. osoby na wózkach, które są w mniejszości, chcą żeby w klatkach były podjazdy, to to jest terror? Przecież możesz wejść po schodach.
gość
rok temu
Pudel szczuje i kłamie. Ale czego się spodziewać po niemieckim portaliku,
gość
rok temu
Wcale nie jestem zaskoczona zachowaniem Klepackiej.Trochę poszczekała ,a w konfrontacji ,podkuliła ogon.A co miała zrobić -zabić , obrazić się ,ignorować.I to wszystko w temacie.
gość
rok temu
za kobieta i mezczyzna w parze, jestem.
gość
rok temu
sory za wyrażenie, ale Klepackiej wiatr zdmuchnął mózg? Albo uderzyła się mocno głową o fale.
...
Następna strona
bCMXnilz